ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
14. led 2011

@macinaz určitě to bude dobrý, ať už je pondělí a máš jistotu 😉

macinaz
14. led 2011

@lenkacar snad jo,ať už je pondělí ☹

lenkacar
14. led 2011

holky mě nějak bolí břicho ,mám 24 ,že by se na mě chystala MS? 😕 😠 tak to bude hustý,se nacpu něčim na spaní ,abych to přežila ,to ze mě vyjdou i játra

lenkacar
14. led 2011

@macinaz a co máš za pocity?

macinaz
14. led 2011

@baronek ta nejistota je hrozná,už jsem volala i své gyn a objednala se na středu,tak doufám,že to bude vpořádku a dostenu těhu průkaz v Praze už ho po mě chtěli

macinaz
14. led 2011

@lenkacar právě že pocity nemám žádné,před tím se aspoň ozvalo nějakým píchnutím podbříško a teď nic

lenkacar
14. led 2011

@macinaz hele tak tim se netrap ,já měla píchando pořád a netušila jsem že už je to 14dní mrtvé ,takže klíd..

macinaz
14. led 2011

@lenkacar snad jo musím něco vymyslet,abych na to nemyslela

lenkacar
14. led 2011

no najdi si nějakou zábavu ,vim že je to těžké ..ta nejistota ..víkend bude dlouhej ,ale byly oba silní ,to zvládne .. 😉

macinaz
14. led 2011

asi půjdu žehlit,začíná se to tady hromadit a pak už bude malej doma,zase tu bude veselejc,ten jediný a vy holky mě držíte nad voudou 🙂

macinaz
14. led 2011

hokly pěkný víkend a baronku pořádně to oslav 😀

ira13
14. led 2011

Ahoj děvčata vy jste raní ptáčata ,to jsem nečekala že budu tolik dočítat.@lenkacar Děkuji za optání vyspinkala jsem se dobře. Také jsem koukala na "mladší o pár let "to bylo dobrý co udělali z dvou bezdomovců.Možná k tomu dospěju časem ,ale když jsem vyděla v artu dospávat slečnu s novýma prsama,další šla na zmenšení břicha a odsátí tuku.Přišlo mi to divné.My tam po ransferu ,je nám jedno ,že přibereme ,hlavně že bude mimi a oni trpí aby se líbily.Každý máme jiné priority

ira13
14. led 2011

@macinaz takédoufam že se pěkně zavrtají. Zakazuji ti černé myšlenky, vše bude dobré.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 já tam dospávala a na sále byl chlap na odsátí břicha a to bylo teda něco ,vůbec jsem se nevyspala jakej dělali kravál 😠

lenkacar
14. led 2011

nejdřív mě teda napadlo jestli mu nedělají messa tesse,ale byl tam 2hodiny a to byly zvuky odsávání ..on se jim furt budil a byl hlučnej ..pak se tam má člověk vyspat po narkoze 😠

ira13
14. led 2011

@lenkacar To tam musel pěkně hulákat.Páni tvorstva nic nevydrží.Ženské zvládnou bolest při které chlapi omdlívaji.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 no bylo to jak když si tam dávaj do nosu ,byl jako ožralej.. 😠

ira13
14. led 2011

@lenkacar třeba mu to dělali jen s místním umrtvením a on se umrtvoval alkoholem. 😝 Sestřičky vám k tomu nic neřekly?

lenkacar
14. led 2011

@ira13 já tam byla sama ,neřekly nic ,já byla taky zralá si něčeho cvaknout ,bylo to docela nepříjemný

ira13
14. led 2011

@lenkacar to je jasný že to bylo nepříjrmný.Potřebuješ se prospat po narkoze a huláká tam chlap.Hubeňour si nahlásil menší váhu,asi chtěl ušetřit a dali mu slabou narkozu. Při tom potřebuval sloní dávku. Už si udečetl co mu odsajou.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 😀 asi jo ..vezli ho kolem mě potom nahoru na pokoj a žádnej třasořitka to teda nebyl..

ira13
14. led 2011

Ještě že mě ty hormony uspávají,jinak už bych šmejdila po dvoře a vymýšlela co budu dělat . S malými přestávkami na wc a jídlo jsem spala celý den.Takhle bych mohla vydržet pár dnů odpočívat.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 tak jsem si to přála 14dní ,tak se umrtvit a přežít to čekání 😉

lenkacar
14. led 2011

já to vlastně měla vymyšlený ještě lépe ,probudit se až po porodu 😉

lenkacar
14. led 2011

tak to jsi ospalče nekoukala ani na prostřeno co? škoda ,že skončily ty díly s tou Lídou ,ta je prostě boží .. 😀 😝 baketa .. 😀

ira13
14. led 2011

@lenkacar doufám že to vydrží co nejdýl.Ono počasí také nic moc.Aspoň mě to neláká ven.Minule jsem lezla po zahradě a když už jsem tam byla tak jsem vždy něco začala dělat.Pak jsem si vyčítala že se to nechytlo kvůli tomu. Těhotenství prospat nechci, je to krásné,alespoň to moje bylo. Každé z vás bych tak pohodové těhu přála.

ira13
14. led 2011

@lenkacar mám také doma Vladislava jako každý rok si nikdo 18.1.nevzpomene a všichni mu přejou na Ladislava.Myslím že plno lidí to ani neví že není Láďa.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 jsi mě četla na jiné diskuzce co? 😀

lenkacar
14. led 2011

víš čim se tejram? piju tibetskou houbu ,to je houba ,která roste v mléce a dělá z něj kefír ..každej den si řikam ,že s ní někam šlehnu 😀 😝 ale když má ty zázračné účinky

ira13
14. led 2011

@lenkacar Prostřeno jsem neviděla,ale myslím že nějaký díl s "baketou "jsem zhlédla někdy dřív.Je dobrá, mě by zajímalo kde takové lidi shání.Občas sí říkám, že je to snad nahrané.To neni možné že se někdo tak chová.