ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
15. říj 2010

@kinguse no jestli máte často angíny, tak je u vás asi někdo bacilonosič 😠 Teď to bylo i v seriálu Cesty domů. Moje segra už měla tenhle rok taky 7x antibiotika a její manžel podobně a dneska zrovna byli s dětma na krvi, aby to zjistili 😲

lenkacar
16. říj 2010

king to bych ti fakt nepřála ,tohodle se taky bojim ,já jsem magnet na podobné věci ,jak něco nutně potřebuju stihnout,tak mi do toho zaručeně něco vleze .. 😖 a chrchláků k nám chodí požehnaně ..

macinaz
16. říj 2010

Ahojky holky,mám kamarádku která má 2,5 roční holčičku,dostala angínu a vysoké teploty a do 4 dnů měla celkově po angíně.Dávala jí bylinný potravinový doplněk stravy na imunitu a i sama doktorka se prý divila,jak je to možné a ty kapičky ji doporučila ať je berou jako prevenci v tomto počasí dál.Malému i manžovi jsem kapičky také objednala.Jestli by jste měli zájem tak mi dejte vědět.Vážně to funguje a jsou tam i kapičky na podporu kojení a plodnosti,ty jsem teď také začala užívat.

kinguse
17. říj 2010

ahoj holky,tak angína to naštěstí není. Do soboty měl sice horečky (trpíme na 40st ☹ ),ale je to naštěstí jen kašel (dost hroznej) a rýma,takže nějaká viroza,tak snad to nechytnu.Včera jsme měli rodinnou oslavu a bylo to moc fajn.

lenkacar
18. říj 2010

king tak to je moc dobře .. 😉 tak se s nim moc nešmajchluj ,at to fakt nechytneš taky .. 😒

kinguse
18. říj 2010

holky,tak jsme byli zas u dr. V noci malýmu zas vylítla horečka,tak dostal antibiotika. Má zánět horních cest dýchacích,hroznej kašel, v noci každou chvíli vzhůru a dusí se kašlem..přes den je to mnohem lepší,ale jak lehne a tečou mu hleny do krku,tak ho to nutí kašlat. Já se zatím držím,tak snad se udržím 😀 Dneska jsem zůstala doma "na černo",zítra už bude hlídat babi,já musím do práce.

lenkacar
18. říj 2010

chudinka malej ..king hlavně to nechytni ☹

kinguse
18. říj 2010

@lenkacar ..dík,snad budu dobrá!!! 😉

dashi
19. říj 2010

Ahoj holky, nestíhám psát. 😝 tak jsem včera byla u Dr. v Artu docela jsme pokecali, no doporučil mi hned další cyklus KET, prý je to dobře že má člověk v sobě ještě dost hormonů 😉 a pravděpodobnost se zvyšuje. Tak teď už jen, aby přišla MS, jinak jsem dostala prášky. A což se ještě divil, že mám 21. den po MS ovulaci 😒 :-

lenkacar
19. říj 2010

dashi já jí taky měla posunutou .a posouval mi tím celý protokol..je dobře že to ví .. 😉 .už kvůli ketu..

dashi
19. říj 2010

@lenkacar ti nevím, já se ptala jestli je na Ket třeba čekat na ovulaci, prý to není tak zásadní, když prý je je to lepší 😉 Upřimně mě to teda zarazilo, že to jde takhle rychle 🙂 , ale jsem ráda, třeba to teď vyjde 😉

A co ty jak pokračuješ, nějak nestíhám dočítat

lenkacar
19. říj 2010

dashi akorát mizim dio práce ,tak pokecáme jindy ..jo nemusí být ket v přirozeném cyklu ,ale s ovulkou je to lepší ..tak papa

baronek
19. říj 2010

@dashi to je dobře, že do toho jdete hned 😀 Hlavně neztrácet naději 😎

kinguse
20. říj 2010

ahoj holky,tak je to tady ☹ ...mandle bíle potažený, polknout ani nemůžu,takže zalejzám do postele a pokusím se to vypotit,snad to zarazím...jak říkám moje mamka, sugescí si to zakázat 😀

baronek
20. říj 2010

@kinguse tak to je nemilé a tou segescí si to teda zakaž a je to 😠

macinaz
21. říj 2010

Ahojky,tak už nám začal padat sníh 🙂 Malej jak zbystřil,že padá,tak už ukazoval,že bude stromeček a světýlka 😀 jo, ale vysvětlit mu to nemůžu,že se ještě hodněkrát vyspinká 😒

baronek
21. říj 2010

@macinaz ten je sladkej 😀 Dětský myšlení je stejně úžasný 🙂

baronek
25. říj 2010

tak koukám, že si tady budu asi psát sama se sebou 😀 U nás je děsně škaredě a do práce se mi taky nechtělo 🙂 Navíc jsem musela vstávat brzy a jít vyběhávat předoperační vyšetření, hrůza ☹

macinaz
25. říj 2010

já vyběhávala předoperační minulý týden, ☹ doufám,že už nebudu muset běhat 😉

lenkacar
26. říj 2010

u nás žádnej sníh ani nepadal 😕 ..ale s tim počasím už to asi žádná sláva nebude ..tmu nesnášim.. 😖 ,baronku jak ti je?a maci tobě?

