ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 čus jsem tu z výletu

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar tak jáááák Leni???? 😵

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 takže dámy moje ,tetka ovulka neni,takže mám smolíka a musim čekat na mrchu a nasadit všechen ten fet co jsem nafasovala,jako je estrofem ,prednison a acidoněco..a mám jim připomenout tu injekci 2hod. před ketem,na imunitu 😉 o tu jsem si řekla .. 😉 takže mi to vychází na ten první týden v dubnu

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar tak to je škoda Leni ale zase nevadí se to šoupne jen o pár dnů 😉 ty 3 týdny už nic nezmění 😉 noo hurá injekce bude! 😎 twe zase další apatyka njn mě to asi taky čeká Leni 😒 s tím radši počítám 😝

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar takže to bude kluk ne? 😀 když začátkem dubna 🙂 😀

lenkacar
4. bře 2011

byl tam špičáček za což jsem byal ráda ,protože toho já miluju od první návštěvy ,ale moc ho nemám..a zavedla jsem s ním velkou debatu na téma ,,moje krev,,tak mi řekl ,že to opravdu bylo malé embryo a nebylo to nutné,že se to dává od 9tt,no nevím ,hovno by se jim stalo ,kdyby mě tu včelku dali ,dle mého ,když daj jinejm ,proč jako mě ne ..no nic a taky jsme probrali rizika a všechno ,asi jsem ho jako překkvapila boco si myslel ,že sem asi nějaká chytrá tak na mě mluvil latinsky ,vole já jako kývala hlavou a vim stejně hovno ..ale mezi to hodil něco česky tak jsem pochopila ,že mě jako uklidnuje ..

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 jak kluk ,holka ne?

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar Leni z tebe bude za chvílu Mudra a můžeš v Artu zaskkovat když bude jeden z nich mít dovču jak to tu tak čtu 😀

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar já teď nevim jak ti to vycházelo nemám už tu tabulku ale na duben jsi měla kluka?Já myslela že na březen klíííd asi zmatkuju já 😉 já mám kluka na duben srpen únor a prosinec 😀 jinajk je to chcanda 😀 ale včera jsem sem dávala ještě jednu tabulku a podle té mi to teda vůbec nesouhlasí 😠 😀

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 ty vole to co uměla zkurvit kanková to svedu taky 😉

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 já myslim že teda duben byla holka ,ale hádat se nechci

lenkacar
4. bře 2011

jako jsme se tuhle bavili jakou má krev vladís já tvrdim b+ a on a+,ale kde jsem to vzala nevim a ani jeden si nejsme jistý ..u nás jsou fakt debaty na úrovni 😀 ,jinak jsem mu dneska poslala přihlášku na zdravotně sociální fakultu k vám do budějk..vladísovi,to jsem zvědavá jak tam dlouho bude 😉

lenkacar
4. bře 2011

jinak jsem mu koupila 2 kravaty ,jednu šedou proužek a druhou šedo žlutej proužek a může si vybrat,jako u čonga za 80,- a tu samou má vínovou s bílým v normoš krámu za 400,-já čuměla jako blázen ,tak když jsem je tam viděla tak šup k čongovi pro kravatky

lenkacar
4. bře 2011

ted vařim svíčkovou ,protože jsi mě navnadila ,ale maso bude a knedl kupovanej na ten seru a natukaný řízky na neděli v oleji,čekam ,že budu napůl mrtvá po víku ,tak abych s tim neměla práci,já bych se i na ty řízky vyflákla ,ale vladís odjede na cvičení a prej chce řízek za to ..řikam co je tohle za armádu ,má tam jíst suchary a ne se cpát řízkama z domova

lulii
4. bře 2011

@pepek007 Super, tak to je dobrá zpráva. A paltí se nějak IUI? A ještě mě zajímá, jestli se i při inseminaci píchají nějaký injekce do břicha?

Holky, myslíte, že bych měla požádat svýho gyndr. o imunologii? Nebo to se dělá až v ARTu? Chodím k Míkovi a zatím naprostá spokojenost, nejdřív zkusil clostilbegyt, pak se přistoupilo k laparce, kde byl "problém" odstraněn, jen nevím, za jak dlouho a co by mělo teď následovat, kdyby se nezadařilo. Ještě jsem nebyla na štítce a té imunologii, tak mě napadlo mu to navrhnout, ale nechci, aby se nějak naštval, že mu do toho kecám 😅

macinaz
4. bře 2011

@lulii injekce se při IUI nepíchají,buď rostou vajíčka sama nebo pomůžou práškama a možná že se dává injekce aby se vyvolala na ten den ovulace
mě imuno v ARTu doporučili až po 3 nepovedeném IVF,ale jinak bych zkusila porposit svého dr.nebo se jenom optat 😉 určitě by se nezlobyl,já o něj teď žádala také svoji dr. ale já už to mám spíše jako kontrolu

lenkacar
4. bře 2011

@lulii za zeptání nic nedáš ,já co si nevyklapala zobákem ,tak nemám..

