ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
7. dub 2011

@xaxanka ok ..je to na tobě .. 😉 mimochodem dost dobrej nick 😉 trošku jako sasanka 😉 jak jsi na to přišla?

xaxanka
7. dub 2011

@lenkacar no to spise jako xaxana nejaka carodejnice ne 🙂 ja zkousela vse mozny a vse uz bylo tak me napadlo tohle...alecarodejnice fakt nejsem 😉

lenkacar
7. dub 2011

@xaxanka jo to byla saxana ne? 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar dop*dele já na to pořád zapomínám lempl jsem no 😀

xaxanka
7. dub 2011

@lenkacar asi jooooo 🙂 ja nevim tohle me tak nak napadlo......

pepek007
7. dub 2011

Leni to nepřežen s tím obočím hele vopatrně 😉 😀 joo maškarní Baronku dobře TY 😀

lenkacar
7. dub 2011

@xaxanka náhodou dobrý ..kdyby jsi byla oksana tak bych tě typla na východ 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 něco jsem vyrvala a na zbytek jsem se vysrala páč se znam a zítra bych šla na holo 😀 i tak budu jako debil vypadat a ještě toto

xaxanka
7. dub 2011

@lenkacar neeeee jsem normal z cesky republiky 🙂 ty proste chces za kazdou cenu prijit na vznik te moji preszdivky vid...... 😉

lenkacar
7. dub 2011

@xaxanka no jasně že jo.. 😀 😝 ,hlavně že jsi normál a je fuk odkud jsi 😀 😝

pepek007
7. dub 2011

tak já mám hotovo rozebráno a připraveno k převozu navíc jsem zas probrala nějaký hračky a nepotřebný věci 😎 a teď na všechno prdim a jdu ven 😉 pískovat ... 😀 takže všem přeji krásný slunný den a mějte se moc fajn a večer budu ale od zítřka dál asi ně pač jedeme na chalupu na víkend a tam teda net je ale hrozně pomalej ale díky bohu za něj 😀 tak asi spíš nebudu ale kdyby jo, tak to poznáte 😉 😀

pepek007
7. dub 2011

@xaxanka jj Leni je taková náše FBI a jako má na to plný právo je tu z nás nějdýl a je to "šéfka" tématu 😉 😀 tak jako musí vošéfovat všechny přeci ne? 😀 i mě lustorvala viď Leni?A jak 😠 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 hlavně si mezi pískováním zítra a o víku vzpomen na mě ,na chudáčka co je 12hod. v práci 😔

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 bane ,já na to měla lidi ..víš 😉 sama bych na to nepřišla 😉 a nebo až dýl

xaxanka
7. dub 2011

@lenkacar 🙂
@pepek007 to je fajn..aspon je nejaka zabava....zenska ma bejt upovidana a zvedava 🙂

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar počkej ty už zítra jdeš makat jo?Má být krásně njn ale zas epo týdnu klídku a lehára jako je to na místě aby jsi nám nezkrněla 😉

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar myslet na tebe budu Leni a vzpomínat až se budu slunit na zahradě s nohama nahoře 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 já bych krněla až bych brečela ..ale zase to nepřeháněj ,abych furt neškytala jo ..stačí co 10minut mě politovat

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar 😀 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar vyrvala..vysrala 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar to by šlo 10 min jako teda jo aby ses neuškytala 😀 ok takže to máme v pátek 10 min po obědě, v sobotu 10 min ráno a v neděli 10 min večer 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 cože ? večer ti na to kašlu to už budu taky s nohama hore

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar no mě nic nedělání nebaví to já neumim pač dycky vymyslim nějakou činnost a pak jsem na sebe nasraná že jsem radši neležela 🙄 😠 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar no obočí sis vyrvala a na zbytek ses vysrala ne nebo jsk jsi to psala? 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 jo aha ..no přesně tak

lenkacar
7. dub 2011

zapomněly jsme xaxance říct ,že jsme krapítek někdy sprosté,ale to je prostě život a ten se s náma nesere .. 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar já si myslim, že už si asi všimla 😉 😀 a že jí to nijak vadit nebude 😵 😀

pepek007
7. dub 2011

hele pádim zatim pic pipky moje 😝 😵

xaxanka
7. dub 2011

@lenkacar no holky..jakto mluvite 🙂 🙂 🙂

lenkacar
7. dub 2011

@xaxanka jako dlaždičky no .. 😀 😀 😀 ale srdce máme na pravém místě 😉