ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

renig
10. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem po kontrole v Artu a mám tam jednoho bobánka 😵 , jsem opravdu ráda. Poslechla jsem si srdíčko a dal mi i fotku. Byl to moc krásný zářitek 😵 .Už jsem se tam s nimi rozloučila a musím ke svému gynekologovi. V Artu byli moc fajn, jen kdyby to otěhotnění netrvalo tak dlouho 😅 , ale hlavně, že se zadařilo.
Leni, hlavně, ať je vše v pořádku, ať už s jedním nebo s oběma, on to člověk pak nějak zvládne, je to sice složitější, ale snad se to dá. Ty jsi nechtěla pak ještě jedno mimčo?

macinaz
10. pro 2010

mě je prozátím v poho,díky hokly za podporu,určitě to zase dobře dopadne. 🙂
dneska máme jít na maturák a vůbec nevím co si na sebe vezmu,jelikož v šatech je trošku vidět bříško a určitě se každý bude ptát 😠 ,ale já to prozatím nechci říkat

macinaz
10. pro 2010

@renig to je pěkné,tak gratulujeme k srdíčku a k jednomu mimi v bříšku a hlavně si to pořádně užívej,je to vážně nádherné období,já si první těhu užila na stopro 🙂 😉

renig
10. pro 2010

@macinaz děkuji, budu se snažit 😵 , přeju ti, aby to v lednu dobře dopadlo a byla jsi ty i to malé v pořádku. Pokud jsou zdravotní komplikace, tak není co řešit. Musí to tak být. Maci, prosím tě jak jsi si dala do albumu to fotku z UTZ? Já se jí snažím ofotit a pak naskenovat, ale pořád jí mám z kopírky strašně tmavou, nejde mi tam ten jas nějak změnit. 😝

macinaz
10. pro 2010

@renig děkuji,fotku jsem ještě trošku zesvětlovala v jednom prográmku,doopravdy je moc tmavá,dřív měli světlejší barvu
kokuám,že máme stejný termín porodu 😀

renig
10. pro 2010

@macinaz No vidíš, třeba s sejdeme v porodnici 😀 , on mi to asi počítal od ET, protože mívám cyklus i 42 dní u menstruace. Na ET jsem byla 6.11. a ty?

macinaz
10. pro 2010

@renig já jsem byla na ET 4.11.
ty budeš rodit určitě v Budějkách,já doufám,že se do Budějek do porodnice nedostanu

renig
10. pro 2010

@macinaz to já taky doufám, že mě Budějovice minou. Teda alespoň dobrovolně sem nejdu. 😝 Ještě jsem to tolik nestudovala, ale viděla bych to na Krumlov, Tábor, Písek. Tam je super přístup a mají i nová porodnická oddělení.

macinaz
10. pro 2010

@renig já rodila v Hradci a asi bych už neměnila,zase je vše daleko a Pelhřimov vynechávám úplně(příšerné to město 😝 ,ani do nemocnice bych tam nešla) sice mají všech 10 bodu pro kojení,ale všude je jíný přístup a záleží na jaké doktory a sestry narazíš

lenkacar
10. pro 2010

@renig no strašně moc gratuluju jsem na tebe myslela 😵 ty jo tak už jsi převedená jo,já zas musim mít něco extra 😝 já si počkám na příští pátek ..no hýml holky co to tam měl za utz že mě srdíčko pustit nemohl ,že tam nemá zvuk 😠 ,jsem byla ochuzená o zážitek 😠 jako v pátek to chci i slyšet at si pro ten lepší utz skákne nahoru na sál 😠

lenkacar
10. pro 2010

a jiank renig myslim to tak ,že se z toho hrůzou poseru ,aby to bylo v poho ,jak to donosit ,moje děloha taky neni ideální,jak to kojit ,jak se vejdu s kočárem do dveří ..do výtahu neni šance ,co budu dělat až ten výtah nepojede ,jsme v 8patře a takový praktický věci mě napadaj .. 😖 😝 😔

renig
10. pro 2010

@lenkacar Díky Leni, spadl mi tročku kámen ze srdce, ale jen trošku, obavy tam pořád jsou 😉 . Kdo ti to prosím tě řekl, že tam nemá zvuk? Já mám za to, že jen na tom přístoji v ordinaci pohnul kolečkem a už to bylo slyšet. Ale já spíš sledovala jen obrazovku 🙂 . Byl tam Michálek, ten se mi zdá trošku lepší.