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar dobře ty Leni 😉 😀

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz čus já na tebe myslela a něco jsem se chtěla zeptat a myslíš že vim co ? to je hrůza se mnou .. 😕

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar no maso jsem těžce postrádala včera ale jako i dneska u oběda 😀 zase maso asi uteklo z talíře 😀 se máš Leni njn alespoň někdo si vychutná tu pravou chuť svíčkový se vším vsudy 😉 k večeři jsem si vybrala vepřový kotletky s nivou a opečeným bramborem tak jsem zvědavá estli tam bude alespoň nějaký maso 😀

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar hlavně že bude a určo se to povede 😉 budu držet vše co mám a žádný palec mi nechybí 😀
já ještě musím počkat aspoň ty tři menz.,ještě jsem jí potom neměla protože jsem se vážně pomalu těch 6neděl čistila 😠
a co baronek doufám,že jí to dnes dopadne dobře,moc na ně myslím aby bylo vše vpoho,bylo tady dost nezdarů,tak ať to prolomí svým bříškem 😉 🙂

pepek007
4. bře 2011

Leni ZSF jo? jj to vím kde je i hodně kámošek tam studuje a chválí sí to 😉 jsi zvolila dobře to neni nic vyloženě těžkýho pokud tam občas zajdeš a nehodíš na to úplně salám, tak to dá neboj 😉

lulii
4. bře 2011

@macinaz Aha, takže to imuno se spíš dělá až když už jsou opravdu "velké" problémy otěhotnět. No já jsem teď po té laparce, v neděli bych měla dostat první MS a uvidí se co a jak dál. A nevíš, co následuje potom, když ani po laparce se nezadaří? A jak dlouho dávají šanci té laparce, než se začne zase něco dít, než se přistoupí k dalšímu kroku?
Asi přemýšlím moc dopředu, co? 😀 Moc děkuju za odpověď 😉

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 hele projed jim tam,tašky kuchtám ,beztak to maj na neděli ..malá domu ,šup s masíkem do tašky a pepčo ty si vyser voko..

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar tak až si vzpomeneš tak se klido ptej,my toho máme spolu hodně za sebou cestu o mimčo 😉 🙂

lulii
4. bře 2011

Holky a chodíte některá k Míkovi?

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz v noci jsem na d něčim přemýšlela ,bože já jsem vymaštěná ..ale až si vzpomenu napíšu ti to asi do ip ,abys to tu nemusela hledat

kaluka
4. bře 2011

@lenkacar Leni tak dobrý, ne ? 🙂 Mudr tě uklidnil - to víš, jestli jsi na něj vychrlila všechny poznatky, cos nasbírala, tak si musí myslet, že jsi děsně inteligentní a musel holt přitvrdit latinou - aby bylo vidět, kdo je tam doktor.... 😀 Tak jseš klidná už ? Začátek dubna - to je coby dup.... 🙂 Těšíš se ? Já jdu jen na IUI koncem března, ale těšim a bojim trochu zároveň.... Super, že se to zas někam pohne.... 🙂 Svíčku mňam ! 🙂 Já ji dělala nedávno,ale z králíka teda... To víš - ušatej byl zadarmo, tak šetřim... 🙂 Já budu vařit plněný knedlíky uzeným - si šplhnu u manži....
@lulii Já na to mám jít koncem března a zatim jsem platila pouze 30 kč. Dělali mi hormonální profil, UTZ a manžovi taky krev - nevim na co a spermiogram... Mudr řikal, že IUI se neplatí, jen ty doplatky za prášky - pár korun... A Pregnyl prý dostanu - ovšem to nevim, kam se to píchá..... To budou vědět holky.... Tak hurá do toho, ať už je to za náma a s dvoučárkovaným výsledkem... 🙂

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar Leni to jsi neviděla snídani 😀 poznáš kdo je čech a kdo němec :DDD češi brali co šlo na ty talířky jak míchaný vajíčka tak párky salámy máslo med no to co se dalo odnest na pokoj a co sníst tak šup hnedle 4 talířky na stůl a od všeho úplně něco 😀 a ještě do ruky na cestu na pokoj 😀 snídaně jsou typu švédský stůl klasika ...jsem se pobavila mě to děsně opřipomíná to slunce seno erotika ten raut v itálii 😀

macinaz
4. bře 2011

@lulii já měla jenom laparku aby zjistily jak vypadá děloha a potom jsem šla na IVF
já mylsím,že se to imuno může udělat i dřív aspoň nesjou jen tak proflákaný první 3 pokusy co hradí pojištovna,být mnou,tak si o to poprosím,jelikož,mě se mrně povedlo až po imuno