ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 jojo kdybych si dala pivajze tak bych byla pěkně v komatu a ani bych nožkou nehrábla a pěkně bych spinkala do rána

lenkacar
23. únor 2011

fuj doktor zoubek 😕

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar no zkus to Leni hele 😉 😀

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar no to by byly spíš erotický sny ne? 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 v půl 22 jsem napsla vladísovi ,,dobrou noc táto ,,já mu řikam táto a on mi odepsal ,,tak dobrou noc mámo ,,a já další půlhodinu místo spaní přemýšlela ,proč mi to napsal ,jestli mě chtěl nasrat bo co ,jsem já nějaká jeho máti ? 😠 😝 😀

lenkacar
23. únor 2011

@lenkacar kdyby mě tak řikal ,tak prosim.. a jako bejvalej mi volá a řekl mi ,,leni ,,když mi 5 let řikal ,,moulo,,to mělo být šmoulo a časem ,se to š vytratilo ,na veřejnosti mě to jako dost vadilo ,ten jeho zvyk ..ale doma to bylo fuk,páč si každej myslel ,že mi nadává do idiotů ,no to by si mohl zkusit ,bych mu urvala hlavu i s míchou

lenkacar
23. únor 2011

tak jsem si cghtěla jít ještě hají ,ale mám jít k mudře se uschopnit ,páč mi to nařídila a v půl 12 mám ten oběd ..už ted je mi zle z toho ..

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar Leni nepřemýšlej nad těmahle věcma to neni nic dobrýho pač si zas něco vydedukuješ co tak neni a budeš se zbytečně trápit a dumat nad tím dokola a stejně bez odpovědi do očí takže težko říct jak to myslel ze sms si budeš říkat dokola 😉

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar to už jako natvrdo budeš uschopněná Leni? 😒 to se bude muset nahlásit na pracák ne? 🙄 se ti nedivim taky by se mi nechtělo a bylo z toho blbě už teď kord pokud je mudra taková jak jsi tu psala 😠

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 jo natvrdo .. a od 1.3 na pracák 😖

baronek
23. únor 2011

@lenkacar to máš noční můry z toho, jak se ti stýská po manželovi 😀
Včera to na sociálce dopadlo na jedničku, tak mám radost, ale mám nachcípanou další holčinu a jestli půjde marodit, tak můžu zavřít 😀

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar 😒 😖 🤐

pepek007
23. únor 2011

Jsme přijeli od zubaře a jako prcek byl naprosto hodnej 😉 zoubky všechny v pořádku a byli jsme pochválení jak si je od mala čistíme a jak nám všechny rychle a brzo narostly 😵 uff tak mám radost zase já 😀

pepek007
23. únor 2011

@baronek no vidíš když se daří, tak se daří baronku 😉 njn hele ono je to všude a v Táboře to vypukává teprve 😉

baronek
23. únor 2011

@pepek007 tak to je zlatý dítě, když chtěl otevřít před paní zubařkou pusinku 🙂

pepek007
23. únor 2011

@baronek jj Baronku prcek je opravdu zlatý, šikovný a hodný díte od mala 😵 to říkám pořád, že v Artu dělají jen takovýhle děti + hrozně pěkný 😉 a u všech tady to nebude jiný s vašima Arťáčkama 😵
No jako s radostí a nadšením tam teda nedržel 😀 ale neplakal a spolupracoval a to je hlavní 😉

pepek007
23. únor 2011

jsem zvědavá na Leni až přijde jak zas bude sakrovat jako špaček 😒 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 ne nesakruju ,jsem v oukeji 😵

baronek
23. únor 2011

@lenkacar tak to máme radost 😀

lenkacar
23. únor 2011

@baronek sestra mě uschopnila zase měla debilní kydy ,tak jsem vytáhla z tašky flašu pro dokynu ,aby sklapla ,svině jedna mizerná ..to je fbi to je hrozný.. 😠 no a pak jsem u mamky počkala a pak jsem šla na ten oběd a dala jsem si něco sladkokyselého a dalo se to sníst ,jen jsem byla překvapená,bylo to kuřecí obal. a rybí obal. a na tom sladká omáčka hustá a k tomu rýže ,no bylo to lepší jak posledně 😝

lenkacar
23. únor 2011

tak jsme rozebrali situaci a bylo mi sděleno ,že pán na mě z místem myslí ,hned jak se něco uvolní dá vědět ,no tak jsem v klidu ,doufám,,že budu těhotná a otec bude za debílka 😀 😝

baronek
23. únor 2011

@lenkacar takže odkdy jsi uschopněná?

lenkacar
23. únor 2011

od 1.3 jsem prý jako ryba

lenkacar
23. únor 2011

zítra jdu na celý den do fachy,tak zase bude nějaká kačka do kasičky

baronek
23. únor 2011

@lenkacar tak ještě štěstí, že můžeš na pracák .....

lenkacar
23. únor 2011

@baronek no sice mám z toho hnus pocit ,ale co se dá dělat

baronek
23. únor 2011

@lenkacar třeba se na tebe usměje štěstí a přilítne práce 😀

lenkacar
23. únor 2011

@baronek je to jedno jestli přilítne čáp a nebo práce ,hlavně at se něco děje 😀 😝

lenkacar
23. únor 2011

a co ta pavla jak dopadla na krvi?

pepek007
23. únor 2011

áá už tu máme Leni 😉 no co alespoň budeš míz hrazený sp a zp ne a třebas se fakt nějaká práce najde 😉