ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

v.e.r.c.a
21. pro 2010

Aoj holky,
jsem tu nová 😀

napsaly jste toho hodně a musím se přiznat, že jsem to všechno nečetla... i když možná, že na některé stránce je odpověď na mojí otázku 😉 i tak se ptám...
Vypadá to, že v ARTu taky skončíme, prozradila by mi některá z vás, jak to tam chodí? Co se děje při první návštěvě?
Abych aspoň trochu věděla do čeho půjdeme 🙂

Díky za odpověď 😎

Těšíte se na Vánoce? 😀

kinguse
21. pro 2010

@v.e.r.c.a ..ahoj,vítám tě. Do ARTu se objednáš, nemusíš mít ani doporučení od svýho gynekologa,pokud to nechceš přes něj a vezmou tě. Při první konzultaci s tebou projdou co a jak,domluví kdy vezmou krev, manželovi udělají spermiogram a pak už si tě objednávají podle potřeby! Postupně provádí různá vyšetření..genetiku, hormon.profil..zjišťují,kde je problém. Jsou tam příjemní,tak se neboj. A věř,že ti pomůžou 😉

baronek
22. pro 2010

@v.e.r.c.a vítám tě do klubu 😒
Do Artu bych se objednala co nejdřív, protože nám dali hned doporučení na genetiku a na objednání jsme čekali 2,5 měsíce 😠
Jinak letos mě Vánoce vůbec neberou a ještě nemám ani všechny dárky 😲

v.e.r.c.a
22. pro 2010

Díky holky za info 🙂
My máme ještě počkat do ledna a pak doporučení dostaneme od dr.
Koukám do roku 2011 s optimismem 🙂 jako všechny tady, že 😉

baronek: na dárky je ještě čas, dyť je teprve 22.12. 😀

baronek
22. pro 2010

@v.e.r.c.a no právě a já jsem pořád v práci .... dneska jedeme večer do čb, tak snad všechno seženu, co mám v hlavě 😀 ale těch lidí 😲

barabasek
22. pro 2010

@baronek Ahoj tak to jsme měli s genetikou štěstí objednali nás za měsíc a mezitím jsou svátky tak to rychle uteče.

Jinak také nemám všechny dárky snad je také dnes dokoupím 🙂

baronek
22. pro 2010

@barabasek to koukám, já se objednávala v červnu a šli jsme v srpnu, ale pak jsme čekali jen 3 týdny na výsledky 😀

pepek007
22. pro 2010

jj my jsme to měli taky nějak tak, že jeden měsíc jsme e objednali a hnedka ten další jsme šli a pak cca 3 týdny čekali na výsledky :o) genetika jde rychle ale to imuno je nadlouho :o/ hlavně na genetice když něco najdou, tak je to hodně špatně kdežto imuno se dá vždy přeléčit ale genetika těžko :o(

pepek007
22. pro 2010

JInak dárky už mám všechny od konce listopadu, takže si užíváme všichni klídku a pohody 😀

barabasek
22. pro 2010

@pepek007 Od konce listopadu to teda smekám 😀 aspoň že ty dárky co mám už jsou zabalené 😀

pepek007
22. pro 2010

@barabasek no protože jsme se chtěli vyhnout těm davům lidí a mraku důchodců všude v přeplněných marketech 😀 balila jsem je minulej tejden teprve 😉

baronek
22. pro 2010

Ahoj holky, protože nevím, jestli se za vámi ještě dostanu, tak vám už teď přeji krásné Vánoce a do Nového roku těhotenství a miminka 😀

v.e.r.c.a
22. pro 2010

Já mám dárky pohromadě, ale to balení 😖 to je otrava, kor když nejsem zdatná balička 😀

Taky vám přeji krááásné Vánoce a příští týden sem na vás zase mrknu 😉

kinguse
22. pro 2010

ahoj holky,taky nevím,jestli se do Štědrýho dne dostanu na net,tak přeju už dnes všem krásné prožití vánoční svátků a do nového roku na nás těhulky naprskejte těhu bacílky,ať se co nejrychlejc dočkáme // 😉

pepek007
23. pro 2010

Holky taky vám tu všem přeji krásné vánoce a šťastný Nový rok a v něm co nejvíc těhulinek a mimísků! 😉

macinaz
23. pro 2010

Ahojky,tak vše v ARTu dopadlo dobře stále jsou tam dvě a mají přes 2cm.Ještě se snámi nerozloučili,čeká nás u nich další kontrola před redukcí.Jinak se máme dobře a bříško roste 😀

