ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
11. únor 2011

@barabasek bar já dělam mnamozní véču a potom vyhodim kopýtka 🙂 ..slavim baronkovo hcg 😉

lenkacar
11. únor 2011

@pepek007 co si vzpomínám prvně jsi mi do IPpsala ,žes Janinu znala ,žes tam chodila ještě za ní ,tak se asi znáte líp,já jí neznám ,jednou jsem jí viděla ze zadu 😉 když se mi nepovedlo je najít na srazíku a ony byly mršky zašité v koutku 😉 ,ale co se stalo ,stalo se a doufám ,že tady se nic podobného dít nebude a jinak s tebou souhlasím!!!!!!

barabasek
11. únor 2011

@lenkacar to bude večer vácheň 😀

lenkacar
11. únor 2011

@barabasek to bude až mě veme žlučník 😀 😝

lenkacar
11. únor 2011

@barabasek už mám jen drobet nudlindu ,ale jinak už jsem docela fit ,ale myslim ,že ani tak mě vladís nechce 😔

barabasek
11. únor 2011

chlap se napapká a radši usne aby se nemusel namáhat 😠

lenkacar
11. únor 2011

@barabasek já myslim že já taky ..jsem totálně zničená ,bylo to hrozně syté 😝

pepek007
11. únor 2011

@lenkacar Leni je možný, že nickem jo protože si matně pamatuju nicky jako Dagi 29 pak Zuzka nějaký číslo za nickem pak Dudunka a Jana tam asi taky byla to je pravda necelý 4 roky zpět je nějaká doba a já pak přestat chodila jakmile začal fb 😉 jj souhlasím pokud se tu něco dělo, tak ať to bylo cokoliv, tak taky doufám, že tu bude klid a žádný zle 😉 z mý strany to můžu zaručit já mám koníka jako "doplněk" když mám čas chuť náladu moc ráda tu budu sdílet to co máme momentálně společné a to snaha o mimčo 😉 a chodím sem ráda za váma všema 😉
cože Baronek má pozitivní HCG?? Mi něco uniklo?? 😵 😵 no jako v tom příůadě velká megagratulace!!! Baronku 😉 😵

lenkacar
11. únor 2011

@pepek007 jojo má ..je to čerstvá naše těhulinečka 😵 ,pepoušku ,tady se může kecat o všem..pokud má někdo dobré úmysly je vítán.. 😵 a ty nás nezanedbávej jo ..fb je hezká věc ,ale my jsme tady taky 😉

pepek007
11. únor 2011

@lenkacar woukej Leni, tak to slíbit můžu díky moc 😉 thý jo no tak to je krásná zprávička dneška 😉 😵 tak držim palečky ať je všechno v pořádku a jak být má 😉
Já na Fb chodím ráda mám tam fajn kamarády třebas i mimo Čr a je to jediný spojení s nima a v poslední době trošku sporadicky protože se mi stala jedna věc a to, že jsem fotku svýho prcka našla na úplně cizím serveru v jednej fotosoutěži a to mě opravdu dostalo ☹ musel to být buď někdo z přátel nebo prostě cizí a to to mám hodně chráněný jak jen to jde ale asi pro každýho, kdo se vic vyzná v pc, tak je hračka dostat se někomu do profilu a stáhnout fotky a od tý doby tam mám jen pár foteček a universálních žádný jak je prcek v bazénku nahatej atd protože se nechci dočkat toho aby si nad jeho fotkou nějakej úchyla "mastil bimbu" ☹ tudíž na svoje soukromí jsem celkově hodně opatrná 😉 proto možná se sama v sobě divim když vidim tady na koníkovy fotečky dětiček a nahatých tuplem to je zdroj hotovej pro tyhle uchyláky 😢 ☹ i já byla v tomhle dříve taková ale ono dokud se ti něco takovýho nestane, tak to asi neřešíš každopádně každýho věc 😉

lenkacar
11. únor 2011

@pepek007 já jsem taky opatrná a mám tam nastavené soukromí 😉

pepek007
11. únor 2011

@lenkacar jj to je asi fakt třeba 😉 noo každopádně já už se tu prodírám restíkama a blížim se zdárnému konci 😉 v Tv je slunce seno a to já můžu jako moc 🙂 tak budu sem kdyžtak nakukovat v průběhu víkedu 😎

lenkacar
11. únor 2011

@pepek007 já koukám na cinemu ..na hranice nemožného 😉 ,slunce seno to už je hrůza jak to dávaj furt 😠

pepek007
11. únor 2011

@lenkacar mno jo jako je pravda, že to dávají pořád dokola a když ne nova tak prima a když ani jedna, tak ct 😠 😀 ale zase já to třebas 1,5 roku neviděla i když to dávali takže jsem se i zase pobavila - ty hlášky už známe nazpamět a doplňujeme to s manželem 😀 se asi jukneme a nějakýho filmka dostali jsme tip na pár filmíků a už je máme i na dvd, tak uvidíme co s načatým večerem 😉 já jsem ráda, že už jsme doma 😵

lenkacar
11. únor 2011

@pepek007 tovíš doma je doma 😀 😝

lenkacar
11. únor 2011

já nemůžu spát v cizí posteli ,poslední dobou mám opravdu problém vůbec spát a lezu z postele ,na sedačku a do jiné postele,hrůza se mnou ,vypínam topení ,pak ho zapomenu ráno zapnout a je to tady jak v hladomorně..to je se mnou taky bydleníčko a pak se divim ,že mám nudlíky.. 😔 ,dneska bych se potřebovala drobet vyspat ,jdu zase do fachy do 12hod.na záskok,ale mám chutě jí s tim praštit ,akorát mě využívá za prd peníze,jakmile seženu jinou práci a nebo půjdu na ket ,končim s charitou tohoto druhu

lenkacar
11. únor 2011

dobrou noc všem!!!!!!!!!!!!!

