ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
13. čer 2010

jestli nejsou v pořádku tak se zredukujou ty dvojky samui ,hlavně ,aby aspon to jedno vyšlo .. a když to bude v poho a budeš v klídku tak se to povede až do konce 😉

jara
13. čer 2010

Jo, jo, to si právě taky říkám...

No my jsme se s manželem shodli, že bychom jeli taky někam na Moravu a o víkendech na chaloupku. U nás je taky krásně a hlavně kdyby něco, tak se sbalíš a jseš za pár hodin doma.

lenkacar
14. čer 2010

jara no právě domu se dostaneš za chvíli..my byli spokojený ,zámky pěkný Vranov můžu doporučit ..

kinguse
15. čer 2010

ty joooo, jara,tak to jsou skvělé zprávy!!! Mooooooooc gratuluju a přeju ať vše klapne v nejlepším pořádku až do konce. Jak píšeš, rizika jsou i u normálního těhu s jedním prckem...tady je holt zvýšený riziko předčasnýho porodu,tak se koukej držet aspoň do 36.týdne 🙂 Já bych taky neřešila,jestli mám dát jedno vajíčko nebo dvě,šla bych taky rovnou do dvou a já osobně jsem ve stádiu,že by mi bylo úplně jedno,jestli by vyšli dvojčata nebo ne..hlavně,aby mimčo nějaký bylo! Nějak propadám poslední dobou depkám, jak to tak furt kolem sebe na těch gyndách vidím,tak se tomu ne a ne ubránit.
Leni,jinak počásko vám minulý týden vyšlo fakt luxusní!
My jedem v sobotu v noci do Chorvatska,tak doufám,že se počasí už umoudří a bude tam hezky a teplo...nepotřebuju tropy,ale přeci jen teplo by bylo fajn. Jedem 3rodiny s prckama,takže to bude velká hurááá akce!

jara
15. čer 2010

@kinguse , děkuju. Ještě nechci nic zakřiknout, ale doufám, že všechno bude v pořádku. 🙂

Mno, na dovču bych taky někam hned vyrazila...už jsem z těch 4 stěn doma kapánek hin, ale ode dneška mám neomezený vycházky, tak asi vyrazíme o víkendu na chaloupku, ať se bobánci nadýchají čerstvého vzduchu. 😉
Tak hlavně ať se vám líbí! Pak podáš zprávy! 🙂

lenkacar
15. čer 2010

kingus to máš dobré ,že ti dali hnedka dovku ,u mě měli ještě kydy a to jsem měla po zkušebce,prej at si nemyslíme ,že se bude vybírat za přesčasy v pátek a dovka v pátek tak to je super ne?je to fajkty pako ten chlap ,nechápu ho ani trochu o co jde když jsme tam v jedníé ,tak je snad jwedno jestli se nahradíme ,stejně ve dvou se nedělá,však až on dojede ze 14denní dovky se ho zeptám jak to jako myslel ,že jsem to nepobrala 😠

lalina846021
15. čer 2010

Ahojky holčiny!
Už se mi po vás stýskalo..................
ale vůbec nic nestíhám,a to mám dovču,spíš pracovní 😉 😀 😀 dovču makáme a makáme 🙂 ale už se nám ten baráček začíná klubat 😉
Jara mocinky gratuluju adržím pěstičky a tiše závidím,jinakmoc ti děkuju co jsi mi napsala,jsi moc hodná a doufám a moc ti to přeju ať už mimíska držíš v náručí 🙂 na rizika nekoukej ty jsou všude,u tebe bude vše ok. 🙂 hlavně buď v klidu a šetřete se ´´velká´´rodinko 🙂 😀 😀 😀
tak zatím pa pa a já se zase co nejdříve ozvu 😉 😎

kinguse
15. čer 2010

leni,já jim řekla už když jsem nastupovala,že mám zaplacenou dovču,takže jim asi nic jinýho nezbylo 😀 ...jo relax holt musí bejt!¨
lali,tak vlož nějakou fotečku,ať se můžem pokochat tím vaším sídlem 😀 😀 😀

jara
16. čer 2010

Lali, děkuju. 🙂 To jste dobrý, že takhle furt makáte...

