ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jaru30
23. bře 2010

ahaa 😔 já měla 10. Tak to jsem jinde.
Ale nevěš hlavu, dneska je ta medicína fakt hodně slušná a v Artu na něco určitě přidou!!!! 😵

kinguse
23. bře 2010

ono u takový hodnoty nejde moc dělat, kromě darovaných vajíček ☹ Prý jsou schopní ještě nějaké stimulace max. do 20,ale jak to jde výš,tak už je šance na otěhotnění téměř nulová...sice se prý zázraky ději,ale je to fakt mizivá pravděpodobnost. Vaječníky už mám seschlý,takže jsme na pořadníku na darovaný vajíčko...pořád se s tím smiřuju. Vím,že miminko chci,ale je tam pořád to ALE...Naštěstí každá, která podstoupila IVF s darovanými vajíčky řekla,že nikdy nepomyslela na to,že by dítě nebylo jejich a že hned jak ucítily první pohyby, držely ho v náručí,tak neřešily, jestli ten prvopočáteční "zárodek" byl nebo nebyl jejich,tak snad se s tím taky bez problémů vyrovnám. Myslím,že to miminko stojí za to a pokud ještě takováhle šance je,tak ji chci využít. Ale opravdu to není jednoduchý rozhodnutí..chtělo to čas.

jaru30
23. bře 2010

Darovaný vajíčko....to je otázka....nedávno se někde řešilo, jestli je máma ta, která darovala vajíčko, nebo ta, která ho získala a miminko odnosila a vychovává...Podle mě ta druhá. A přesně jak píšeš, v momentě, kdy začne kopat a poprvé si ho pochováš, tak si budeš 100% jistá, že je tvoje a žes udělala správně. Koneckonců, spermie bude od manžela, ne? takže je i vaše. Jdi do toho a neboj se nic. Jen by mě zajímalo, jak dlouho se na takové vajíčko čeká..... 😕

kinguse
23. bře 2010

No,podle českých zákonů je matkou ta,která dítě porodila!!! Z poloviny bude opravdu manžela,tak snad zdědí většinu po něm 😀 V ARTu nám řekli čekačku max.6měsíců,tak uvidíme,kdy se dočkáme.

lenkacar
23. bře 2010

ahoj holky tak koukám jak je a ono je tady smutno ..lali ..to mě strašně moc mrzí ..ale jestli to odešlo ,tak to bylo asi geneticky vadné a příroda si s tim poradila po svém.. ☹ když se to aspon takhle pvedlo jednou příště to bude tutovka ..u mě nikdy ani duch ,ani prd .. 😝 ale já už to nikomu řikat nebudu až půjdu na ivfko ..aby se mě nikdo neptal ,vim jak ti je .já taky bulela při každé otázce

lalina846021
23. bře 2010

jaru a kinguse děkuji za podporu,je to fakt dost bolestivé alemusím to překonat,ještě že sevám tu můžu vyplakat na ramínko...........nějak se s tím nemůžu smířit,ale čas to zahojí a bude líp....nejhorší je že zejtra tam musím volat znovu kvůli výsledkům krve,to si zase pobrečím to mi teprve řeknou co se mnou,neskaměposlali domu,nechali mi utrogestan a divinu avzali mi prednison.Jinak mi řekl že na UTZ není nic vidět,žekdyž už jsem 5+5 tak už byněco muselo být vidět a že tu hladinu jsem měla už minule nízkou(547),když mi to řekl tak jsem měla na krajíčku ale ustála jsem to ale jak jsemvylezlaven z Artu tak jsem se rozbrečela je to opravdu děsný pocit,horší nežkdyž se na testu neobjeví dvě čárky......
no ale dost už smutnění.............
kingus neboj dočkáš dřív než za 6 měsíců,třeba pak půjdeme společněna IVF,budu ti držet pěstičky.......

lalina846021
23. bře 2010

leni já už příště taky ne,no nějak seobrním a musím to zvládnout........jednou z nás ty maminy být musí......

lenkacar
23. bře 2010

lali on to čas vyléčí ,kdybys viděšla mě kolikrát jsem ani nemohla v artu pozdravit a jenom mi slzy stříkaly .. 😢 a pak už jsem se bála i doufat,ale ještě jednou to zkusíme ,ale s tim ,že nikomu nic neřekneme..

lalina846021
23. bře 2010

chápu tě ...................teď už ti to vyjde,věřím v to,všem nám to vyjde

lenkacar
23. bře 2010

já chápu tebe jak ti je ..ale ty jsi na tiom lépe ,měla jsi aspon pozitivní testík ..tělo mělo snahu

lalina846021
23. bře 2010

to je fakt ale příště budeme mít ty čárky všichni

kinguse
23. bře 2010

no,už aby z nás všech byly "čárkovaný" 😀 😀 😀
Holky, uvidíte, bude zas líp a povede se to!!! Hlavně věřit.
jo a lali, jak píše lenka, i když to je oplodnění uměle,tak příroda do toho taky má co mluvit a asi to tak mělo být,
třeba by fakt bylo něco špatně...a příště už to bude tutovka 😀 😀 😀
taky jsem ráda,že vás tu mám a můžu kdykoli napsat.

