ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
9. led 2011

@lenkacar já myslím, že všechno je veliké štěstí, když se povede 😀

baronek
9. led 2011

@lenkacar a kolik Ket stojí??? Nejsem si jistá, ale něco okolo 3500???

lenkacar
9. led 2011

@baronek já se tenkrát ptala michálka proč mi ty 4 nedaj na dvakrát a on mi řekl ,že se to nedělá ,že to dělaj takhle ..ale to bylo před rokem.. 😉 třeba se to povede ,enchci do toho jít s černýma myšlenkama ,spíš se žádnýma .. 😉

lenkacar
9. led 2011

3300,-

baronek
9. led 2011

@lenkacar tak na to ještě máme, na další IVF už bohužel ne, to bysme museli alespoň půl roku šetřit 😀 S tím ale nic nenaděláme 🙂 Já do toho půjdu optimisticky, ale stejně mám blbej vnitřní pocit ...

lenkacar
9. led 2011

@baronek my zatim nemáme ani na to ..zbytečný ,ale to dáme do kupy na jaro ..účet je srovnanej to je hlavní ,18tis+vánoce ,to byl záhul jak bejk

lenkacar
9. led 2011

řikala mi naposled gyndařka že po tom OHSS mám plné vaječníky cyst ..což jsou ty folikuly co neodsály .. a že doufá že to odejde při menses ,to bude asi krugr jako prase .. 😕

baronek
9. led 2011

@lenkacar no nás to stálo 48 tisíc plus vánoce, takže by za to byla parádní dovolená 😲

baronek
9. led 2011

@lenkacar a když neodejdou při MS???

lenkacar
9. led 2011

@baronek ty kráso to jo teda .. 😠 no já nevim snad odejdou při ketu by snad nevadili já vůbec nevim 😕 😝

baronek
9. led 2011

@lenkacar tak se určitě vyplaví 😉

pepek007
9. led 2011

@lenkacar no vždyť i já do něho půjdu s tím, že je malá šance a zázrak když se povede vůbec jen mě překvapily vaše zkušenosti a reakce na to to jsem nečekala 😒 ale jsem za ně ráda ..joo což to já se zeptám ale na tohle nebýt vás tady, tak by mě ani nenapadlo se zeptat logicky takže tak ....jsem si nechtěla připadat jak blbka co se na vše ptá na každou kravinu - pro ně je to banalita vím ..ale pro někoho zásadní věc 😉
Leni já bych si tady dala oraz a počkala na to jaro nehrotila bych to být na tvém místě 😉 tím nic nezkazíš a pokud se to má jednou povést což si mysli, že jednou na tuty! tak se to povede 😉 já bych taky byla asi psychicky na dně po tom všem co máš za sebou to klobouk dolů ☹ 😎

pepek007
9. led 2011

@baronek ty jo to je pecka!!!!! fíha ufff 😨

pepek007
9. led 2011

@lenkacar kuju Leni 😉

pepek007
9. led 2011

@lenkacar počkej tobě tak daly všechny 4 najednou???A to rozhodnou oni nebo ty si může říct, že třeba chceš jen jedno z těch 4?

pepek007
9. led 2011

@lenkacar joo dobrý už jsem to dočetla Leni takže 3 ti daly .... 😉 jsem se ztratila v tématu nějak :o)))

pepek007
9. led 2011

se opravdu mají ty ženský o který se stačí "otřít" a jsou těhulky a nemusí řešit takovýhle věci to se pak hnedka všechno jinak ubírá a plánuje 😉 já se na ten Ket taky neupínám a nedělám si žádný naděje ani iluze ale pořád tak nějak si říkám, že i kdyby 1% tak tu ta šance je mno a co kdyby .... 😒

baronek
9. led 2011

@pepek007 ty máš velkou výhodu, že jedno dítě už doma máš 🙂

dashi
9. led 2011

Ahoj holky, to se na to vyprdnu, když už se dostanu k PC, tak tu nikdo není a pak se rozjedete, kdo to má dočítat 😉 😅

