ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. únor 2011

@baronek kdybys viděla můj ksicht tak padneš a to mi psal dneska kámoš at si jdu povídat na skype přes webkameru ,no to jistě ..rypák unudlanej ,odřenej ,začínající opar ,hubu samej jebák ,mastný vlasy ,už si běžim povídat 😀 😝

baronek
3. únor 2011

@lenkacar tak mu napiš, že je to rozbitý 😀 že si můžeš jenom psát 🙂

lenkacar
3. únor 2011

@baronek jasně přesně tohle jsem mu napsala a on že to spolu po pc opravíme ..to jo já jsem ráda ,že vim kde je zásuvka a nic víc po mě nikdo nesmí chtít

baronek
3. únor 2011

@lenkacar to jsme na tom stejně 🙂

lenkacar
3. únor 2011

@baronek tak už sis zvykla na vlásky?

baronek
3. únor 2011

@lenkacar na barvu jo, ale rovný vlasy ke mně moc nejdou, tak jsem to dneska nechala přírodní a Fandík bude mít radost. Takže jsem vyhodila zbytečně prachy za žehličku ...

lenkacar
3. únor 2011

@baronek líbí se mu kudrnatá holka vid ..mě se taky líbíš a on má taky vlnitý ,pěkný máte vlasy

lenkacar
3. únor 2011

taky jsem v rámco úklidu našla liščí ohon tak ještě ebenovou tyč 😉

baronek
3. únor 2011

@lenkacar to se najdou poklady, co?
A děkujeme za pochvalu 🙂

lenkacar
3. únor 2011

jak koukám na tu jedinou kopičku v polici tak mě napadlo že to protřídim..tak si vlastně ušetřim místo pro další haraburdí..

lenkacar
3. únor 2011

ne že bych byla tak málo oblíkaná ,ale zatim je to jediná polička zaplněná a rozhodla jsem se jí vyndat a vyhodit .. 😀 😝 doufám že budu pak těhu a budu nadávat kam jsem dala ty mega tepláky až pod kozy

baronek
3. únor 2011

@lenkacar správně řečeno, u mě to funguje naprosto stejně 🙂 jednou za rok třídím věci na půdě a nestačím se divit, co jsem tam všechno natahala 😠

lenkacar
3. únor 2011

já bych to nejradši vyhodila všechno ..no ale to bych pak chodila s holou prdkou ..jé mě se to nechce dávat zpátky ..

baronek
3. únor 2011

@lenkacar tak šup šup, ať nemá Vláďa šok, až přijde 😒

lenkacar
3. únor 2011

hotovo a ted jdu na další skřín

lenkacar
3. únor 2011

a mám to ..fuj ale to byla rychlost ,ale se k tomu dokopat ..a už atdy nic nepište o slříních a úklidu a vytírání

ira13
3. únor 2011

Tedy se dnes pracuje o 106. 😀 Volala jsem do plzně a objednali mě na 21.2. to je fofr ,proti těm dobám v Praze co tu píšete. To IUI zkusíme ,vyplním tím čekání,jek píšete.Do artu jdu 14.2. na kontrolu sliznice a ovulace. To jsem měla strach že budu 3měsáce jen čekat a nebude se nic dít

ira13
3. únor 2011

@lenkacar Mělabys jít nakoupit nové hadříky, když jsi udělala místo ve skříni. Ebonitovou tyč ti musí půjčit Vládís. 😀 😀

lenkacar
3. únor 2011

@ira13 no vidíš hod to do grafu a zjistíš ,že vlastně nemáš čas 😀 😝

lenkacar
3. únor 2011

@ira13 ne já nechci ebonitovou ,mě stačí ebenová 😀 😝 vertikální a budu kolem ní tančit víš, s ohonem v ruce ..a koneckonců třít ho můžu

pepek007
3. únor 2011

pic holky tak jsem tu jak jsem slíbila, že zaskočím :o) koukám už uklizeno a vše kde má být jo? 😀

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 ty jo doted řádim jak černá ruka ,staletý bordely tu rovnam

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar jen tak dál to je jedině prospěšné 😉 já si jdu dát vanu a pak juknu asi na ordinaci jsem jí neviděla jak dlouho, tak abych byla alespoň v obraze 😉 pak musim ještě vysvětlit jak se starat o kocoura a snad je to vše 😉

ira13
3. únor 2011

@lenkacar nevim co by tím třením vznikalo 😀 elektřina určitě ne.

pepek007
3. únor 2011

Holky tak já pádím už to začíná 😉 😀 tak se tu mějte moc fajn kdybych to náhodou zítra ráno nestihla a ať se tu všem daří vše jak má 😉

lenkacar
3. únor 2011

@ira13 z tření nic nebude ani z tančení ,mám teplotu ,to mám beztak z toho úklidu a navíc mě vladís osočil koho čekám ,že tak uklízim 😝

petreva
3. únor 2011

@macinaz Tak, tak nějak jsem to myslela...budu moc držet palce až na to přijde správná chvíle!! A jeje do dubna...ještě, že tu máte jedna druhou... 😵 😉

pepek007
4. únor 2011

Tak dosnídáno, zabalíno a razíme konečně to airport 😉 mějte se tu jak jen samy chcete a za pár dnů ahojky holky 😉

baronek
4. únor 2011

@ira13 tak to je super, že budete zkoušet IUI a že vás objednali do Plzně takhle brzy 🙂 Hned je to pozitivnější viď?
@lenkacar dneska budeš doufám odpočívat, když jsi včera dřela jako kůň 🙂
@pepek007 pošli nám trochu teplíčka a sluníčka 😀

lenkacar
4. únor 2011

helemese pepulda odlítla do teplých krajin.. 😉 to se těšim na nějakou fotku jak je hezky opálená s mimískem 😵 no baronku málem jsem večer zhebla a dnes je mi o trošku líp,ale seru na všechno ,jak jsi řekla nikdo to neocenil naopak výslech koho čekam ..já sedim hrobařovi na lopatě a on mě podezírá z nevěry ,tak nic ,pokračuji ve starém dobrém bordelu 😝