lalina846021
23. bře 2010

jasně já vám věřím,ale to zklamání je strašný i když je to takhle ze začátku
souhlasím budeme všichni čárkovaný 🙂
věřit nepřestávám,určitě to vyjde............

lenkacar
24. bře 2010

lali jo jako zebry .. 😀 😀 😀 😀 jsem normální prase ,dneska jsem si dala zmrzku i za teb nadvakrát celou kilovku ..blé místo oběda a pak se divim ,že jsem hroh..ne ,to byla výjimka ,ale byla mnamozní karamelová 😵 😵 😵

lenkacar
24. bře 2010

chachááá to mělo být hroch ..někam mi uteklo písmenko 😀 😀 😀 😀

allisska
24. bře 2010

Jééé, Leni, ty mi děláš chutě. Mňam, karamelová 😝

kinguse
24. bře 2010

hele leni,kdo hubenej,ten studenej..to říkala vždycky moje babička 😀 😀 😀 A dokud nám chutná,tak je to dobrý, horší až
nebude!!! Takže bez výčitek 😉

lalina846021
24. bře 2010

Ahojky holky!Tak to mám definitivně potvrzené,že nejsem těhule,dostala jsem nějakou injekci aby se mimís odloučil,že když je to takhle na začátku že se děloha vyčistí sama.Až mi to skončí tak jdu na UTZ a pak mi řeknou co bude dál.hladina Hcg už mi klesla na 3oo,bolí mě děsně břicho a začala jsem krvácet hodně!!!no nedá se nic dělat,musím bojvat dál i přes to zklamání.....všem držim moc pěstičky!!!

lenkacar
24. bře 2010

lali hlavně nebreč holčičko,kdyby to nebylo uměle ,ani bys to nepoznala ,kdyby se přesně tohle stalo v normálním cyklu ,myslela bysis ,že jsou to menses,tělo pozná kvalitní a nekvalitní ,je škoda ,že zrovna nekva se mínilo uchytit...já bych postižený mimi nechtěla ,budeš mít jerště spousty dětiček,tohle byl jen rozjezd

lalina846021
24. bře 2010

děkuji Leni,už se cítímlíp,máš pravdu asi to tak mělo být,příště to vyjde,tak snad za tři měsíce budeme moci začít bojovat

lenkacar
24. bře 2010

lali je to jasný jako facka ..tohle bylo na zkoušku a ted to bude na férovku ,už se doma netrapte ,odešlo to včas,horší je když se to dává pryč v 6měsíci ,má to ruce m,nohy ,všechno a je to nemocné ..tomu řikam hrůza ..tohle je v poho ..jen věc psychiky ..

lenkacar
24. bře 2010

lali a když se sama vyčistíš to je veliké plus pro tělo ..žádnej zásah 😉

lenkacar
24. bře 2010

jdu chrupkati měj se moc hezky kočičko a už nesmutni ,sice jsem tomu tvýmu těhu moc věřila ,ale zas emám respekt před matkou přírodou ..ona váí co dělá a občas se zapomene a jsou toho plné ústavy chudinků..

lalina846021
24. bře 2010

jasně,beru vitamínky........už jsem bylav práci oznámit že v dubnu nastupuji zpět,tak jsem první kolo otázek zvládla,sice jsem to ustála jen taktak a oči se mi pěkně lesknuly.........................tak zas hurá dozdravotnictví,ani mi to nechybělo,nemám náladu se na všechny usmívat....................no nějakto překousnu a budu milá sestřička ..............
už aby jsem mohla začít znovu bojovat o mimíse,............půjdeme spolu viď?

kinguse
24. bře 2010

lali, jak píše Lenka, asi to tak mělo být a příště to vyjde! V práci to bude zas v pohodě, 3měsíce utečou jak voda a půjdeš znova těhotnět...a to už to určitě vyjde. Já si taky říkám,že to uteče a zavolaj mi co nejdřív. Teď jdu na kontrolu 6.4.,tak jsem zvědavá na výsledky krve.
Dobrou.. 🙂

lalina846021
24. bře 2010

tak třeba se sejdeme v Artu všichni najednou.............budu ti držet pěstičky aby jsi šla co nejdříve...děkuji a dobrou

kinguse
25. bře 2010

ahoj holky, teda to byl zas den 😎 ..škoda,že už se to má zatáhnout a o víkendu prej pršet!! I když mi to až tak moc nevadí,když malej pořád marodí a já už od něj taky chytla ukrutnej kašel,takže bude leháro 😀

lenkacar
25. bře 2010

kingus tak se hod brzy do cajku ,,mě k ránu bolel nějak podbvozek poslední dobou mám co 14dní menses,tak se na mě asi chystá nějaký rudá armáda či co zase ..ten můj vydělává už jenom na ty vložky 🙄

lalina846021
25. bře 2010

holky zdravím vás,dneska bylo opravdu krásně,docela mi to zvedlo náladu,kingus tak se brzo uzdravte,leni já jsem na tom teď podobně,potřebovala bych soukromou továrnu na vložky..............

lenkacar
26. bře 2010

čus dneska mi zase od půlnoci bolelo tak divně břicho jako kdybych to měla dostat 😝 možná ovulace ,bo co se mi v tom břiše děje .. 😝