ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
30. bře 2011

@provence zdravim taky 😉 prádně jako vždycky obzvláště když je venku tak krásný počasíčko 😝 😵

macinaz
30. bře 2011

zdarvím holky,Leni z toho si nic nedělej hlavně že budeš mít vytouženou práci a to mimčo bude teď také 😉 budeš mít oboje,když to není namáhavá práce,tak tam můžeš být i v těhu a pak se máš aspoň po mateřskej kam vrátit.To já říct nemůžu,za chvíli mi končí a já nevím co vlastně bude 😖

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 no je mi fuk jakou jí mám ,mám to na 0,5cm zakrácený ,do hola mi to dělá pupínky tak na to prdim ,potom tady ječim že mi to bolí ..provence zdravím ,hezky ti to utíká

lenkacar
30. bře 2011

@macinaz jsem z toho vyjetá ,páč tohle jsem nečekala no ..já nemůžu mít nic v klidu,ale s takovou radostí jsem jí řekla pipce že už tam chodit nebudu

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no tak to je pohůdka já myslela, že tam máš hotovej prales a že se tam musí Vladís prosekávat křovinořezem než se dostane k jeskyňi 😀

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 ježiiš to by mě vladís hnal 😀 no on by chtěl holotinu ,jenže mě to dělá ty pupínky a než se to zahojí tak je tam zas chlupajz tak na to prdim..

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no si myslim Leni 😀 tak to jsou v oukeji i s lesním porostem hele to buď v klidu 😎 😀

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar si na to kup kremíka po holení a pupínky nebudou Leni 😉

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 to je zbytečný už jsem za ty léta vyzkoušela všechno co kdo radil..mám blbou kůži asi ..

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar jj holotina je super na údrzbu a i celkově na omak 😀 ale zase pokud to někomu jako tobě dělá brikule s pupínkama tak jako jakýpak copak 😉 si tam vytvoř nějakej symbol ať Vladís neremcá 😀

lenkacar
30. bře 2011

jinak se musim pochlubit že po těch vitamínech se mi moc zlepšily moje nehty ubohé ..piluju to do hranata a je to dobrý ..a nový šéf říkal že je můžu mít nalakovaný

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar 😒 áha jasný mno ...tak to mě nenapadá nic ale pravda každej máme složení kůže jinčí pravda 🙄

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar a co to je za práci jako kde Leni to mi asi nějak utelko?? 😕

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar tak to je krásná práce vidíš že z tebe bude pořádná koča se vším všudy 😎

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 tovíš to pak neni žádná krása ,leda 1 den holotina a druhej den hrůza ..nic ,krátkej sestřih a je to ,stejně spolu spíme jednou začas ..

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar njn to jsou ty gumisexy 🙄 😠

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 ani nejde o to že to je krásná práce ,to neni ,je to obyč prodavačka potravin ,ale mě se jedná že je to u jednoty ,kde jsou stále nějaká pravidla už od komoušů a nemůžou tě jen tak vylejt jen že jsi třeba stará .. a nebo že ti šáhnou na prachy a tak ..jako to je ted u soukromníků..blé tam už mi to stačilo u vidřiducha

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no já je mám od včerejška ostřihaný ale úplně jako úplně jsem si po měsíci udžování zlámala jeden a tak mě to nakrkklo, že jsem je ostříhala všechny ale úplně 😢 a jak jsem byla v ráži tak i na nokách jsem to vzala takže tak cca 10 dnů než to zase nějak pěkně naroste no ale jako naštvalo mě to fest 😠 😀

lenkacar
30. bře 2011

šéfík vypadal v pohodě ,chemie fungovala ,myslím ,že jsme si padli do oka..takovej kultivovanej chlapec 😎

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 co ty máš jako na nohách dlouhý?

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no jasný to jsi napsala pěkně a pravdivě alespoň nějaká jistota a hlavně se tam budeš těšit a bavit tě to žádný nucení a úplně jiný peníze 😉 a pokud by jsi nedělala nic náročnýho jako netahala zboří a tak tak tam můžeš být do porodu a pak se máš kam vrátit po MD 😉

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 já bych měla rizikový ..to je jasná věc,ale jako ze začátku bych dělala blbou že nevim že jsem v tom

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar Leni já si na nožkách nechávám "francii" 😉 nééé nemám pařáty to ne ale upravený a delší i na nožkách aby na nich vynikla ta franice ale už na to taky prdim když neni léto tak to stejně nikdo nevidí max když jdu plavat 😠 takže teď dám nožkám oraz i na ručkách a žádný laky franice ani nic jinýho 😎

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar jo jo hlavní je vydržet tak 3 měsíce a bude to v suchu joooo hérečka budeš njn ale to jinak nejde a dělá to tak každej kdo může 😲 😝 😀

macinaz
30. bře 2011

Leni to je také dobrá práce,já také pomalu přemýšlím co,blíží se to moc rychle.

Dneska jsem byla s malím u logopedky a ta mi řekla ať z Davídka nedělám mimčo a to mimčo si máme pořídit,to víte že mi to docela vadilo.Bylo to jenom z toho důvodu,že neříká například jíst ale papa a třeba hají místo spí,ale on to už má tak zajetý,tak mě upozornila,že už není malej a hned mi nahodila další mimi,no tajila jsem slzyčky 😒

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 to nosí občas martina pařáty na nohách schválně ..ty volé bych roztrhla v noci prostěradlo

pepek007
30. bře 2011

@macinaz ono je to s prácí celkově mazec Maci 😒 asi všude jinak zdravím 😉

lenkacar
30. bře 2011

@macinaz no to byla netaktní teda

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar nesmíš mít pařáty Leni 😀 ale decentně delší jen trachen 😉 no to bych rozdrapala i já jak se pořád vrtim 😕 😀

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 ráno rozpáranej vladís .. 😀 jinak francie na nohách se mi líbí ,ale nikdy jsem to neměla