ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
4. únor 2011

@lenkacar to je vidět, jak často děláš pořádek ve skříních, když tě podezřívá z nevěry 😀
a nemyslím to vůbec špatně, jo???

lenkacar
4. únor 2011

@baronek no nedělám ho skoro vůbec asi tak 2krát za rok ,dyt jsem psala ,že nesnášim úklid

baronek
4. únor 2011

@lenkacar tak co na tom připadá manželovi divnýho?

lenkacar
4. únor 2011

@baronek páč já uklízim hlavně když má přijít návštěva ,ale jako uklizeno mám ,ale takový větší na tu návštěvu ..ale jako abych kvůli návštěvě rabovala šuplíky jak včera to zase ne ..tak to pak uznal ,on totiž holoubek fičí na 14dní na rehábku a potom na týden na doupov ,tak se asi bojí ,že tady budu slamněná v uklizeným bytě a to ho ještě dorazim ,před odjezdem vyměnim povlečení 😀 😝

baronek
4. únor 2011

@lenkacar to bych taky povlíkla, ať mu to vrtá v hlavě 😀 a pojedeš ho na rehabilitaci navštívit? Nebo se opravdu 14 dní neuvidíte?

lenkacar
4. únor 2011

@baronek možná přijede na druhej víkend ..já nikam nejedu ,jsem blázen?sám neví jak se tam dostane ..vojáci kdyby měli milenku nikdo to nedokáže ..na 14dní je v trapu někde třeba i na konci republiky

lenkacar
4. únor 2011

víš co ho nejvíc sere ,že mu tady chcípne ta zelenina

baronek
4. únor 2011

@lenkacar jaká zelenina???

lenkacar
4. únor 2011

@baronek na tý jeho připosraný farmě ..už beztak špekuluje jak mě to začne učit ..cs to určitě ,at mu to zdechne ,třeba pak nebude mít náladu to znova budovat

baronek
4. únor 2011

@lenkacar jo farma na netu, já jsem dneska nějaká zabržděná, ale směju se tady na celý kolo 😀

ira13
4. únor 2011

ahojky děvčata,
@baronek jsem ráda že se něco děje,ikdyž jsem myslela že to nebude takový fofr a užijeme si trochu domácího snažení.
@lenkacar ty manžílka pěkně dráždíš,ale to je třeba chlap si nikdy nesmí být jistý. 😉

lenkacar
4. únor 2011

@baronek no jasně stokrát probíraná vladísova farma přeci 😵 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 moje řeč ,chlap si nesmí být jistej ..minulou sobotu v hospě mu řikam ,,ale kdo by mě chtěl,, a on ukázal k plnýmu stolu mých známých na který děsně žárlí ,,celej ten stůl by tě chtěl ,ale tovíš nafurt ne ,, 😀 😝 tak na tom nejsem tak špatně co myslíte?

baronek
4. únor 2011

@ira13 domácím snažením to budete jistit 😀
@lenkacar to vím přeci, ale já pěstuju na okně pažitku a petržel, tak jsem si představila Vláďu, jak se o to taky stará, dneska se opravdu nebudu pouštět do velkých akcí 😀

baronek
4. únor 2011

@lenkacar když žárlí, tak tě má rád, to je taky hezký, a když u toho nedělá scény, tak je to v pohodě 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@baronek to ne ..evidentně si sedíš na káblu dneska 😀 😝

ira13
4. únor 2011

@lenkacar to je pěkná lichotka ,celý stůl. Já se nedivim viděla jsem fotku. 😉 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@baronek já ho moc nedráždim ,posadí mě zády ke všem ,pak mě bolí za krkem ,když se musim podívat kdo třeba přišel a jak se ostatní baví zatímco my tam dřepíme a vedeme řeči na úrovni 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 ohooooooooo si neviděla tu prdel co mám 😀 😀 😀

ira13
4. únor 2011

@baronek to nic to je hormonama, zas ti to začne pálit 😀

baronek
4. únor 2011

@lenkacar rády bysme tvé pozadí viděly 😀
@ira13 🙂

ira13
4. únor 2011

@lenkacar ženská má mít ŠIPRZÁROŠ= široká prdel základ rodiného štestí

ira13
4. únor 2011

@baronek ano ano měla by nám ho leni vyfotit

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 při mých 82kg musím mít prdel jak by to vypadalo .. 😕 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

děvčata prdel patří do jiného tématu 😀 😝 stejně by se vám do monitoru nevešla celá 😀

ira13
4. únor 2011

@lenkacar a mám ještě jeden názor na pozadíčka od kámoše motorkáře- ženská bez zadku je jako motorka bez řidítek 😀 😀

baronek
4. únor 2011

@ira13 šiprzároš??? To je super 😀 musím si zapamatovat 🙂

baronek
4. únor 2011

@lenkacar já mám ale velkou obrazovku 😀

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 to je krásný ...počkej až to řeknu vladísovi .. 😎 a ten mě hned začne vyslýchat kde mi to kdo řekl..nic radši budu sedět způsobně na gauči a budu si číst ..už měsíc mám otevřenou knížku na stejným místě ,čtu nový měsíc ..nebo spíš teda nečtu

baronek
4. únor 2011

@lenkacar já byla v knihovně minulou středu a přečetla jsem jen jednu knížku, v pátek, když jsem ležela po KET a teď mě to zase nějak nebaví ....