ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
7. únor 2011

@baronek už vidim jak tě bude šéf přemlouvat ,abys na MD nechodila ,že se bude muset zavřít krám a fandík t i bude vozit děti na kojo do práce 😀 😀 😀

baronek
7. únor 2011

@lenkacar nejhorší na tom je, že máš pravdu. Minulou sobotu po Ket se mě ptal, jestli nejsem náhodou těhotná, že mu to oznámili 3 holky v Madetě, tak to prý mám vyklopit. Ale to jsem to ještě nevěděla, takže nic .... a řekl, že jestli půjdu na mateřskou já nebo ta moje zástupkyně, tak krám zavře .... takže musím vydržet co nejdýl, penízky se hodí 😀

baronek
7. únor 2011

@baronek jo ale ta moje zástupkyně neumí účtovat, takže by mi to museli vozit domů a to si nedovedu představit, mít doma ještě k dítěti kancelář ...

lenkacar
7. únor 2011

@baronek hůhůhů jsem doma ,v březnu snad bude ket .. 😉

barabasek
7. únor 2011

@lenkacar Ahojky tak to je super. 🙂

kaluka
7. únor 2011

@lenkacar Krásná zprávička 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@kaluka slíza ok a ovulka byla,jen že chce nechat proběhnout 2 MS od revuze ,aby si děloha odpočinula po zákroku,no snad se ta mnějak trefíme datumově s vladísem ,jo a řekli že podepssat může dopředu ,kdyby náhodou nemohl..

kinguse
7. únor 2011

@baronek ..ahoj,tak mooooooc držím palečky,ať vše dobře dopadne, čárka sílí, srdíčko buší,bříško roste a prcek/prckové se po 9-ti měsících proderou na svět 🙂 😉
@lenkacar ..čus, tak taky dobrý zprávy. Tak ti budu hrozně moooooc držet palečky,ať to tentokrát už vyjde!!! MUSÍ!!!!!! 😉
Holky, jinak já byla v tý Praze,jak mě tam poslala ta dr, nabrali krev, udělal vyšetření a v březnu si jedem pro výsledky a domluvit se,co dál. Podle UZ to fakt vypadá na selhávání vaječníků a jediná možnost fakt dárkyně. Ještě mi nabral nějaký AM-hormon a ten přesně určuje,jestli jsou ve vaječníkách nějaký vajíčka..ale spíš si myslí (i ta moje gyn),že nic 😖 Tak uvidíme. Dárkyně by byla tak duben až červen. Snad to do tý doby v práci vydržím, šlapou po nás jak blázen ☹ Tak se mějte, zas zajdu 😉

lenkacar
8. únor 2011

@kinguse ahojky ,tak vyšetření zvládnuto 😉 znám holčińu co jezdila do artu a narvali peněz do pokusů a nakonec má z dárkyní úplně senzační dvojky 😵 v poho je donosila,je to kluk a holka

lenkacar
8. únor 2011

baronku já jsem zvědavá kdy to na fandu vybalíš 😵 nekecej ,že neproběhl náznak 😉

lenkacar
8. únor 2011

dneska přijde martina tak jí vyzpovídam jak se cítí a tak ..pro vysvětlení ,byla s baronkem ve stejný den na akci 😉

baronek
8. únor 2011

@lenkacar Ahoj Leni, tak to je super, že normálně funguješ a ket bude 😀 Fandovi jsem opravdu ještě nic nenaznačila, jen si pořád nechávám nosit prádlo k sušáku, abych se s tím nemusela tahat, on asi čeká, až něco řeknu, protože já vykecám i to, co nevím, ale teď se držím 😀
Doufám, že to Martině vyjde 🙂 jsem na ní moc zvědavá, tak dej vědět.
@kinguse teď asi moc kšefty nejdou, co? Tady u nás je to taky děsný, lidi kupojou jenom potraviny 😒

