ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
30. čer 2009

Ahoj holky. Hedi bude to snad dobrý. No u mě se zázrak nekonal a 10 den je test negativní. ☹

dulinka2
30. čer 2009

Dobré ráno děvčata......Mamko byla bych tak ráda, kdyby se ti ještě dvě čárky ukázaly, vždyť už to tu není možný, chce to nějakou průkopnici....... ☹ ☹ S tou imunologií s tebou naprosto souhlasím..... Taky všude okolo poslouchám, jak jsou těhule, sestřenice čeká, sousedů holka taky - přes antikoncepci, švagrová - té to moc přeju - užila si svoje.......... 😒 😒 Takže už se tu taky musí někdo objevit......... 😲 😲 😲 Já se dnes odletím regenerovat do Turecka a hned jak se vrátíme, tak to vše vypukne - už taky budu vědět co IVF obnáší.... Doufá, že až se vrátím tak tu budou jen samé dobré zprávy.......

mladamamka
30. čer 2009

Ahoj Duli já chci jít do dalšího pokusu až někdy v září, hlevně až po té imunologii. My pojedem v září do Chorvatska. Je to 8 hodin cesty. Uží si krásnou dovolenou, aspoň se tam odreaguješ.

dulinka2
30. čer 2009

jo jo mamko, už potřebuju vypadnout, už se fakt těším......v Chorvatsku je krásně, moře i příroda.......No já jsem zvědavá co vše mě čeká až se z té dovolené vrátíme,,,,,,,, 😅 😅 😅 Zvládly to jiné, tak já taky.......

mladamamka
30. čer 2009

Neboj Duli budeš odpočatá tak to všechno zvládneš v pohodě. Nemusíš mít z ničeho strach. na jak dlouho jedete na dovču.

dulinka2
30. čer 2009

jedeme na týden, myslím si že to bude úplně stačit.......Ráda se někam podívám, ale doma je doma....... 😵

mladamamka
30. čer 2009

Ale odpočinek potřebuje každý. Já bych jela hned, jenže musíme malému zařídit pas. Potřebuju vypadnout aby si psychika trochu odpočinula a uvidím kdy mě objednají na tu imunologii. Čekací doba je prý 2. až 3 měsíce.

dulinka2
30. čer 2009

To je jasný, že je odpočinek zapotřebí, ale odpočívat se dá i v ČR, ikdyž jak říká tchýně, na dovolené po ČR bude času ještě dost času.......... Jo psycjika je potvora, ta umí svoje.........Ty jo 2-3 měcíce ale je to tak akorát na to září......

hedi
30. čer 2009

Ahoj, dulinko tak přeju krásnou dovolenou.

hedi
30. čer 2009

Mamko 10 den ještě nic neřeš,í třeba se tam ty dvě čárečky
ještě vyrýsujou.

lenkacar
30. čer 2009

čus holky hezký den přeju všem ..dovka bude na chatě ..

indigo
30. čer 2009

Taky přeji hezký den! 😎

U nás bude dovča tam co vloni a předloni a předpředloni..... 😀 akorát si z ní odskočím do porodky... 😀 😎

lenkacar
30. čer 2009

jojo indi už brzy si odskočíš

simisimi
30. čer 2009

Ahoooj ....

simisimi
30. čer 2009

ja byla taky mimo ale dovolena to jeste nebyla...no koukam ze tady nik neni ☹

lenkacar
30. čer 2009

ahoj simi

hedi
30. čer 2009

Ahoj holky, tak co už jste urvaly tu kliku 😀

hedi
30. čer 2009

Zítra jdu k tý endokriniložce a mám dovču, tak se moc nerozkecejte
a snad se nám to počasí už umoudří.

hedi
30. čer 2009

Tak páá pááá

lenkacar
30. čer 2009

hedi já se do caru teprve chystám ,doufám ,že budu mít čim otevřít 😀 😀 😀

tulik1
1. črc 2009

ahoj holky, tak jdeme do dalsiho boje .... v patek 10.7. prvni kontrola del. sliznice pred druhym KETikem 😉

lenkacar
1. črc 2009

pátek se blíží a uvidíme ..jestli něco.nebo nic ..

indigo
1. črc 2009

Hezký den přeju!
Dnes jsem jela okolo Artu 2x a vypadá to, že klika zatím nezmizela..... ještě je čas!!!! 😀 😀 😀 😎

tulik1
1. črc 2009

holky, kdyby jste chtely zmenit ART za jinej CAR, kterej by to byl?

lenkacar
1. črc 2009

já bych šla určo do prahy ,ale kam nevim

lenkacar
1. črc 2009

díky bohu indi ,že nepolezem oknem ...to je prima zpráva ,klika nezmizla,to tam asi na někoho čeká co holky...

indigo
1. črc 2009

Tulik netuším kam bych jinam šla, nejspíš taky Praha, něco "velkýho" a "osvědčenýho", musela bych ty jednotlivý centra víc prozkoumat, ale každý má nějaký plus a nějaký minus...

Jinak kliku přímo jsme neviděla, ale dovnitř i ven šli nějaký lidi, tak předpokládám, že tam pořád je.... čeká na Leni... 😀 😎

peda
1. črc 2009

Leni,zdravím a v pátek přeuju hodně moc štěstí,už vás obchází dost dlouho,tak doufám,že se zadaří 😉 😵

simisimi
1. črc 2009

AHoj Leni, ja jela kolem artu ale rikala jsem si ze ji tam necham 🙂 snad tam bude pristi tyden...

simisimi
1. črc 2009

tulik: ty mas spatne skusenosti s Artem?