ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baixy
21. únor 2011

@lenkacar No tak vidíš, tobě to řekli rovnou v Artu....No tak uvidím, nechci plašit. Bolí mě podbřišek jen občas, spíš cítím pnutí jako kdybych měla explodovat 😀
Dala jsem si k večeři chleba s lučinou a papriku a paprika před chvílí letěla zpátky....Já už nevím co jíst, většinou je mi ze všeho těžko a na blití....No ještě měsíc to musím vydržet. Akorát nechápu jak má člověk jíst pestrou stravu, když zrovna to nejzdravější s mým žaludkem nekamarádí 😠 A do obchodů už taky moc nemůžu, šla jsem nakoupit a když jsem prošla kolem pracích prášků a nasála ten smrad tak jsem to málem hodila do PET lahví s limonádama. Dávila jsem se tam a jen tak tak to ustála. Přitom mě sledovala průmyslová kamera. Paráda 😀

lenkacar
21. únor 2011

@baixy ty jsi blázínek paprika je těžká do žaludku .. 😉

baixy
21. únor 2011

@lenkacar No to mi manžel říkal taky abych to nejedla....jenže ona byla taková červená šťavnatá..... 😀 Ale ono je to jedno, já už blila všechno na co si vzpomenu...rýži, pečené maso, broskve i s buchtou.... 😀

lenkacar
21. únor 2011

@baixy tak jen něco lehkého a zbytečně ten žaludek nedráždi ..jinak mě ty zázvorový lízátka nepomáhaly ,a doufej ,že tě to přejde ..někdo ovšem blije až do porodu

baixy
21. únor 2011

@lenkacar No to já si říkám pořád něco lehkého a pak mi otrne a už se cpu .....Zázvorový lízátka jsem neměla. Ale myslím, že moje nevolnosti jsou v poho, některý ženský zvrací každý den, já jen párkrát. Dá se to většonou ustát a rozdýchat. A co jsi to tu psala o KETu? Až v dubnu?

lenkacar
21. únor 2011

asi na apríla ,snad se z michálkem teda domluvim a hlavně s těma pindama co tam dělaj na recepci

baixy
21. únor 2011

@lenkacar Jo, psala jsi, že ti nedaly termín....No většinou je na recepci taková ta starší zdrápanina a ta moc milá není....Co naděláš, tak to musíš přejít, oni ví, že člověk stejně přileze 😠 Nic jiného nám nezbývá......

lenkacar
21. únor 2011

@baixy přesně ..oni jsou si jistý ,že přilezeš

ira13
21. únor 2011

Ahoj děvčata,už chodím do práce tak nestíhám sedět u počítače. U mě nic nového na IUI nebyly 13 dc dostatečně velké folikuly .Bud mám po stimulaci delší cyklus nebo byl anovulační .tak jsme to odložily až po imuno vyšetření.Do té doby nesmím hormony.pracně jsem vás dočetla za tu dobu co jsem tu nebyla jste toho dost nakecali.Řešily jste pohlaví dítětě-nepočítá se u ketu spíš měsíc oplodnění než transferu?
@lenkacar přeju vše nejlepší k svátku
všem těhulkám bezproblémové těhotenství

lenkacar
22. únor 2011

@ira13 ahoooooooj iris,no i toto jsme řešily 😀 😀 😀 ,ale spíše v legraci ,copak si některá z nás tady může něco vybírat? 😀 😀 😀 😝 vladís by byl rád ,kdyby se mu narodila opice a byla jeho,takže tak asi 😀 😀 😀 😝 .Jé tak ráda tě vidim,tak ty chodíš už do fachy ,no aspon z toho necvokneš ,děkuji za přáníčko

pepek007
22. únor 2011

Dobré ránko holky všm přeji 😉

pepek007
22. únor 2011

ira13 a baixy ahojky děvčata 😉

pepek007
22. únor 2011

dneska je tak taková hnusná zimá blééé, že jsem i byla líná dojít těch pár metrů do Penny a jela jsem autem 😀 😀

