ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
15. bře 2011

😕 😕 😕 zase kámen cihlu 😕 a tuším ,že Babetě se blíží ženich šarlatán

pepek007
15. bře 2011

@lenkacar tak to je přesný Leni 😀 jj Babeta byla dneska za skoro i hlavní postavu seriálu 😵 😝

pepek007
15. bře 2011

já to dneska balím jsem nějaká ospalá asi to jaro 😀 a zítra mám celý den jen pro sebe 😵 😵 no ale už teď tu mám 2 body co musim vyřešit 🙄 😠 😀 tak dobrou noc všem přeji a hezké sny 😎

lenkacar
16. bře 2011

čůs my jsme vyplnovali ty sčítací listy a stejně nevim jestli to mám dobře 😒

lenkacar
16. bře 2011

pepčo ty to budeš vědět..já jsem sobě jako prodavačce napsala odvětví ekonomické činnosti -maloobchod a na ten bytový list zezadu jsem nevyplnila nic,když máme každej svůj list,ona mi řekla ,že to taky neví a že se mám jít zeptat na poštu

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar čauky Leni mno bych napsala úplně to samý k tvému oboru 😉 no a k tomu bytový u listu zezadu jako tam by jsi dle mě měla vyplnit kdo s tebou žije ve společněj domácnosti i kdyby tam neměl trvalý pač tam dole chtěj i kdyby jsi tam měla babču na půl roku ubytovanou jako jen na návštěvě takže tam bych dopsala členy co s tebou v té domácnosti žijou a v jakým jsou vztahu kdo ke komu 😉 tak bych to teda pochopila já i nahoře je napsáno, že společné hospodaření znamená, že hlaví výdaje domácnosti jako strava atd jsou hrazeny společně což u vás jsou ne?Takže bych to tam vyplnila ...
Jinak na poště ví kulový alespoň tady u nás - když jsem tam včera byla pro doporučenej dopis, tak vedle u okénka stál cikán a ptal se pač taky neveděl u něčeho jak má co vyplnit ale pan i u přepážky se mu asi 5 min snažila vysvětlit, že s tím nemá pošta nic společnýho a ať si zavolá na ifolinku sčítání a byla docela i nepříjemná takže nevim zda to bylo neochotou a nezájmem a neinformovaností nebo proto že byl černej 😒

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 no mě právě řekla že to vyplnovat na tom bytovým listu nemám ,když máme každej svůj list ,ale zase tam čtu o tom hospodaření tak právě nevim..prej že jsou vyškolený at jdou do prdele

baronek
16. bře 2011

@lenkacar až budu mít sčítací listy, tak ti poradím.
Na poštu bych se ptát nechodila, protože všude bylo reklamováno,že je infolinka v nepřetržitém provozu a tam se mají lidi obracet 🙂
Dneska bude zase krásně a já trčím v práci, už se na to můžu zdaleka vybodnout ....

lenkacar
16. bře 2011

@baronek ok je čas na to ..jen jsem to chtěla mít z krku ..tak mi potom dej vědět,jinak mamka po mě chtěla recept na buchtu ,kterou jsem musela udělat znova ,protože se celá sežrala a ted na to koukam ,že jsem tam zapomněla dát 0,5 l mléka- už po dvakrát a já furt ,že byla jiná než v létě ,kdy jsme jí jedli lžičkou 😀 ,ted krásně drží pohromadě,ale ten tvaroh se blbě roztírá ,takže bych volila zlatý střed ,čtvrt litru 😉
Tvarohová bleskovka:
těsto:500g polohr. mouky
1 prášek do pečiva
200g moučka cukr
200g másla,bo hery,necham rozehřát

vznikne z toho drobivá směs,kterou dám ze 3/4 na vymazaný a vysypaný plech,na to přijde

Tvaroh: 500g-2ks vaničky
1/4l mléka
2žloutky
citron.kůra+ vanilk. cukr+cukr dle chuti
a posypu zbytkem drobenky a peču do zlatova