macinaz
8. únor 2011

Ahojky holky,včera jsem viděla dvě nádherné holčičky kamarádek co teď porodily,jsou roztomiloučké,moc jim to sluší a klucí se derou o kočárky 😀 jsou stejně starý jako Davídek.Ten pohled do kočárku bolel,ale vím,že můžu k nim kdykoliv přijít na pokec a pochovat. 😉 🙂
Dnes je malej ve školce,tak jsem umyla okna a převlíkla postele,raději si hledám nějakou práci aby mě to tady doma nešiblo 😠
Leni jinak hodně štěstíčka,ať dlouho na další pokus nečekáš a hlavně ať to teď vyjde 🙂

lenkacar
8. únor 2011

@baronek ted martina odešla má taky // 😉

baronek
8. únor 2011

@lenkacar tak jí moc gratuluju 🙂 a neříkala, kdy se bude objednávat do Artu?

lenkacar
8. únor 2011

@baronek řikala ve čtvrtek že jede.jezdí na půl 3

baronek
8. únor 2011

@lenkacar jo ono jede už na krev i ultrazvuk????

lenkacar
8. únor 2011

@baronek jo,ale asi příští čtvrtek .. 😕

lenkacar
8. únor 2011

@baronek ptala se na tebe a pozdravuje a gratuluje

baronek
8. únor 2011

@lenkacar já tam zavolám zítra a domluvím se 🙂 a ta krev se nebere ráno??? když jede až na půl třetí 😅

lenkacar
8. únor 2011

@baronek víš že nevim? bavily jsme se o tom ,že tam jezdí v půl 3 vlakem ,nojo vidíš ,já to vlastně nevim..no to toho po 4 hod. návštěvě teda vim vid 😀 😝

lenkacar
8. únor 2011

dnes jsem si naordinovala selzink ,acidofolan a prednison 😉 baby plan budu zobkat až před akcí

lenkacar
8. únor 2011

@baronek já jsem tak zvědavá kolik se při ketu urodilo 😵 😵 😵 ,na vítězným únoru se nám dneska narodilo mimi holčička 4kg holčině co měla pořád pgd a potrat trojčat a nakonec šla k baudyšovi a ten jí řekl ,kdy si to maj rozdat a měla bez problémový těhu ,doma zaděláno 😉

baronek
8. únor 2011

@lenkacar to jako fakt???? Tak tomu bych v životě nevěřila ....

lenkacar
8. únor 2011

@baronek to jako bez prdele

baronek
8. únor 2011

@lenkacar tak to je bomba 🙂 kdyby to takhle fungovalo u každýho viď? Dojít si k baudyšovi, vlítnout na to, otěhotnět a porodit 😲

lenkacar
8. únor 2011

@baronek no až na to ,že je děda pod drnem ,můžeš mu jít leda plakat na hrob ,ale mladej prej to snad taky dělá

kaluka
8. únor 2011

@lenkacar Já jsem si to taky nechala spočítat - je to metoda podle mudr. Jonáše... Máme známýho astrologa... Akorát mě ty výpočty vychází většinou na MS .. Zelený dny jsme zkoušeli a nic - ty jsou podle MS, skoro nastejno s plodnýma. Červený dny jsou podle data a hodiny narození a ty mě vychází takhle blbě... Počkám na zaléčení a jdu do toho - akorát se budu muset trochu nalejt, abych odstranila psychický zábrany... 😀

baronek
9. únor 2011

Tak teď mě naštvali v Artu, volala jsem tam, jestli by mi zítra nevzali krev, když tam náhodou jedu a prej ne, až za tři týdny, tak si mám přijít příští čtvrtek. To je vidět, že vůbec neví, co prožíváme 😝

baronek
9. únor 2011

@kaluka jo podle Jonáše jsem si to taky počítala, našla jsem nějakou kalkulačku na netu, ale taky mi to vycházelo blbě, většinou na MS 😀