ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
23. bře 2011

nooo jako pozor Prednison neni jen na imunitu Michálek mi říkal proč ho nasazujou ale nemělo to nic společnýho z Podolím a imunem kuá safra ale kdybych já si lempl vzpomněla na co říkal, že to dávají a tak pěkně mi to vysvětlil ale já si vzpomenu 😠 😝
Jj beru ho jeden celej každý ráno do toho Haemogenic což je 5v1 - listovka železo hočík vapník a řada B jinak zatím nic jinýho a pak od druhýho dc budu brát ten estrofem Leni jako ty 😉

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar thy jo ty jseš hotová pochodující lékárna 😕 😀 😉

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar no já to jim taky jako ty Leni proto s tím Ketem chci počkat do května než duben taky mě to štvě že jsem nezačala dříve 😠

pepek007
23. bře 2011

@baixy taky zdravím 😉

pepek007
24. bře 2011

"gůtnmórgn" to all 😀 😀

pepek007
24. bře 2011

nooo asi začnu rozdávat áčka a tresty za ně 😀

lenkacar
24. bře 2011

ahoooooooj

lenkacar
24. bře 2011

@pepek007 no a to jsem ten predni měla jako doma ..nevim nač jsem čekala ..tak vzpomínej na co tě ho dal ,mě ho dát vůbec nechtěl ,až když z podolí napsali

lenkacar
24. bře 2011

jinak až nám na kontrole odklepnou ket v to pondělí začnu do sebe sypat calibrum baby plan,páč se mě jako líbí ten název ,,calibrum,,no vidíte a martina nic nežere ani listovku a souloží a puije a taky jí to vyšlo ,je to prostě náhoda ..

pepek007
24. bře 2011

@lenkacar no kurvajz celou noc jsem nad tím přemýšlela ale si to pamatuju jen útržkovitě ale souviselo to s ET a uchycením ale ne z hlediska imunologie protože říkal že ho stačí brát den před ET já jsem fakt jeliman a to jsem sem chtěla napsat jako info proč ho dávájí a že to neni jen z diagnostiky z Podolí 😠 bych si nejradši nafackovala bych si na to vůbec nevzpomněla kdyby jste o tom včera vůbec nezačaly 😢 🙄

pepek007
24. bře 2011

@lenkacar cože??ty už máš přítí týden ket?? twe to uteklo jako voda 😕 😵

lenkacar
24. bře 2011

@pepek007 no uvidíme jestli bude slíza v oukeji a jinak bude ket

lenkacar
24. bře 2011

tak já šlapu na zmizík a utíkam do fachy ..mějte se tu fajn..

pepek007
24. bře 2011

ty jo tak to jdu připravovat prstíky zas na držení 😵 😵 jj tak zatím pa pa já jdu vařit ať nemusim potom a mám hotovo 😉

baronek
24. bře 2011

Ahoj holky, tak včera jsem vás zanedbávala, ale měla jsem vyřizování po úřadech, tak jsme to s Fandíkem spojili s výletem a celý den jsme byli v ČB a utratili jsme nejspíš všechny peníze a do výplaty se půjdeme asi pást .... 😀 😀 😀 Koupila jsem si dvě supr trika, ale můžu je nosit až po 2.4. až těhotenství oznámíme, páč jsou to tak trochu těhotenský tuniky 🙂 taky jsme si koupila tenisky a balerínky a spoustu stromečků, tak nám to udělalo velikánskou radost

baronek
24. bře 2011

@lenkacar A Martina nebere ani teď žádné vitamíny???? Předtím bych to ještě chápala, ale teď ....

pepek007
24. bře 2011

@baronek no hlavě že jseš v pořáku už jsme se chtěli strachovat 😕 😵 ty peníze lítaj co?Cľověk jede pro jednu věc a přiveze jich 12 a nechá tam peněz 😀 njn ale máte nakoupeno co bylo třeba a i jsi si udělala radost a to se má 😉

baronek
24. bře 2011

@pepek007 já myslím, že peníze teď začnou lítat ještě víc, protože pro mimi jsme nic nekoupili, ale už jsem koukala na bodíčka, ale ustála jsem to 😅

baronek
24. bře 2011

@pepek007 jo a jak ses včera ptala na názor kolik zavést embryí, tak já jsem pro dvě 😀 u Ket je opravdu malá šance, že se všechna chytnou 😅

pepek007
24. bře 2011

@baronek taky ty jseš taky pro dvě jo? 😒 je malá to jo ale s mým štěstím se chytnou obě 😠 😀 no néé jako já rozhodlá pořád nejsem uvidim co fakt embrioožka na sále řekne a Dr co tam bude manžel to nechal na mě klasika 😒 ale je taky pro dvě kvůli vyšší šanci úspěchu ale chápe, že si torozhodnu já na místě v den ET 😉

baronek
24. bře 2011

@pepek007 a ty bys nechtěla tři děti??? Já jo 😀

pepek007
24. bře 2011

@baronek no to teda budou ale to k tomu holt patří 😉 já jsej milovala tyhle předporodní nákupy jééééé 😵

pepek007
24. bře 2011

@baronek cože???? 3?? no ty jsi asi upadla ne?To beru jako vtip dne ale hodně blbej éééééé brrrrrr 😠 ☹ 😒 😖 😕 🙄 😨 🤐 ne ne chtěli jsme jen jedno původně jsem taky jedináček ale řekli, jsme že teda 2 jsou akorát víc fakt ne a druhý chceme a moc 😵 😵 no ale 3 fakt ne to by se změnilo všechno ...museli by jsmem přistavěl 3tí pokojík nebo já nevim auto vetší a vůbec néé na to se ani jeden z nás necítí a nechceme 😎

pepek007
24. bře 2011

@baronek tě obdivuju teda že 3 jako bys dala uff klobouk dolů 😉

baronek
24. bře 2011

@pepek007 musíme ten barák nějak zaplnit, ale zatím jsem ráda, že čekám alespoň to jedno 😅

pepek007
24. bře 2011

@baronek no tak já tu chudák nespim a řešim zda jedno embrio nebo dvě a Baronek se mě zeptá zda nechceme 3 😀 😀 ti dojedu asi nakopak zadek kočko 😀 😀 joo jako já obdivuju maminky takže i tebe že jako do 3 dětí by jste šli ..já bych to nedala mám prostě ráda svůj klid a pohůdku a se třeba už se ti mení hodně věcí než se dvouma a jedno je úplně cajk 😉 jj to věřim, že jseš ráda i za to jedno ale až bude vetší pak tak s odstupem času pořídíte druhý ne?A další 😀

pepek007
24. bře 2011

Leni tady máš jedny fajné nehtíky 😉

baronek
24. bře 2011

@pepek007 ty nehty jsou hezký, takový decentní 🙂

pepek007
24. bře 2011

@baronek jj jsou moc pěkný mě se nelíbí žádná divočina a takovýhle si nechávám dělat ale na svých přírodní jen s tím rozdílem, že na těch svých to neni tak pekný a vydrží to jen chvíli než se zláme nehet nebo se to smázně pač se to dělá jen lakama na nehty nikoliv akrylem či gelem ☹ tak má Leni motivaci jít do těch gelevejch když po nich tak prahne 😉

lenkacar
24. bře 2011

pché a kdo řekl ,že chci gelový?zdravím jsem už doma