Ohledně Ketu, tak to taky nevím jaký maj měřítko, já třeba byla na transferu po ivf s hočinou, která měla vajuch jak blázen a na zmražení jí žádný nezbyly, bere se to asi podle kvality a ne kvantity. Mě doporučil Michálek Ket hned po nevydařeným Ivf, ale 2. Ket mi říkal Špička, že je lepší počkat další cyklus, nebo jít hned do dalšího ivf.
Jo jinak co se týče laborky,, tak mě na 1. ivf vyslověně dorazila ta jedna embryoložka, když mi je dr. zavedl tak mi povídá ták p. .... teď už jste těhotná, tak to mě fakt dorazilo 😠 , přitom moc dobře ví, že úspěch není 100%. Jo a pak si tam v klídku ležíme a příde ke mě sestra, jak to že nemám nohy nahoře, no můžu za to že jsem malý postavy. Jak mi tu postel naštelovala tak jsem tam ležela neee 😝
Já za Ket platila myslím 2500,-

lenkacar
9. led 2011

@dashi ahojky 😵

lenkacar
9. led 2011

@dashi ne to je za mražení 2500,- 😉

lenkacar
9. led 2011

@dashi vy jste tady samý pindulky malinký ..jen já jsem tady jako sama hroch? 😀 😝 já zase měla nohy nahoře sama od sebe a ona mi řekla jestli si je nechci dát na lustr 😝 tak si vyber 😝 já jí ale řekla ,že klidně jestli to pomůže ..tak sklapla a odplula 😲

baronek
9. led 2011

@lenkacar to sis dala nohy úplně nahoru že ti visely ve vzduchu???

pepek007
9. led 2011

@dashi njn fakt co jedna z nás, tak to jinej přístup a názor a to samý DR každej jinej názor a přístup a pak se v tom čert vyznej 😒 za dnešek jsem nabitá pesimismem až kam :o/ 😀

pepek007
9. led 2011

@baronek jako jo Baronku máš pravdu v tomhloe výhodu mám a děsně si prcka taky vážím ale to druhý prostě zkusíme a buď a nebo ale neůspěch ponesu úplně stejně jako kdokoliv z vás jen s rozdílem, že nebudu brečet doma do polštáře ale obejmu prcka a pobrečím si na jeho rameni 🤐 😵

lenkacar
9. led 2011

@baronek no měla jsem ty nohy prostě celou dobu pokrčený a ještě zvedlou postel a pak to tam udělaly všechny tak 😀 😝
@pepek007 ber to prostě jak to je ..pokus ..ono to nejde jinak ,aby tě to nesebralo ..

lenkacar
9. led 2011

@pepek007 to ne, prcek nesmí poznat ,že jsi smutná .. 😉 ..to je jasný ,že taky budu doufat ,aby to vyšlo ..nikdo nechce jen tak spláchnout dobrovolně do hajzlu 3300,- 😝

pepek007
9. led 2011

@lenkacar jj pravda Leni ještě že tě tu fakt máme - díky za to! 😉

kinguse
9. led 2011

@pepek007 ..tos to napsala úplně přesně..myslím,s tím druhým mimčem. Já si občas taky říkám,na co si vlastně stěžuju,jedno dítě mám,ale pořád mi připadá,že jsme neúplná rodina ☹ Já chtěla i 3děti a teď se mám smířit s jedním..no možná,že budu muset a budu si říkat,že můžu být pořád ráda,že mám toho mýho chlapečka..jenže on tak rychle roste ☹ Ale jo,přiznám,že jsme ve výhodě,když aspoň to jedno je! Takže všem mooooc přeju,ať se aspon toho jednoho miminka dočká. No a v tom letošním roce plodnosti bysme to měly všechny zvládnout,ne? 😉

pepek007
9. led 2011

@kinguse já jsem vždy chtěla jedno ale jak máme prcka, tak jsem změnila názor a prostě si myslím, že dvě jako proč ne :o) jooo teď je to taky pohůdka a klídek ale taky mi pořád něco jakoby chybí a už začínám kámoškám nakoukávat do kočárků když mají mimča malinkatý a to jsem nedělávala jooo než byl prcek a teď je to tu zas 😀 takže znamení určitě 😀 teď je otázka zda bychom šli do druhýho IVF kdyby žádnej Ket nevyšel ale myslím si, že asi ne a nemylsim po stránce finanční 😉 doufám, že se alespoň jeden prcek povede a vyjde to i když ta šance je minimální .... 😒 a na zázraky nevěřím :o)