pepek007
12. únor 2011

Tak s tím uá problém nemám s cizí postelí mi nijak nevadí ale spíš mi vadí, jak se pořád přemisťuješ někam takže balíš věci a zase vybaluješ a pereš atd 😒 😀 téda to máš s tim spaním pěkně na prd Leni si zkus koupit nějakej čas na dobrý a klidný spaní ne? 😉 jako určo to existuje viděla jsem to v lékárně 😉 ono je to taky tim počasím si vem jak je jednou 13 stupnů pak zas mínus 8 😠 a jaro nikde 😨 pokud to neni k tomu a akorát se nervuješ, tak se na to vyprdni to nemá cenu chodit do práce do který se nutíš a nebaví tě možná vydržet do toho Ketíku ale pak kdyžtak prďet na to 😉 nebo ať ti přidá 😉 ale dneska sehnat práci je umění vůbec nějakou to vidim u lidí kolem sebe ale zaase na druhou stranu manžel ma k dnešku 4 firmy a zase nadává obráceně, že sehnat někoho schopnýho kdo opravdu má zájem pracovat, tak že je taky nadlidskej výkon 😉

lenkacar
12. únor 2011

tak jsem posnídala.. a za chvíli pomažu ..už aby bylo 12hod. sice mi ta práce baví ,kor když jsem tam sama,ale když už tam člověk chodí na záskok ,tak k čemu to je ,že mám tržbu 3krát větší než ona .. 🙄a navíc lítačka za stejný peníze 😖

pepek007
12. únor 2011

tak jsem zas jen nakoukla a zase mažu :o) dneska jsme pracovali na baráčku jako divý takže nás čeká zasloužený odpočinek ve formě posezení s přáteli a zapaření ve městě takže přeji krsáný večer všem a ahojky 😉

pepek007
12. únor 2011

@lenkacar to ještě chvíli vydrž a ono se to možná i samo vyřeší a bude klídek a pohůdka 😉

baronek
12. únor 2011

Ahoj holky, tak tady se kecalo jako blázen 🙂 paráda 🙂 Včera jsem byla na maturáku, ale horší jsem ještě nezažila, navíc jsem řídila a všichni byli úplně namol, takže paráda, ale alespoň jsme byli o půlnoci doma 🙂 Dneska jsem musela trochu uklidit ten náš výbuch, Fanda se sice snaží, ale to vytírání mu pořád nejde, musím potom alespoň zamést, nějak to flinká .... 🙂

lenkacar
12. únor 2011

@baronek to je vojenský styl..co je mokrý ,to je čistý 😀 😝 a co jak to u vás vypadá ?to je radosti co?

lenkacar
12. únor 2011

@pepek007 no nějak se to určo vyřeší ,bud potahnu někam do práce a nebo na ket ,takže nervy z toho nemám 😉

pepek007
13. únor 2011

Dobré ráno přeji 😉 zdravím čerstvou tehulínku 😵 😵 Baronku mě taky dneska čeká uklízení 😠 se jen nasnídám a jdu na to ale dneska se mi vůbec nechce 😲 njn takže dopolední plán je víc než jasný 😀
Leni přesně tak nech tomu volný průběh a uvidí se 😉 jseš holka šikovná a ty se určitě neztratíš a práce Ti bude sedět v jakýmkoliv oboru 😉

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 já se práce nebojim ,jen mám omezení ,protože mám astma a alergie ,z toho jsem smutná ,protože nemůžu dělat vše co bych chtěla ..ale ono to nějak dopadne ..jinak já taky zdravím a jdu se odkýblovat k plotně ,asi uvařim na 2dny ,abych měla zítra klid

pepek007
13. únor 2011

@lenkacar no tak bych to pak směrovala na něco kancelářskýho - tam si myslim, že by nic astmatu ani alergiím nevadilo a byla by to pohodová a klidná práce 😉 jj přesně tak uvidí se 😉
Mě přišla emailem pozvánka do nějaký "uzavřený diskuze" nebo co tady na koníkovi to ani nevím, že tu něco takovýho je a k čemu je to dobrý njn ale mi stačí když mám čas chuť a náladu zajít konkrétněsem - na jiný diskuze ani stránky bych asi už nestíhala 😀 jak dočítat, tak psát a kecat takže zůstávám tady ať už to poslal kdokoliv 😉 mě už chybí jen vytřít a vyžehlit 😉 tak jdu na to a vaření zdar Leni 😉

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 no to by kancl nevadil ,ale nemám SŠ a to by jako vadilo 😀 😝

lenkacar
13. únor 2011

@pepek007 já se pustila do kuřete na paprice s knedlem a kuřete pečenýho na žampionech a namatlala jsem to hořčicí a okořenila s bramborem a polévku vývar a bude porková s bramborem..no doufám ,že to bude k jídlu 😉

barabasek
13. únor 2011

Ahojky pěkně kuchtěte já mám uvařeno dnes to jen ohřeju 😀 Taky u vás tak chumelí tady padají trakaře jako blázen minulý týden azuro a dnes toto je vidět, že jsem doma 😠