macinaz
10. pro 2010

@lenkacar to mě takové věci také napadali,když jsem ještě poprvé nevěděla,že půjdu na redukci,už takhle to bylo do výtahu s kočárem just 😒
tak si o tom doma popovídejte a třeba se nějak rozhodnete a za čas si pořídíte druhé mimi,také nevím,jak bych dvojčátka zvládla 😒 musí to být zápřach a určitě si to ta mamina neužije tak jako z jedním

lenkacar
10. pro 2010

@renig řekl mi to špička 😝 prej na tom neni zvuk.. 😝 jako příště už ho chci 😠
@macinaz manžel ani náhodou ,zkoušela jsem ho ,jsem fakt z toho holky vysraná,tady takovejch blahopřání k dvojkám ,ale já z toho teda orgasmus nemám ,abych se přiznala ,mám z toho velké obavy ,jak to ve svým věku zvládnu 😝

renig
10. pro 2010

@lenkacar Teď pár dní před tou dnešní kontrolou jsem myslela na to samé co ty 😅 , Fakt jsem se už smiřovala s tím, že tam mám dvě. Jak to jako prvorodička zvládnu, žádné zkušenosti, z peněz jsem taky vycucaný a stát ti možná nedá ani porodný. Na jedno tedy určitě ne, na dvojčata nevím. Ale rodičovský příspěvek je pořád stejný, ať už máš jedno nebo dvě. To mi přijde sakra nespravedlivý.
Uvidíš jak to bude, třeba to nakonec dopadne podle tvého přání. A druhý už bys nechtěla?

macinaz
10. pro 2010

tak já se dnes loučím,pádím pro malého do školky(vůbec se mi do toho počasí nechce,stále tady hustě padá a fouká silný vítr) a pak se budu z kulturňovat na ples 🙂
mějte se fajn a přeji pěkný víkend

lenkacar
10. pro 2010

@renig pokud bych to donosila v pořádku tak už jiný ne ..jsme tady jak dva důchodci

lenkacar
10. pro 2010

@macinaz tak ty už máš vidět bříšánka?já mám pořád přírodní špek 😠 kalhoty zapnu v poho..

renig
10. pro 2010

@macinaz hezky si to užij na plese, a ať se nikdo moc neptá 😉 , já jedu zítra do Prahy do divadla, ale mám z toho počasí taky docela obavu. No, ale lístky už máme, tak jedeme.

lenkacar
10. pro 2010

@renig jen si to užijte ..kulturní vložka bude fajn..my máme jít na maturák v lednu na moje narozky tak to se obávám ,že to už nebude jen přírodní rosol.. 😉

lenkacar
10. pro 2010

víš co si řikám? že semi nechytli ty 3 co tam jednou dávali ,to bych se z toho fakt po.. 😝

renig
10. pro 2010

@lenkacar já mám teď taky mišelinka, jestě se to dá oblečením zamaskovat, ale když se na sebe podívám doma, tak to je děs 😝 , už se docela těším na to těhotenské bříško, protože to mi zamaskuje tu pneumatiku. 😀 V lednu už budeš po prvním trimestru, tak to už budeš moct to okolí říct, ne?

renig
10. pro 2010

@lenkacar ty sis nechala předtím zavést 3? To by ti je asi stejně nenechali, to většinou nabízí redukci, ale je to fakt zvláštní, dvakrát IVF vždy po jednom a nic a až teď po KET úspěch. Ale až teď mi dali Estrofem, nechápu proč už mi ho nedali předtím, myslím, že ten mi pomohl.

lenkacar
10. pro 2010

@renig oni asi zkouší ..pokus ,omyl .. 😉 jo dávali 3 a chtěli 4 ,páč nevim proč mi je zamrazili po 4 na dvakrát ,to jsem byla moc nasraná takový plýtvání ,vždycky se mi pěkně rozmrazily 😠 ,tak aby je nevyhodili tak je tam dali a stejně prd ..

baronek
10. pro 2010

@lenkacar jé ty máš taky v lednu narozky???

lenkacar
10. pro 2010

jojo na konci ledna 😉

lenkacar
10. pro 2010

a jak se máme při pátku ,jdeš nějak na pařbu?

baronek
10. pro 2010

@lenkacar já se mám suprově, dneska slaví bratránek narozky, ale nic velkýho to nebude, jen takové skoro rodinné posezení 😀 a navíc musím zítra do práce. Naštěstí mám volno v neděli ☹ ale ta další mě už nemine 😝

lenkacar
10. pro 2010

a co chodí lidi na adventy? tak každé posezení se počítá ..já už tak dlouho nikde nebyla ,že by mě porazil i závan z načnutýho piva 😀 😝

baronek
10. pro 2010

@lenkacar minulou neděli jsme ještě otevřeno neměli, až teď, ale u nás jsou ty neděle slabý, lidi jezdí do obchoďáků do čb i na velký nákupy jídla a to u nás bohužel nedostanou 😝