ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
21. bře 2011

@macinaz noo tam mám dneska manžela v Pelhřimově a do Jihlavy ještě pojede 😉 jooo Budějce jsou jen jedny 😵 😵 a tam nikde žádný car není?V Jihlavě určitě tam jsem byla na na 3D/4D UTz a jako moc velká spokojenost 😉 nejela bych jinam a moc ráda tam pojedu zas pokud bude druhý 😉

pepek007
21. bře 2011

@macinaz o když já byla rozmazlenej jedináček a to právě jsem nechtěla aby byl 😒 proto jsme najeli od mala na takovouhle výchovu a vyplatilo se noo se neboj taky je vytouženej až moc ale zase já jsem sama sobě důkazem jak by taky mohl dopadnout 😠 😀

pepek007
21. bře 2011

@baronek od toho babičky a dědové jsou a když je to normální rozmazelenost tak to k tomu patří baronku 😉 víš co ona je rozmazlenost a rozmazlenost taky 😉

baronek
21. bře 2011

@macinaz našich to bude třetí, ale rozmazlovat ho budou taky a u Fandy to bude zase vnouče po delší době, tak tam je to jasný 🙂 😉

baronek
21. bře 2011

@pepek007 moje bude super rozmazlené 😀 😲 😠

pepek007
21. bře 2011

@macinaz jooo tak to jsi napsala moc hezky kočko 😉 😵 přesně ...

pepek007
21. bře 2011

@baronek thy jo až tak? 😕 😀 pančku njn ale alespoň máš teda jasno už teď a víš co a jak 😀

pepek007
21. bře 2011

no a u nás je to první vnouče a zatím jako jedinný ☹ 😀 takže je vymalováno 😉 😀

macinaz
21. bře 2011

@pepek007jj Pelhřimov hrozné to město 😒já se tam učila a vůbec bych tam nechtěla bydlet,je to zakopaná díra,no Kamenice je taky,ale je to trošku veselejší 😀 já bych do Jihlavy na IVF nešla,jenom co tam dělaj za psí kusy se známou,tak už jen proto a kde je v Jihlavě 3D,to asi za moje těhu ještě nebylo.Mě ho dělali teď v Praze při té redukci,takže jsem to vyděla poprvé

pepek007
21. bře 2011

@macinaz ty jo až tak je to tam špatný s tim Carem??Uff 😕 ty jako mě zas tak hrozný nepřijde bejvalej měl v Cerekvi babičku takže jsme tam docela i se něco nacestovali no jo ale to vidíš jinak dkyž tam chodíš do školy a tak to je jasný 😉

macinaz
21. bře 2011

ty jo my ještě dnes spíme,doufám,že nezaspí tak pěknej počas,to bude tím,že dnes vstával už 6hod. 😀

pepek007
21. bře 2011

@macinaz jj je tam cca 4 roky a dělá ho fakt poctivě žádný žě ti šmrdlá 10 min na břiše a nazdar jako hoďku jsme tam byli a každej detail nám vyfotil jak klasickej 2D tak ten barevnej 3D/4D i nám to vypálil na dvd a krása 😉i se zvukem srdíčka a rovnou udělal i jakoby genetickej UTZ že proměřil hlavičku nožičky ručíčky a tak což nemusel ale je moc příjemnej tak až to bude aktuální, tak Ti předám kontakt sama uvidiš jakej je to fešák a hodnej dr 😉on pracoval i ČB v porodnici před tím než se odstěhoval na Vysočinu a otevřel si soukromou praxi 😉

pepek007
21. bře 2011

@macinaz no a my už razíme konečně jsem se tu zasekla já 😠 😀 tak přeji hezký zbytek dne a ahojky joo jinak my vstáváme každej den v 6:30 a to od mala prosím 😀 což mi maximálně vyhovuje protože tak celej život vstávám do škol práce a i do jeslí takže ideálka 😉

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 😀 😀 ještě že jsem tam nemusela být na intru,tam se nedá nic sehnat,to už radši jedu do Hradce je to i lepší cesta a co potřebuji tam vždy seženu,
ten Car v Jihlavě je asi tak 5 let ne?třeba se k někomu chovají jinak a ten 3D UZ je přímo tam
a v jaké Cerekvi měl babi Horní,Dolní nebo Nové?Je jich tu trošku víc 😀

baronek
21. bře 2011

@pepek007 tak to jste dobrý, ale v zimě bych byla v posteli dýl, kdybych měla tu možnost 😀

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 my jsme spávali do 8 pak se to skracovalo a teď většinou také okolo půl sedmé,ale mě se chce spát furt

macinaz
21. bře 2011

@baronek já bych se tam teď válela i celé dopol.manža moc často doma není a jsem na to sama,ale nestěžuji si,malej začal být sice dost živej,ale je to známka toho že je zdravej,a to je mi právě jedno jestli jsem já unavené,hlavně že on je fit na mě už moc nezáleží

baronek
21. bře 2011

@macinaz ale chodí do školky, tak si můžeš trochu odpočinout, né???

macinaz
21. bře 2011

já du nabuzovat,aby zase usnul večer už spí hoďku a půl,pak mi usíná okolo půl desáté,ale to je v posteli už od půl deváté,ale nezabere a vklídku si hraje v posteli s vláčkama 🙂

macinaz
21. bře 2011

@baronek chodí,ale většinou se snažím něco podělat,abych pak na něj měla víc času,teď chodí 3 dny v týdnu,ale od dubna už bude chodit celej týden,mám ho doma ještě na rehabilitaci své mysli,dost mi malej pomohl se ze všeho dostat

baronek
21. bře 2011

@macinaz stejně je hezký, že ho vláčky pořád drží 🙂

macinaz
21. bře 2011

až moc,to si už sám pouští i klipy na Youtube 😀 no ale bez PC teď není žádné dítě už i ve školce ho mají

baronek
21. bře 2011

@macinaz ve vaší školce mají děti k dispozici počítač???

macinaz
21. bře 2011

už je vzhůru,tak se jdem na baštit obléct a vyrazit na sluníčko,mějte se tu a hezký den.

baronek
21. bře 2011

@macinaz tak si to užijte a zase se ukaž 😀

macinaz
21. bře 2011

@baronek jj maj ale jenom můžou určitou dobu a mají tam takové ty naučné hry z barvama a tvary,maj ho v každé třídě,já myslím,že už je pomalu všude ve školkách

macinaz
21. bře 2011

@baronek určitě zaskočím i když mám plně nabytej týden

baronek
21. bře 2011

@macinaz synovci ho ve školce určitě nemají a já mám taky nabitej týden - prací v práci samozřejmě 😅

lenkacar
21. bře 2011

@macinaz je k tomu nějakej stručnej manuál k tý nehtárně?hodně mi to vrtá ..gratuluji k mrše porevizní..to ti uteče ty 2 měsíce a hned se vrhni do pokusu ..o velikonocích tě zmlátí ,abys byla zdravá a to by bylo ,aby nebylo

pepek007
21. bře 2011

@macinaz náhodou pro mě jako občasnýho návštěvníka to na mě působilo docela v pohodě Pehlřimov jako takovej 😉 jj ten car tam neni asi dlouho ale vim, že i tady na kojíkovi je na to založený téma ajedna kámoška od toho caru má květnový dvojčátka a ta tam byla spokojená - až moc 😉 😀 z horní cerekve kousek od vlakovýho nádraží 😉 i zbytek rodiny tam má 😉