ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
23. bře 2011

@macinaz jj taky nic nedělám jen si zajdu do jeslí v půl 4 a nazdar 😠 a pak se teda možná pojedeme podívat na bagr ty taky máme rádi a tatry 🙂 jsem se vyfintěla a jako nic 🙄 😀

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 😀 😀 já vím že někdo jinej,jenom se teď třískám smíchy u PC,ještě abych nevzbudila malého 😝 😀 vy mi dáváte adresalin do žil,hlavně že už víme o čem je řeč 😉 🙂 😀

macinaz
23. bře 2011

to je jedno,kde by jsme vyjeli,hlavně že by jsme dorazili na určené místo 😀 😀

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 já se vyfifním až na večer na véču,teď to nemá cenu,my zase klasicky na procházku půjdem na vlakáč 😀

pepek007
23. bře 2011

@macinaz nooo to se někdo má že jde na dámskou jízdu 😵 😵 😵 si ji pořádně užijte hele 😉 přístě prdim na vyfintění se njn ale on je ten bagrista takovej hezkej mladej zajiček a jak to s tou lžící umí 😀 😀

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 já si to užiji jdem sice jen na skok,jelikož známá musí být do devíti doma,přítel jí jde na noční,takže si musí vyměnit službu hlídání
no tak ať to s tou lžící umí,třeba tam zajedete 😀 😀 ,my žádného hezkého nádražáka nemáme,ale majitel hospody je docela fešnej 😅

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no to máte času mrak Maci 😉 jo tak pan majitel jo? 😀 ten je lepší než nádražák pač od něj alespoň dostaneš pivo ale od nádražáka max plácačkou přes zadek 😀 je třeba rekognoskovat terén a kochat se fešákama 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz 😀 😀 😀 no se to děsně zamotalo nějak samo ono 😀

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 tady jich teda moc není 😠 hezký číšníci jsou už pryč a co mi pak v hospodě ☹

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 😀 😀 😀

macinaz
23. bře 2011

tak čusík mízíme ven,přeji vám pěkný slunečný den papa

lenkacar
23. bře 2011

@macinaz myslim ,že dneska vedou jednoznačně zuby na hlavě 😉 ,větší blábol tu snad ještě nepadnul 😀 😝 ,jinak půlka pohrabána jest a na zbytek musíme načerpat sil..

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no vy tam jdete hlavně kvůli pokecu a odpočunutí si od manželů a dětí přeci tak jakýpak hezký čísníci 😠 😀 tak to je třeba potom si řádně počkat na léto až začnou jezdit turisti a kolaři na pivénka a ožijou zahrádky to je pak na co koukat na ty vysportovaný těla 😉 😀

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar jj to je hlod jako nejvíc 😀 😀 my se teď taky vrátili jako bagr udělal práce mrak ale jen hotovo 😉 no a kde máme toho Baronka dneska??? 😒

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 ty chodíš čučet na bagristy jo? 😕 už aby bylo léto ..jak říkáš zahrádka ,pivénko ,kolisti ..brusliči .. a nebo at jsem těhu a doma hlavu v hajzlu ..

lenkacar
23. bře 2011

jinak jsem pracovala jen s hráběma a lopatou a nebrala jsem to jako trubec rukama ,jako normálně ,takže nehty gut a nemusim je na zítra ani předělat ,do fachy ..takže hlásím na zítra áčko malinký..do odpoledne

baixy
23. bře 2011

Ahojky 🙂

lenkacar
23. bře 2011

@baixy čůůůůůůůůůůůůůůůs jak se máme?

baixy
23. bře 2011

Ahóóój 🙂 No máme se celkem dobře. Už je mi lépe, až na nižší tlak. Chodíme každý den na procházky a užívám si sluníčka 🙂 Na zahrádce jako ty nemakám, pro letošek jsem to vzdala...kdybych něco zasázela, musela bych pak tahat konve vody a to si nelajznu...

lenkacar
23. bře 2011

@baixy kdyby nám se povedlo tak max. co bych zvedla by byla plácačka na mouchy ..

baixy
23. bře 2011

No asi tak....Nic mi za to nestojí, abych riskovala. Ani sex....i když mi začíná chybět...ale vydržím to, fakt mi to za to nestojí, abych si to pak vyčítala.....
Kdy se jdeš poptat na KETík?

lenkacar
23. bře 2011

možná díky prednisonu nemám obvyklé šílené alergické projevy už takhle od března .. 😎

lenkacar
23. bře 2011

@baixy už mám rozepsanej protokol a v pondělí jdeme kouknout jak vypadá slíza a v týdnu snad i ket,snad se bobci rozmrazí

lenkacar
23. bře 2011

jediný co mě séře ,že jsem si nenaordinovala ten prednison dříve ..sice jako sperma ve mě nebylo,ale prášky jim 2 měs.teprva ..ale ještě si vyžebram tu injekci na imunitu a uvidíme co děloha na to ..

baixy
23. bře 2011

@lenkacar Super 🙂 Oni se rozmrazí a snad se budou i pěkně dělit...Kolik jich máš? Oni to teď mrazí nově po 2, ne?

baixy
23. bře 2011

@lenkacar Prednison je na imunitu?

lenkacar
23. bře 2011

tak jsem to našla 8.února jsem začla

lenkacar
23. bře 2011

@baixy jojo na imunitu je prednison ,já mám alergii na sperma a trofoblast

lenkacar
23. bře 2011

pepko jak papáš ten prednison,máš 1 kolíčko?já jim 1 kolíčko v poledne prednisonu,3krát denně estrofem ,v poledne acidofolikum,céčko a foukam kortikoidy a ještě teda tu injekci a utroš

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar woká bereme na vědomí Leni no vidíš jaká jseš šikulka - žádný škody na ničem 😵 jj chodim no tak jako musela jsem okouknout co je to za matroš ne? 😀 se taky těšim na ty zahrádky a léto všeobecně no a kdyby do otho těhu tak to jako nejvíc 😵