baronek
22. únor 2011

@pepek007 u nás je taky zima jak prase 😀 dneska bude náročnej den, mám služebku do čb a vůbec se mi tam nechce 😝

pepek007
22. únor 2011

@baronek hele nám už tu vysvicuje sluníčko Baronku tak se sem těš 😉 my měli mínus 11 😲

baronek
22. únor 2011

@pepek007 na teploměr jsem radši ani nekoukala, stačí, že jsem musela škrabat 😅

lenkacar
22. únor 2011

@baronek ty moje malý chůdě těhotný ,oni tě vyhnali v tý zimě někam 😖

baronek
22. únor 2011

@lenkacar mám kontrolu na sociálce 😝

baronek
22. únor 2011

@lenkacar a teď mi ještě jedna holčina oznámila, že jí je hrozně špatně a asi půjde marodit a to mám naplánovanou na pátek dovolenou s Fandíkem 😎 takže až se naseru a půjdu marodit já, tak budou všichni koukat 🙂

lenkacar
22. únor 2011

@baronek pořádně se obleč at terka nenastydne,no to budou koukat potom všichni jako puci ..

lenkacar
22. únor 2011

já bych chtěla bejt u vás baronku moucha ,no ale ted bych jako zmrzla ..no .. ale vidět jak si to pěkně užíváte ..takovej malej šmírák víš ..taková ta těhu pohoda .. 😵 martina mě nijak nemotivuje potvora jedna

baronek
22. únor 2011

@lenkacar to já jsem navlíklá neboj a v kanclu mám teplíčko, už ani nevypínám topení na noc, jen ať se hodiny točí 😀

lenkacar
22. únor 2011

@baronek potřebuješ teplíčko to je jasná věc

lenkacar
22. únor 2011

a na každýho se vykašli ,nikdo ti nic nedá a už holka na to nemáme věk ,ale ani zdraví a všechny ty lapálie okolo děcka,je čas koukat jen a jen na sebe a toho nemocnýho kazišuka bych poslala někam

baronek
22. únor 2011

@lenkacar to jo, jen nevím, kdybych šla ze dne na den marodit, kdo by tady dělal papíry 😝

baronek
22. únor 2011

@lenkacar a ta nemocná jít domů nechce, prý dneska uvidí a nepřišla by až zítra, ještě štěstí, že tu jsem jenom do dvanácti a vyhýbám se jí obloukem 🙂

lenkacar
22. únor 2011

@baronek já nemyslela jí poslat domu ,já myslela ještě dál ,třeba doprdele

baronek
22. únor 2011

@lenkacar tam jsem jí slušně poslala už včera 😀 Na tuhle holku mám už delší dobu alergii. Snaží se lézt všem do zadku a zjistila jsem, že si tyká i s majitelem, docela mě to překvapuje, ale vlastně se není čemu divit 🙂

lenkacar
22. únor 2011

@baronek no vidíš sama tam leze tak to ona je tam jako doma ,v prdeli 😀 ,třeba to tam po tobě vezme

duschankova
22. únor 2011

Cau holky podelim se s vami o velice zajimavou zkusenost ze vcerejsiho vysetreni u os.gynekloga jsem 38DC dnes a predstavte si menzes nikdea ke vsemu co jsem jeste nezazila, ze mam vajecniky 38mm-35mm pravy a 35mm-29mm levy s DROBMYNI FOLIKULI 😉 vcera jsem byla na krvi dnes v poledne budou vysledky, tak jsem napla jako nikdy, protoze posledni menzes byl 15.1 2011 takze na ovulaci dosti pozde. V lednu jsem byla 6.1 2011 na ET, ze by leky opozdili ms skoro o 5tydnu?????? Jinak pobolivani podbrisku dosti caste a dnes bazalka 37´C. co myslite vy?