ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baixy
20. led 2011

@ira13 No může být i to, ale doufám že snad ne, to nevim co bych dělala 😀 Ale když jsem byla předtím na KET tak mi taky dávali 3, chytlo se jedno a po pár týdnech odešlo....Takže uvidím.

ira13
20. led 2011

@baixy Trojčátka je moc, to by byla velká náhoda,ale dvojky se dají v pohodě donosit. měla bys to pěkně odbyté najednou.

baixy
20. led 2011

@ira13 To jo, nebráním se tomu, kdyby to tak bylo. Kéž by to konečně vyšlo. Trochu se bojím, kdyby jich bylo víc a některé z nich si to rozmyslelo, aby nestrhlo i ostatní........ 😒

lenkacar
20. led 2011

@ira13 myslim ,že to nemá vliv jak dlouho je to mražený 😀 ,asi je to jiné než když dáš do mrazáku borůvky 😀 😝

lenkacar
20. led 2011

@baixy jsem moc zvědavá kolik si jich vybojovalo místečko 😵

baixy
20. led 2011

@lenkacar Já taky 🙂 Manžel má v rodině více jednovaječných dvojčat tak kdyby se některé z těch třech ještě rozdělilo tak už by mě asi museli křísit studenou vodou 😀

lenkacar
20. led 2011

@baixy tak bys nám je tady rozdala a všechny budem spokojené 😉

ira13
20. led 2011

@baixy to máš pěkné vyhlídky, takže paterčata? 😀 To bude ten zítřejší ultrazvuk samá bublinka.

ira13
20. led 2011

@lenkacar Jak bylo v práci? mrška už se hlásí? Aspoň tě napřepadne na plese

lenkacar
20. led 2011

@ira13 zatim jen špinim ,ale snad se to rozjede zítra a v sobotu v práci nebudu trpět ..jo dneska to bylo v práci v poho..lidi nelezli a byla to otrava..ale byla jsem ráda ,že se šéf dozvěděl ,že jsem tam já zase ...moc se jí to nehodilo ,ale mě jo.. 😉 pořád nejsem ze hry .. 😉

ira13
20. led 2011

@lenkacar to je dobře že o tobě šéf věděl. Třeba pro tebe bude mít jinou práci a nebudeš se muset dohadovat s touhle šéfkou .Všechno zlé je k něčemu dobré,i když to hned tak nevypadá.

lenkacar
20. led 2011

@ira13 on je horší než ona ..no nějak to dopadne ,já se z toho nekácim..baronku to jsou tvoje vlnité vlásky? a už máš tu houbu?

barabasek
20. led 2011

@lenkacar leni daruj mi prosím kus mrchy stále ji vyhlížím a někde se toulá 😠 už jsem se objednala do ARTu, ale až na 1.2.
@baixy gratuluji ke //

lenkacar
20. led 2011

bar pořád mám sama málo 😀 😝 ,ještě se to nerozjelo ,ale chystala se na mě dobrý 4 dny .. 😠

barabasek
20. led 2011

@lenkacar tak až se jí nabažíš tak mi ji pošli 😀

lenkacar
20. led 2011

@barabasek pošlu ti jí 27.1 páč od pátku jí nechci už ani vidět .. 😀 😝 překazila by mě plány ..dneska jsem si u čongů koupila príma hřebínek se štrasem do těch mejch 5chlupů na hlavě 😀

lenkacar
20. led 2011

zkoušela jsem si strašně pěknej hadr společenskej a zjistila jsem ,že jsem hrozná kojná..ty kozeny mě fakt lezou ven ze všeho a nic mě pěkně nesedí ..škoda 😝

lenkacar
20. led 2011

jinak jsem koukala na fb na baronka jak se bavili na maturáku,je to takovej drobek vedle fandíka ..to já s vladísem jsme pěkný vedle sebe.. 😝

baixy
20. led 2011

@lenkacar No rozdala, ale třeba nebude co. Do tří kousků to zkousnu 😀 Ty jseš z Budějc?

lenkacar
20. led 2011

@baixy nejsem ,hele já si pro jednoho klidně i přijedu vlakem 😀

baixy
20. led 2011

@lenkacar No tak to by asi Michálek koukal jak jelito 😀

lenkacar
20. led 2011

@baixy jo ták ,to já nevěděla ,že je panem otcem.. 😕

baixy
20. led 2011

@lenkacar No néééé...jen že by musel udělat ten transport 😀 Ježiši 😀

baixy
20. led 2011

@lenkacar A co se týče kozen, tak v jakým je mám po 3 týdnech od ET stavu já, to je až děsivý, asi si na ně udělám zbroják....

lenkacar
20. led 2011

@baixy hele že ty ses asi pomátla co? já si pěkně počkám až to odnosíš a vyprdneš,já zatim budu chodit na plesy a večírky,abych byla na to miminko pěkně odpočnutá víš 😀 😝

baixy
20. led 2011

@lenkacar Tak to jóóóó 😝 To by se mi taky líbilo, kdyby to někdo odtahal.... 🙂

lenkacar
20. led 2011

@baixy a ted beze srandy jsem staršně zvědavá kolik se jich ze 3 chytlo ..já dám na ket určitě 2

baixy
20. led 2011

@lenkacar Taky jsem zvědavá. Ale u nás je problém s genetikou, takže ty embryjka nemusí být OK a pak se neudrží....Ale pravděpodobnost úspěchu je celkem vysoká. Na KET určitě aspoň 2 a kdyby byly všechny 3 rozmrazená pěkná, tak všechny.

lenkacar
20. led 2011

@baixy co vyšlo na genetice?

baixy
20. led 2011

No manžel má balancovanou translokaci na dvou chromozomech. Vytváří 4 druhy embrií. Nerada se o tom bavim, protože je to něco, co jsem ani netušila že existuje, dokud jsme to nezjistili.....