ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
23. zář 2010

@dashi Ta embryoložka asi není normální, né?

baronek
23. zář 2010

@dashi jasný, že je narváno, každá chceme otěhotnět do Vánoc 😀

dashi
23. zář 2010

Lenkacar, jo taky mi přidali ty do svalu na 3 dny, 1. mi píchla sestřička, 2. jsem si píchla blebě moc pod kůži, takže boule jako prase štípalo to celej den a pak modřina jak ďaš, ale 3. už jsem píchla jak profík. No holky, myslela jsem si že to taky nedám, ale pero je v pohodě 😉
No o hyperstimuláku jsme se dozvěděly, taky až od sestřičky, jako to probíhá a jak to poznáme 😒 To ti taky dopředu nikdo neřekne na co se připravit a co může následovat ☹

Lenkacar a ty máš začít stimulovat, či co?

baronek
23. zář 2010

@dashi A upozornili tě na to, že máš hodně pít? 😲 a jak pokračuje baráček?

dashi
23. zář 2010

@baronek no na baráčku, jsme se teď zastavili. Ale snad to do příštího jara/léta dáme dohromady 😝 Je to někam moc časově náročný 😝 ☹ Práce, lítání po doktorech, barák, pendlování mezi Budějkama a Vysočinou.

macinaz
23. zář 2010

@lenkacar 5 pokus náš vyšel kolem 65 ticíc,neměla jsem prodlouženou kultivaci embrií,takže o to levnější.Ale bylo to před 4 lety,tak doufám,že ceny budou snad stejné 😒

macinaz
23. zář 2010

Holky vám zaváděli embria při vědomí?Že by to změnily,no jsou stále nové metotody,tak se není čemu divit.

Zítra jedu do Artu,konečně na tu krev,takže když všechno proběhne dobře v polovině řína začínám 😀 Huráááá
nemůžu se sice dočkat,ale začínám mít i obavy.Malej je přeci jenom vytouženej a když se to povede,tak aby nebyl nějak odstrčenej.Stále se mi motají v hlavě otázky,jestli si nemám nechat jenom jeho a dát mu všechno 😔 .ale vždycky jsem si přála 3 děti.Mám prostě strach.

baronek
23. zář 2010

@macinaz tak vy jste jim dali už pořádnej balík 😀 Budu moc držet pěsti. a už se dostavila MS?

baronek
23. zář 2010

@macinaz odstrčenej určitě nebude, toho se neboj 😀
Tak to budeme stimulovat přibližně stejně, tak si budeme držet pěsti navzájem 🙂

dashi
23. zář 2010

@macinaz jo embria Ti zavedou při vědomí, kontrola je ultrazvukem,dokonce je můžeš vidět na monitoru 🙂 Odběr je klasika v narkoze 😉

baronek
23. zář 2010

@dashi a jaký den se budeš poprvé testit?

dashi
23. zář 2010

@baronek test zkusím možná v pondělí, jestli si vzpomenu 😅 jelikož si "těhotenství" zatím nějak neuvědomuju, občas mě teda píchne v podbřišku jako při MS, jo a bolí mě strašně prsa 😉 . Jinak Michálek říkal nejdřív 10 den 😵 že dřív to nemá smysl, ale zvědavost je velká 😉

baronek
23. zář 2010

@dashi tak v pondělí na tebe budu myslet 😀 a držet moc pěsti 😠 Na jiných diskusích holky psaly, že maj natelklý prsa a bolí 😅 tak je to normální 😉

macinaz
23. zář 2010

@dashi mě vždycky zaváděli embria pod narkouzou,tak chci vidět,jak to bude teď. 😉

@baronek no tak aby jsme se tam nepotkali 😀 určitě to zvládneme obě a budeme mít pěkného ježíška 😉 🙂

baronek
23. zář 2010

@macinaz 😅 😉 😒

lenkacar
23. zář 2010

cože pod narkozou? mě je zaváděli 3krát a pokaždé při vědomí.. 😝

lalina846021
23. zář 2010

Ahojky holky!Všechny vác moc a moc zdravím po tak dlouhé době.Ani vás nějak nestíhám dočítat..........konečně mi to vyšlo vám taky napsat.Baráček se nám rýsuje už čekáme na krov ,ale mimčo se zatím neobjevilo 😒 ☹ ..........hold nám není zatím přáno,ale nevzdáváme to...........příští rok chceme skusit znovu umělé oplodnění tak snad se na nás štěstí otočí a přeju to všem snažilkám,aby se na ně taky štěstíčko pousmálo 🙂držím pěstičky......

kinguse
23. zář 2010

lali....mooooc zdravím a přeju,ať se to štěstíčko tako pousměje 😉
dashi..tobě taky držím palečky.
No,já jdu do ARTu př.pátek,tak jsem zvědavá. Teoreticky by měli mít dárkyní a do cca 3-5dnů by se mělo zavádět..ale těžko říct,jestli to bude tak jak si představuju a hlavně,jestli budu mít v pořádku narostlou sliznici,aby se to dobře uhnízdilo. Teď beru Estrofem s Prednisonem,tak uvidím,jak mi to tu mojí sliznici nabuší 😀 ..musím si tam udělat pořádný hnízdo 😀 😀

dashi
24. zář 2010

Dobrý ráno holky, kolikátý den po ET jste testovaly?

lenkacar
24. zář 2010

ahojky já se přiznám že od 8 dne jsem to zkoušela ,lepší je 10 nebo 12 aby tam byl duch

lenkacar
24. zář 2010

co dashi chystáš se testovat?

dashi
24. zář 2010

@lenkacar no láká mě to, ale asi vydržím do příštího týdne 😉

baronek
24. zář 2010

@dashi já bych se taky snažila vydržet s testováním co nejdále, ale jak se znám, tak budu testit co nejdřív a pořád 😠

baronek
24. zář 2010

@macinaz jestli se tam potkáme, tak na tebe houknu, podle fotky tě snad poznám 😀

macinaz
24. zář 2010

@baronek tak jsem dnes byla v ARTu a jedeme tam 7.10. na UZ tak uvidíme co dál.Klidně na mě houkni,když mě poznáš 😀 vadit mi to nebude,určitě sebou budu mít i toho svojeho roštáka,jeslikož nemám v týdnu hlídání,takže bude absolvovat vše se mnou 🙂

baronek
24. zář 2010

@macinaz já bych tam měla být v podobném termínu 😀
A zatím ti vzali jenom krev nebo ti už něco nasadili?

macinaz
24. zář 2010

@baronek zatim jenom krev a asi příště už si odvezu injekce

baronek
24. zář 2010

@macinaz takže toho sedmýho bys už začla se stimulkou? A máš dlouhej nebo krátkej protokol?

macinaz
24. zář 2010

@baronek já budu mít stopro krátkej protokol a asi i stejný léky,jako když jsme se pokoušeli o Davídka.Stimulovat začnu až dorazí další menz. jenom budu mít léky připravené už doma.Michálek říkal,že to bude asi stejné jako ten poslední pokus,protože se to povedlo,takže už budu mít i schválené léky,tedy jestli krev nedopande špatně 😒 (vždycky jsem si pro léky jezdila,těsně před menz.)tak teď aspoň ušetřím jednu cestu 😉

baronek
24. zář 2010

@macinaz tak to je dobrý, když ti dají léky dřív 🙂 Hlavně, abys to dostala včas a nečekala navíc zase celý týden 😲
Termínově na tom budeme opravdu podobně 🙂 když já mám dlouhý protokol 😀