Každý strom i střechu zdobí bílá čepice.
Rampouch o rampouch si cinká, že budou vánoce.
Vločky nám napsaly přes celou oblohu,
že přejí všem štěstí, klid a pohodu.
I já přeji vánoce krásné jak padlý sníh
a příští rok zdraví, lásku a smích.

pepek007
23. pro 2010

@macinaz jééééé to jde požádat si sama o redukci a oni jí udělají z důvodu když člověk už jedno mimčo má a nechce dvojčátka? 😉

pepek007
23. pro 2010

@macinaz JInak moc gratuluji, že je vše v pořádku! 🙂

lenkacar
24. pro 2010

všem maminkám ,snažilkám ,prostě všem milým holkám zde a jejich rodinkám přeji šťastné a veselé Vánoce,hodně zdravíčka a ať se daří lépe než letos..více lásky ,peněz a rodinné pohodičky 😵

macinaz
24. pro 2010

@pepek007 to nevím jestli to takhle jde,mě redukci musí dělat ohledně vady dělohy

pepek007
25. pro 2010

@macinaz áha jasnačka rozumím - já jsem koukala teďka na diskuze třebas jen tady na koníkovi a co jsem pochopila z příspěvků, tak co holky byly ať už museli ze zdrav důvodů nebo jedno měly a nechtěly dvě další, tak že to nejpíš jde ale na tvé výslovné přání ale hodně holek se tam v tématu spíš pohádalo protože jedny byly proti logicky a nikdy by to neudělaly a ty druhý to plně chápaly právě ze zdrav. finančních důvodů nebo prostě 3 když nechtějí 😉

baronek
29. pro 2010

Ahoj holky, doufám, že si všichni užíváte vánočního klidu 😀
Já tedy moc ne, protože chodím do práce 😲 a už se těším na volný víkend 🙂
A kdepak máme king??? Bude do konce roku ještě Ket???

kinguse
29. pro 2010

@baronek ..king je po KETíku a užívá si klidu 😉 Tentokrát jsem,teda aspoň se snažím, úplně v klidu a nějak ani nepočítám s tím,že bych mohla otěhotnět. Embrya byla jen šestibuněčná,což nic moc,takže spíš přemýšlím a hledám,kam vyrazíme v lednu nebo únoru na lyže...abych se mohla na něco těšt 😀 😀

baronek
29. pro 2010

@kinguse tak to na tebe budu moc myslet 😀 Takže máš zavedený dvě???

kinguse
29. pro 2010

@baronek ..jo jo bar,jsou tam dvě! Tentokrát počítám rovnou s horším,ale samozřejmě doufám v lepší 😀 V hlavě mám teď hlavně ty hory,kam vyrazíme. Na to už se taky těším,takže cena útěchy mě snad nemine 😉

baronek
30. pro 2010

@kinguse já půjdu taky do dvou 😀 Na hory bych neměla ani pomyšlení, po ET jsem se nedokázala soustředit vůbec na nic, takže si dobrá 😀

kinguse
30. pro 2010

@baronek to se právě musíš na něco těšit ,pro případ,že by to nevyšlo 😉

lenkacar
31. pro 2010

holčinky vše nejle do roku 2011!!!! a lepší účast a výsledky!!!!!a u koho jsou ,tak at jsou jen samé dobré zprávičky a bezproblémové porody!!!

kinguse
1. led 2011

holky taky přeju všem vše nej nej nej do Nového roku!!!!!! Hlavně,ať se všem splní všechna přání...MIMINKO!!!!!..asi tu máme všechny stejný přání,co? 😀 😀 😀

lenkacar
4. led 2011

holky co mi to děláte sem přestanu chodit a tady jako nebude nikdo? 😕