Ženský, tak jsme zjistili, že vůbec nemáme koncipovaný byt na děti! Máme malinkou ložnici, vůbec nevím, jak se tam vlezou 2 postýlky...a další věci, který se musí nakoupit...no bude to ještě sranda. Potřebovali bychom to celé kapánek nafouknout nebo se přestěhovat do většího. 😅

lalina846021
16. čer 2010

ahojky holčiny!
kingus fotečky vložím zejtra..........dneska jdu spinkat,vyváželi jsme dneska dva kontejnery sutina jsem úplně mrtvá 😀 😀
Jara neboj místečko se najde hlavně že mimískové budou,hurá já ti to takstrašně přeju 🙂 🙂
tak zatím papa

lenkacar
17. čer 2010

lali hlavně si neodrovnej záda ,ještě je budeš potřebovat ,taky jsem si je zničila prací 😔

lenkacar
17. čer 2010

jara ..maličké a útulné ..hlavně aby jste se měli rádi..

lalina846021
17. čer 2010

Ahojky holky!tak jsem vám konečně přidala do mého fotoblogu ty fotky toho našeho ´´baráku´´t 😀 😀 😀 ak na to můžete kouknout............................zatim papa 🙂
Leni ty záda mě bolí,ale to se nedá vůbec nic dělat......................třeba zhubnu nějaké to kilo 😀 😀 😀 byloby to potřeba 😀 😀 😀

lenkacar
17. čer 2010

lali to je sranda jak ty skoro na každé fotce visíš drahému na zádech 😀 😀 😀 a kde najdu ten barák? 😕

lenkacar
17. čer 2010

jo a ještě jedna připomínka ..máš krásný oči .. 😵 😵 😵 😵

jara
18. čer 2010

Lali, foto baráčku jsem také nenašla... 😕

lenkacar
18. čer 2010

jara tak to jsem ráda ,že nejsem sama 😵 a neni teda na modré střeše?

lenkacar
18. čer 2010

jara tak to jsem ráda ,že nejsem sama 😵 a neni teda na modré střeše?neni... 😕

lalina846021
18. čer 2010

já fakt nevím kam to zmizelo,ještě mi to včera nějaká holčina hodnotila a DNESKA TO TU NENÍ

barabasek
18. čer 2010

Ahojky 🙂
Lali klobouk dolů kdo nepředělával starý dům tak nedokáže posoudit dřinu domeček bude určitě moc krásný. My jsme předělávali s exmanželem dům, ale ten byl o 20% v lepším stavu a už bych do toho nešla. Přeju úspěšné budování hínzdečka 😉

lenkacar
18. čer 2010

lali tak to čučim tam, je práce jak na kostele .. 😔

lalina846021
18. čer 2010

holky děkuju,je to dřina ale bude to stát za to.Já se pokusím dát do fotoblogu nějaký fotky i jak to bude vypadat až to bude hotové.

lenkacar
18. čer 2010

určo to bude nádherné ..ale to si máknete ..dnes došla genetika ..mutace dobrý ,akorát jsem nositel genu co způsobuje embolie a artetosklerozu ,bo jak se to píše..

lalina846021
18. čer 2010

já to měla taky ale jen na jedné alele a to prý vůbec nic neznamená,tak hlavně že je vše ok

lalina846021
18. čer 2010

tak už vím proč tam ty fotky nejsou,admini stránky mitosmazal,protože to není v souladu s pravidlama

lalina846021
18. čer 2010

takhle to bude vypadataž to bude hotové,my totiž máme baráček hned vedle tohodle co předěláváme.Budeme je spojovat a uděláme z nich jeden veliký

lenkacar
18. čer 2010

tak to bude bomba to abyste měli aspon čtyřčata do tak obrovskýho sídla .. 😵

lenkacar
18. čer 2010

jo taky na jedné alee,jinak vše v pořádku ..tak ještě ta imuno ta by měla dojít začátkem týdne ..

barabasek
18. čer 2010

Leni brala jsi prednison nebo jsi se na to vybodla?

lalina846021
18. čer 2010

brala jsem 1 tabletu ráno a půl tablety v poledne