Je to rychlý a dobrý

pepek007
16. bře 2011

já už vidim jak to bude mít mrak lidí špatně a bude v tom bordel 😒 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 si piš ,že to nikdo nepochopí ty jejich odvětví a obory a vzdělání,to jestli mám hajzl takovej a nebo makovej tam napíše každej ,ale ten zbytek ?

lenkacar
16. bře 2011

pepča bude dneska za kuchtičku a upeče velkýmu pepoušovi k odpolední kávičce 😵 mrcha mě snad zabije ,už aby bylo zítra ,ten první ,druhej den to je největší masakr ..bolí mi břicho jako bejk a já jí slíbila jít do fachy ..no to mám radost ,snad tam nevyplavu..neni šance se dojít přebalit

baronek
16. bře 2011

To je jasný, že v tom bude zmatek 😀
Já říkám celou dobu, že jsou to vyhozený peníze 🙂

baronek
16. bře 2011

@lenkacar do práce jdeš odpoledne???? a buchtu asi zkusím 😀

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no právě 😒 fakt vyhozený peníze a jen zmatek a chaos 😝

lenkacar
16. bře 2011

@baronek no zatim to vypadá na odpoledne ,že prej mi dá kdyžtak vědět

pepek007
16. bře 2011

když se konečně dneska dovolám gyndařce tak sice zjistim od sestřičky výsledky 1x roční preventevní prohlídky - cytologie, že je vše ok opět 😵 😵 😵 njn ale zase když chci mluvit s Mudrou tak dělá velkej utz takže zavolat pozdějc njn ale já tam volám už od rána 😠 😀 😀 éééé no kdo si počká ten se dočká

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 a cos jí chtěla bobku ..když je vše ok

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar mno jak si mám zobat ten Ultrogestan na upravení ms aby mě nechodila o 10 dnů dřív .....dle mě mi řekně že jen 2x denně od 15 dc než jako teďka taky od 15dc ale 3y denně 😲 pač od ledna kdy jsem vysadila Ha, tak poprvě mi přišla o 4 dny pozdějc no a pak 2x o 10 dnů dřív 😠 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 mě taky přišla dřív ,ale já jsem ráda

lenkacar
16. bře 2011

mě dal michálek tehdy divinu a nevysvětlil mi ty 2 barvy a já žralal vesele všechno a samo blbě a pak si ze mě dělal kozy ,že se diví ,že jsem nesnědla i krabičku 😕

lenkacar
16. bře 2011

u vás je hezky? u nás teda neee,včera mi krásně uschlo prádlo a další odp. várka na sušáku a tak mám zase klid s prádlem tak na 2 dny

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar 😀 ty jseš expert Leni teda 😀 no jo ale zase kdo to má vedět viď když Ti to nevysvětlí :o/

baronek
16. bře 2011

@lenkacar u nás je teda zataženo, ale ráno v půl osmý jsme měli už 5 stupňů, takže teplíčko 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 tovíš já jsem stará dáma a na mě se musí polopaticky

baronek
16. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar jj už tu vylejzá mozol 😉 byla škoaredě ale už začíná být teplo a sluníčko jj já taky prala a už sušim 😉 teď jen čekám až Mudra dodělá ten UTZ pak zavolám a pak jedu ouřadovat k pediatrovi pač potřebuju na přihášku do školky razítko noo a někam se odevzdávají ty sčítací formuláře nevíte kam??To tu mám v obálce už připravený ..prej na poštu se to dává ale to mi řekla sousedka to nevim zda je to tak fakt ...

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 mě kladla na srdce že to mám poslat do kaslíku až po 26.3

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar aha ..no já teď koukala na ty jejich stránky a píšou že i na českej poště se to dá odevzdat no nebudu to hrotit vezmu to s sebou a dojdu se tam jen zeptat kolem pošty stejně pojedu 😉 bože to je zas lítání a papírování 🙄

pepek007
16. bře 2011

Leni mě by taky nevadilo, že ms přšla dříve ale tím pádem si mi šouplo všechno mno 😉 jinak jsem jí jinak taky uvítala ale jako o 10 dnů je docela dost 😠