ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
31. bře 2011

@lenkacar tak když to ví, tak proč tu návštěvu neodložili sami od sebe???? Ale ty budeš ležet s nohama na lustru, tak ti to vlastně může být jedno, jestli tam budou či ne ....

tinpet
autor
31. bře 2011

@lenkacar Ahojky, na skok, protože tě Leni sleduju 😀 zítra od rána mám držet???

lenkacar
31. bře 2011

@baronek oni jedou za dětma do prahy ,dělají tam výšku tak si to chtěj spojit ..viděli jsme se před 3lety ,jsou fajn ,ale jako ted se to nehodí moc,no ..koukám na ten koberec jako novej teda nevypadá zmetek jeden .. 😝 🙄

lenkacar
31. bře 2011

@tinpet jsi zlatá ,v půl 11 volam jestli se jede nebo nejede ,pak k mamce na injekci a to vám napíšu,jestli jedeme a budete držet ,tak v 1hod. by byl ket

baronek
31. bře 2011

@lenkacar a jakou injekci si máš píchnout???

lenkacar
31. bře 2011

budu myslet na to ,že se musim uvolnit,minule mě pleskla po prdce a hned to bylo lepší 😀

lenkacar
31. bře 2011

@baronek dexonu na tu imunitu ,má být 2hod. před transferem,bolí jako mrcha ,ale asi to k něčemu minule bylo..

baronek
31. bře 2011

@lenkacar jo tak to jo 🙂

lenkacar
31. bře 2011

@baronek včera jsem ukazovala vladísovi co všechno beru za léky tak jen kroutil hlavou ..hyn sa hukáže k čemu to bylo ..

baronek
31. bře 2011

@lenkacar já toho brala kvanta, za chvíli mrkni na FB, nahrála jsem tam fotky, jak byl Fanda vyšňořenej na masopustu 🙂

lenkacar
31. bře 2011

@baronek mrknu na fešáčka

lenkacar
31. bře 2011

a víš že by to byla dobrá mařenka?má pěkný nohy ..a nebyla mu zima ? přeci jen skromný oděv

baronek
31. bře 2011

@lenkacar ještě měl župan, ale když šel domu, tak mu asi chladno bylo ....

lenkacar
31. bře 2011

@baronek no stejně to je tak na léto vid ..

lenkacar
31. bře 2011

to jsou tvoje plavečky? s vlaštovkama?

baronek
31. bře 2011

@lenkacar zatím moje nejsou, protože bych se do nich vešla třikrát, ale za chvíli do nich dorostu 😀 Jsou tchýně

baronek
31. bře 2011

@lenkacar bylo by docela vtipný, kdyby takhle šel na nějakou plovárnu, ale na to by neměl odvahu, když nemá dvojku v žíle

lenkacar
31. bře 2011

@baronek ona kdyby tam byla studená voda tak by se i ten kopeček dole ztratil ,tak by si ho možná i nějakej týpek mohl nabalit co? ježiš hlavně mu to neřikej ,nebo mě zabije až mě uvidí

baronek
31. bře 2011

@lenkacar hi hi hi

lenkacar
31. bře 2011

to známe jak jsou na to chlapi citlivý 😀

baronek
31. bře 2011

@lenkacar no jo chlapi to moc prožívaj 😀 😝

lenkacar
31. bře 2011

@baronek to teda polulanou flaxu

pepek007
31. bře 2011

Holky já jsem tu jen na skok dneska nestíhám ..ráno jsme jeli do Plzně pak do Prahy nakonec do Tábora a teď jsem konečně doma jenže předám jen prcka a psa a jedu zpátky do Tábora na firemní raut a mecheche 😉 no se to nějak sešlo ale těším se tak jsem ani nedočítala až zítra až se nějak vzbudím tak dočtu 😉 tudiž si píšu na dnešek Áčko 🙄 😎 😀

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar Leni tobě na zítřek držim hodně moc palečky a vše co jen jde!!! A veřim tumu, že to vyjde jj je to individuální a šance je menčí ale ne žádná 😉 holkám vedle v tématu se chytly skoro všem po ketu když jim dávaly jedno embriko takže o nich v tématu teda má ET Ket s jedním embriem úspěch 😉 tak nevidim důvod proč ne u tebe s dvouma tak nezapoměn dát vedět pak hnedka co a jak ju? 😉 😎

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 díky každopádně zítra se dočteš jestli jsme jeli a nebo ne ,pipka je zakrácená a nožky oholený ,tak ještě nehty přeláknu znova a můžou se v artu činit

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar jasně, že pojedeš prosimtě zase sejčkuješ a bojíš se zbytečně Ti říkám, že se rozmrazí oba dva šmudlové 😉 a chytne se jen jedno 😵 jsem sem do tématu zavítala já a to je hotové štestí za pochodu tak jako kuá když Ti všechny budeme držet co jde + já osvícená 😀 tak to vyjde! 😲 😵

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar jj hlavně pipka ať je rozumně v laťi a ponožtičku epesní si vem na et s beruškama nejlépe 😀

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 😀 😀 😀 ,ty volís tam za mě nikdy nikdo fusekle neměl tam nepůjdu jako střevo v ponožkách na kozu? 😕 ale mám koupenou novou košilku se žirafama

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 utroš ze mě teče jak blázen ,tam toho asi zbyde kuwa 😠 jo ale necham si podprdu ,to jo

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar neměl?? Jako za mě my všechny tam teda 😒 jako na boso by mě byla zima já i spim v teplých fuskách 😀 no tak vidíš je fuk zda máš berušky na ponožkách nebo žirafu na košilce foe 😀