ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar to je fakt motivace pro zbytek nás 😖

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 no jo pepčo bych musela jít reklamovat podvozek a dělohu k rodičům asi 😀 ,aby se artu povedlo ..no mě taky art nemotivuje tak co mám dělat pepoušku co?hlavně že mi chutná..

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar jj ty rozestupy jako nejvíc 😀 woká něco zajistim v tomto duchu teda 😀

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 no asi lavičky v parku budou dobrý ,já donesu pytlíky čaje a ty termosku z vodou ,máš to blíž .. a vytáhnem chleba z papíru

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar hele Leni tak víš co?Udělejte u vás pořádnej swingers mejdan včetně psů a koček a ono to nějak dopadne a to by bylo aby někdo nezabžeznul 😀 😀 jako protest a následný ukaz Artu, že to jde 😀

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 no abych pak neměla malýho vladíse z psí hlavou 😕 hele neměla bych jet někam do lázní?

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar základ je mít pevnou a pestrou igelitku v tom případě a nebýt tak vyfintěný 😀 a pak je to cajk 😀 by šlo thy jo ušetřímě obě dvě a nebudeme muset řešit, kdo to zaplatí a kdo co platí zvlášť 😀

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 jasně zlato nechat doma a případně nějakej klobouček položit na zem.. 😀 že by prcík třeba zahrál na píštalku .. a doma by nás ještě pochválili,..

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 a ještě by mňoukal 😀 ty hele lázně ale vůbec nejsou špatnej nápad Leni 😉 a s kým bys jela? jako sama nebo s Vládísem? 😉 Máš vůbec s kým jet pač on byl nedavno jak mu tam masírovali toho pytlíka ne? 😉 😀

pepek007
21. dub 2011

mmnt ordinace

lenkacar
21. dub 2011

@pepek007 no já číham na markýze na 90díl šehre.. a druhým uchem budu sledovat ,,kámen,cihlu,, 😀

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar jooo už se tam jeden zásun rýsuje hele 😀 ty jo tak to máš makačku v tom stíhání ne?Abyspak neměla zmatek kde kdo hraje vůbec 😀

tinpet
autor
21. dub 2011

@lenkacar 😉 stejně si tě ohlídám, jsi mi přirostla k srdci za ty leta 🙂 zatím se měj krásně, zase se ozvu 😎

pepek007
21. dub 2011

se to tam zas nějak zamotává čéče fakt tu Leu nemusim zákeřnost nevídaná 😠 😀

pepek007
21. dub 2011

@lenkacar teď nic ..dej si oraz a pak to řádně naplánujeme času zatím mrak 😝 😝 😝 užívej si života kočko 😵 máš pro koho fungovat a být happy 😉 a moc dobře víš jakej poklad máš doma 😎

pepek007
21. dub 2011

hele jdu do vany jsem nějaká ospalá jako malý kotě 😲 zítra ještě zaskočím ale na vejkend jedeme na chalupu takže budu možná nebo nebudu vůbec pokud se mě bude chtít nahodit tam ten prainternet 😀 tak zatím brou noc všem a zítra napsanou 😀

pepek007
22. dub 2011

Bré ránko holky tak jsem tu jen na skok 😉 koukám dneska bude zase krásně jako celý víkend jééé to je super pač konečně přisla ta sestava dětskýho hřiště - houpačky skluzavky průlezky atd 😵 😵 to dneska pevezeme na chalupu a budeme tam stavět hřiště pro prcka 😉 bazenén koupený a pískoviště zabudované už tam měsíc má tak jen tohle chybělo a jsou 2 roky a narozky vyrešený 😎 tak se na to všichni těšíme co prcek na to 😉
Každopádně vám všem přeji hezké velikonoce a mějte se moc fajn kočky když mě to vyjde tak nakouknu ale nic neslibuju pač si chci dát i od netu oraz njn ale jak se znám, tak na chalupě ten comp stejně asi nahodim 😀 tak pa pa 😝

macinaz
22. dub 2011

ahojky holky,přišla jsem pozdravit,stále jsme marodi ☹ připojili se i teploty,kašel a zvracení😠
přeji vám také pěkný slunečný víkend a pěkné velikonoce 🙂

lenkacar
22. dub 2011

@macinaz a chudinka malinkej ..ještě ,že to ty děti tak hezky zvládají ,dospělák by zdechnul..tak se brzy vymarodte

lenkacar
22. dub 2011

@pepek007 jé to bude krásná akce pro prcíka ..

lenkacar
22. dub 2011

@tinpet oooo čím jsem si to zasloužila 😕 😉

lenkacar
22. dub 2011

holky at vás ty vaši hoši zmydlí co se do vás vejde 😀 at jste moc moc moc zdravé

lenkacar
22. dub 2011

@pepek007 já myslela že ta sestava je k novýmu baráčku a ono je to na chaloupku? aha to mi asi unikla informace

lenkacar
22. dub 2011

a jeden tip pro baronka na slovač ..vařím těstoviny, pro změnu 😀 😝 s brokolicí ..bez masa ,to bude zase pohřeb,ale tentokrát se vymluvim na ježíše ,myslím ,že by měl být post v pátek ..

lenkacar
22. dub 2011

je a prej se nemá prát boco ,no už je vypráno a pověšíno ,ale doma ,aby mě nikdo venku nepomluvil.. 😕 mě velikonoce nikdy nebrali..jednou jsem četla něco vědeckýho o ježíšovi a turýnským plátnu a totálně mi to vzalo chutě slavit nějaký velikonoce 😖

pepek007
22. dub 2011

@lenkacar Leni ne ne tohle je dědovo akce a dárek k druhým narozeninám takže to bude na chalupě pač tam nemá žádnou houpačku ani skluzavku ani průlezky jen to pískoviště a už i bazének zabudovanej 😉 tak si to užíje rozhodně víc pač je tam každej víkend + teďka v létě tak bude třebas i týden v kuse takže tady by to bylo o ničem pač ve starým mám hřiště za barákem nebo ho má v jesličkách a v novým mám hřiště a to komplet nový cca 10 min ani ne od baráku 😉 takže vyžítí má tady dost a je zbytečný ji na zahradě neco budovat ona by si to pak tak neužila když by to měla 2x takže děda rozhodl a tak to bude 😀 jj snad se jí to bude líbit mno 🙂

pepek007
22. dub 2011

@lenkacar thy jo to zas budou jelita v ponděli 😀 nápodobně Leni a ty ať si ani nesedneš a hlavně na pusu ať nezapomene Vládís 😎

pepek007
22. dub 2011

@macinaz cože??Vždyť jste měli jen ten zánět spojivek ne?Kde se vzalo tohle další?? 😕 tak ať jste co nejdříve fit Maci - tak hezky je a vy marůdkujete 😒 jééééé

lenkacar
22. dub 2011

@pepek007 jojo jelit a jitrnic je tady poslední dobou hafo 😀

lenkacar
22. dub 2011

@pepek007 pche pusa? možná na prvního mája 😀 😝