ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
5. dub 2011

tak jsem myslela že budu číst a když jsem už po 4 tý četla stejnou větu tak si řikam ,že asi teda jako dneska knihu o hvězdoletu odložim akt akta..navíc ta knížka divně tahne ,mám pocit ,že se o mě pokouší astma záchvatíček..

pepek007
5. dub 2011

a já už radši nic nepíšu 😀 😀 jen se smějte 🙄 😠 😀

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar si otevři okno řádně, udělej si 3v1 a jdi se natáhnout než budeš mít šehrezádu 😉

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 jako o zkamenělýho vladíse tu nikdo nestojí ..já chci normálního posrávacího lenýse

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 no jo to je moje jediná radost ta šehrezáda ,se nejdřív mrknu na tu včerejší a ptom na tu dnešní a ptom na ulici a potom se najim a potom zase něco a je den v tahu ,to se mi to krásně čeká

pepek007
5. dub 2011

jako moje MS má čas do zítřka aby přišla přesně jsem zvědavá kdy dorazí 🙄 🙄

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 dostala výstrahu? 😀

pepek007
5. dub 2011

tu koukám do kalendáře a fakt mazec 😀 první vysazení HA spoždění 5 dnů druhý o 10 dnů dříve no a třetí jako zatím překvápko 😠 😀

baronek
5. dub 2011

@lenkacar tak ze Šehrezády jsem neviděla ani díl .....

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar jo s třema vykříčníkama 😀 však až přijde já jí to osobně vysvělim, kde se lůdra toulala 😀 😀

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 než to tělu dojde co se zasejc děje vid ..

lenkacar
5. dub 2011

@baronek no se neboj že já něco uvidim až budu chodit fakat ..

pepek007
5. dub 2011

@baronek ty já snad 10 min a stačilo mi to ..mě to nějak nenadchlo 😒 ale já na tyhle seriály nikdy moc nebyla mno 😖

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar no jako teda .... 😠 s tímhle přístupem dubnová MS může být i květnový ket 😀

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 včera dostala přes tlamu ..a zrovna měla jít na véču k bábě ,jako představená nevěsta..já si tim krátim čas,to je jasný ,že to je blud ,velblud,ale jak mi ty dny krásně utíkaj ..dneska jsem 4den,když nepočítam vklad

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 květnový ket ,je taky pěkný datum 😀 musim si něco napsat do svýho notýsku jak mi je ..abycvh měla na stáří co číst dětem, jak mi fakani dávali zabrat od prvních minut těhotenství

lenkacar
5. dub 2011

jsem říkala vladísovi jak je to scifi až bude hadům vyprávět ,že jsme si je udělali v r. 2010 ,ale došli jsme si pro ně do mrazáku až v r.2011 😀 😝

baronek
5. dub 2011

@lenkacar vy byste jim to řekli???? Já si myslím, že do toho vůbec nikomu nic není a dětem taky ne ...

lenkacar
5. dub 2011

@baronek no jasně místo strašení čertama ,,půjdeš tam kde jsme tě vzali,, 😀 😝 exkurze do artu ,místo ježdění po zámkách a hradech ..

lenkacar
5. dub 2011

mám nějak moc humoru,to jsem asi sfetovaná z tý ruský kníhy 😲 ,kdyby vás zajímalo co se pokoušim číst tak o cestě hvězdoletem na planetu Tormans .. 😉 to jsou vědecký názvy jako blázen ,celou dobu přemejšlim jak to ten rusák mohl vymyslet a tím pádem mi uniká ten obsah..

lenkacar
5. dub 2011

a to ještě mezi řádky přemýšlim co bych snědla .. 😕 😔 už aby začla ta šehrezáda 😝 ,už jsem měla těstoviny ,pak kousek studentky,ted jablko a asi poslechnu pepku a půjdu si dát 3v1,až přijde vladís tak ho musim nějak pozlobit ,aby věděl ,že má manželku,třeba řečma o sexu ho děsně namíchnu,když má v plánu souložit až za rok ..

baronek
5. dub 2011

@lenkacar koukám, že jíte zdravě, těstoviny máte docela často, to bude mít Vláďa zase radost 😀

lenkacar
5. dub 2011

@baronek se musim smát 😀 😝 ,on má řízek,já od včera hrozně slintam ..nemůžu zato..si vzpomenu na jídlo a normálně slintam

lenkacar
5. dub 2011

když viděl, že vařim kotel těstovin tak kroutil hlavou 😀 😝

baronek
5. dub 2011

@lenkacar dneska dělám taky výjimečně těstoviny, špagety se salsou a sýrem, už se mi taky sbíhají sliny 🙂

lenkacar
5. dub 2011

@baronek no jo když mu vždycky místo sexu ukážu kotel těstovin ,tak se nemám čemu divit že jo ..pepka mu ukáže biftek a je pořád sex a ty jsi na něj taky hodnější ,jo musim se od vás ještě moc učit ..

lenkacar
5. dub 2011

@baronek hele baronku kdy nám ukážeš terezku?

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar se z tebe poseru Leni fakt že jo 😀

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 já se taky poseru furt tu něco smrdí a já nevim co nikdo nic necítí,přichází to nárazově a nikdo nic ..