ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
28. dub 2011

holky, kdybyste někde viděli v inzerátech přebalovací komodu, tak mi dejte vědět. To je první věc, se kterou začnu, protože Terezka chudák nemá ani žádnou skříňku a obávám se, že jí žádnou poličku ve skříni neuvolním 😉

pepek007
28. dub 2011

@baronek tak to má být taky jsme zastavovali když jsem byla těhu 😉 😀

pepek007
28. dub 2011

@baronek Baronku hele zkus anonnce nebo bazos nebo mimi bazar nebo Aukro to se mo hodne osvedcilo tyhle servery sice kdyz jsem prodavala ale podarilo se vse do 5 dnů prodat v pohodě a kdyby sis nevybrala, tak ti tady v CB doporucim jeden nabytkovej obchod udelali nam na zakazku 2 skrinky i s prebalovakem kterej se da sundat a mas pod tim normalni skrinky a supliky a funfuje to jako uplne normalni samostatnej nabytek nekde najdu fotku jak jsme to meli 😉 ja jsem nechtela zadny sety ani sady se zviratkama apod ale unoversal aby to prcek mel do vice let nez jen d 3 let kdy ho omrzi koukat na medviky a ruzny kravinky tam a vyslo to fakt tezce za hubucku to bych nikde jinde nesehnala 😉

pepek007
28. dub 2011

sorry za chyby a preklepy ale jsem na mobilu za chvili budu doma 😉

macinaz
28. dub 2011

Ahojky holky,dnes nějak nestíhám pekla jsem dortík ,vařila a uklízela,no měla jsem toho moc.Včera jsem volala do ARTu,tak jedu 9.4. chci vidět jaký bude přístup,mám docela nahnáno,jelikož jsem Michálkovi řekla už nikdy a za necelý půl rok se tam ukážu znovu 😖

pepek007
28. dub 2011

@macinaz Maci na to už určitě zapomněl hele se neboj vlka nic 😉 a ty sem jedeš proč vlastně?S výsledkama z Podolí a na tu IUI pořešit?Chápu to dobře? 😕

pepek007
28. dub 2011

@macinaz nedáme kafí? 😵 ale musíme někam jinam než s Leni pač jsme byly v moc nobl kafírně 😀 pěkný výtečný dortíky a kafí ale jako ty ceny 😀 takže bufáč na nádraží to jistí 😀

macinaz
28. dub 2011

@pepek007 jj ohledně těch výsledků atd.... jj klidně můžem zaskočit na kávu,to nám vůbec neva 😉 🙂

pepek007
28. dub 2011

@macinaz joo tak to joo ale neboj se Michálek to plně pochopí 😉 woukej tak až to bude atkuální, tak to den předem naplánujeme a můžeme jí spáchat 😉

baixy
28. dub 2011

Ahoj holky,
tak tady je nase holcicka...má 23 cm a asi 280g....vypadá zdravě, doktorka i Čutka jí zkoumali 🙂

pepek007
28. dub 2011

@baixy no krásná fotečka gratuluji k dobrým zprávám 😉 😵

baixy
28. dub 2011

@pepek007 Děkuju 🙂 Sice moc nespolupracovala, doktorka mě vyhnala na chodbu chodit, aby se otočila a já jí to teda rozmluvila a pak už ukázala srdíčko :D

pepek007
28. dub 2011

@baixy no komu by se taky líbilo když si tak v klídku hoví v bříšku, tak aby někdo jezdil po břiše a dělal fotečky 😀

baixy
28. dub 2011

No právě, a tim UTZ jí mačkala, že mávala ručičkou jak zběsilá jako by chtěla říct dej uý mi pokoj 😀 Čutka potom trhal jednu fotku za druhou, manžel jich měl plnou hrst...je to blázen.... 😀

baixy
28. dub 2011

No právě, a tim UTZ jí mačkala, že mávala ručičkou jak zběsilá jako by chtěla říct dej už mi pokoj 😀 Čutka potom trhal jednu fotku za druhou, manžel jich měl plnou hrst...je to blázen.... 😀

pepek007
28. dub 2011

@baixy jj to on je ale i odborník 😉 no co tak se do toho víc zažral ale buď ráda máš mrak foteček 😵

baixy
28. dub 2011

Jo, já ho beru, že tomu rozumí, jen z něj mám hlavu jak pátrací balón.....Tak snad se bude Barunka nadále dobře vyvíjet....

pepek007
28. dub 2011

@baixy určitě bude neboj neni přeci žádný důvod aby tomu tak nebylo 🙂 😉

lenkacar
28. dub 2011

@baixy je nádherná

barabasek
28. dub 2011

Ahojky hlásím za dnešek omluvenku jsem se byla školit 😀

lenkacar
28. dub 2011

@barabasek hm tak tebe si taky škrtáme a baixy se taky lekla áčka a zahlásila se .. 😀 a jako bonus takovou krásnou fotečku dala

lenkacar
28. dub 2011

a já si hlásím áčko na poledne ,páč mi přijde šéfík s nářadím..jo a dneska byl pekáč ,ale s kuřetem a rýží ..vladís SE olíznul a tím to zhaslo milé dámy .. 😔 😝

barabasek
28. dub 2011

@lenkacar příště dostane pekáč prázdnej. aby oblizoval také něco jinýho 😀

pepek007
28. dub 2011

takže bylo lízání pekáčů jo? 😀

barabasek
28. dub 2011

Zítra a o víkendu si žádám omluvenku jdu makat a pak budu mít dovolenou 11 dní tolik volna se snad zblázním a po dovče do práce ani netrefím 🙂

pepek007
28. dub 2011

co máte všichni s těma školeníma?Barabášek ...Baronek ješte Baixy by mohla ať máme vyčerpáno vše od B 😀

pepek007
28. dub 2011

@barabasek tak to už je na tabulku s těma áčkama jako 😀

lenkacar
28. dub 2011

@pepek007 eště zbylo ,pekáč se vylíže zítra ..oblíznul si hubu a konec ..jsem se jako decentně zeptala kdy jako bude nějakej ten segz a vypadalo to ,že mluvim čínsky .. 😕 tak jsem se nasrala a ted budu trucovat .. 😝

pepek007
28. dub 2011

já jdu dát rychlosprchu 😝

pepek007
28. dub 2011

@lenkacar segz se nesmí plánovat Leni ale musí být spontání 😉 😀 hele jako úplně to vidim jak vládíš dojí, ty musebereš talíř od huby a zeptáš se ho kdy že bdue segz 😀 😀 to nejde takhle jako 😲 😲