macinaz
26. říj 2010

@lenkacar je mi fajn vajíčka pěkně rostou a vůbec mě břicho nebolí,snáším to všechno dobře.Zatím nevím kdy bude odběr,ale určitě někdy příští týden.Sníh u nás padal jenom trošku,jak jsme Vysočina,tak máme nadmořskou výšku okolo 600m.A co ty jak si na tom?

lenkacar
26. říj 2010

marodim..není mi dobře .. 😉 ,to bříško je cítit tak od 6dne píchání,tak máš asi chvilku ještě časík viď..

kinguse
26. říj 2010

ahoj holky,tak jsem byla v pondělí v ARTu a nafasovala jsem další hormony na přípravu, dárkyně je skoro sladěná se mnou,takže do 14dnů jdem na transfer!
holky,dneska jsem mluvila s jednou gynekoložkou (jezdím totiž v práci gyn) a trochu jsem s ní rozebírala ten můj problém a sama mi řekla,že pokud mám FSH vysoký,neznamená to,že nejsou folikuly..v ARTu mi teda tvrdí,že už tam nic není ☹ . Jsem z toho nějak rozčarovaná a říkám si,že snad to všechno není jen byznys a že by přece udělali vše pro to,abych mohla použít vlastní vajíčka a nehnali mě do dárkyně...já už fakt nevím,co si o tom mám myslet.
Když jsem to řešila s manželem,tak ten řekl,že by absolvoval ten jeden pokus a pokud by to nevyšlo, zkusili bysme zkontaktovat třeba tu dr,co k ní jezdím (je moc příjemná a hlavně celkem kapacita ve středočeském kraji!!)
jo a taky jsem si teď odpo přeležela nějak blbě krč.páteř a přestávám se hýbat 😖

@macinaz ..ať je všechno OK!!!!!! 😉

@lenkacar ..a tobě,ať je brzo dobře. Já byla hotovson minulý týden,ale jak malej marodil,tak jsem si nakonec vzala taky volno a lehla s ním,tak jsem to snad zažehnala!!!

baronek
27. říj 2010

@kinguse A zase jsme u toho, co doktor, to jiný názor. My včera taky probírali dárce spermií a určitě do toho půjdeme, když nám vlastní spermijky nenajdou. Posledních 14 dní jsem o tom hodně přemýšlela a rozhodnutí jsem nechala na manželovi, je na něm, aby se s tím vyrovnal, ale pořád doufám, že budeme mít vlastní 🙂 A on mi vlastně řekl, že chce radši dárcovství než adopci, prostě dítě chceme za každou cenu, tak mě potěšil.

macinaz
27. říj 2010

@lenkacar časík mám je to dnes 7 den,tak ještě uvidím,ale minule jsem také nic nepociťovala.Asi to snáším dobře,u malého jsem to tak snášela,ale zase teď už to může být něco jiného 😒
@kinguse děkujem a u vás ať se to také všechno povede bez jakýchkoliv potíží 😉 🙂

lenkacar
27. říj 2010

maci k čemu to je nahormonovat a mít plné břicho ,když na závěr jich spousta není k ničemu .. 😖 ,držím palečky všem!!!!!!!!!!!!!!!

macinaz
27. říj 2010

@lenkacar to jo mě třeba ze 14 vajíček zbyli jenom 2 embria 😖

petreva
27. říj 2010

Holky, se musím přiznat, že vás špehuju 😅 Moc vám držím palce!!! MACI, ty jsi asi nejblíž k cíly, tak všechny čtyři!!
KINGU, téda to je brouk do hlavy...manžel to ale vymyslel bezvadně. Teď už do toho jděte (ale ty prachy!!! 🙄 ) a pak se uvidí.....víš, že jsem taky přemýšlela nad byznisem?! Nebudu to rozvádět,ale je to asi těžký odsoudit...Člověk neznalý věci prostě neví kde je pravda 😒
LENI, co vy?????

kinguse
27. říj 2010

holky já už fakt nevím,co bych si vymyslela 😀 ...včera odpo jsem si dovolila se na chvíli natáhnout na gauč a asi po půl hoďce jsem se zvedla a nějak mě začalo bolet za krkem a do rána už jsem se nepohla..jsem po obstřiku,bolí to jak čert a sotva se hejbu..fakt super 😖 ...asi už fakt stárnu 😀

lenkacar
27. říj 2010

tak zkus konskou mast forte .. 😉