ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tadelka
21. črc 2009

jo holky, loni na podzim jsem byla u kartářky, a ta mi řekla, že tam jasně vidí mateřství, prý se na tom prvně nepovede, ale mám se těšit na další poku, prý to výjde a do dvou let porodím dvě zdravé děti, holčičku a chlapečka, tak jsem zvědavá 🙂

tadelka
21. črc 2009

🙂 ten je vedoucí výroby 😀 to by asi neměl žádnou autoritu

tadelka
21. črc 2009

no jo, to jsou mužský 🙂

simisimi
21. črc 2009

nedela nejake zamestani co by skodilo tak vubec nevim ale ono je to jedno s druhym, taky rifle by se nemeli, slipy taky, spatna zivotosprava je pravda ze sme se ted dost pohorsili :( ale musim t zlepsit... no nevim...

simisimi
21. črc 2009

tady a vy meli taky ISCI?

tadelka
21. črc 2009

tak práce tomu neškodí, spíš životospráva, rifle, slipy, stres atd. znáš to

simisimi
21. črc 2009

:D jo Leni ono t nebylo na me :d¨D

tadelka
21. črc 2009

taky ISCI, na ET jsem byla teď 3.7. neúspěšně

simisimi
21. črc 2009

jo me taky jeden rek, ze me cekaji dvojcatka az jsem na nej koukla jestli se neplete a v minulosti mi jeden rek, je to asi 10 let ze budu mit problemy s tehotenstvim nebo otehu, ono se to nejak neupresnilo lebo jsem tam byli u jdeneho lecitele a byl tam i sef se zenou a me by trepny to tam vtedy rozebirat, a rek na knec ze budu mit kluka tak si vyber :D...ale neco to do sebe bude mit 🙂

lenkacar
21. črc 2009

mě řekl kartář že budu těhu na začátku roku 2010

tadelka
21. črc 2009

já to taky beru všechno s rezervou, ale mám aspoň nějakou duševní podporu a nějakou tu naději 🙂

tadelka
21. črc 2009

leni, tak by se nám mohlo zadařit, né? 🙂

lenkacar
21. črc 2009

no ale mě řekl že to bude potrat takže 🙄

lenkacar
21. črc 2009

ale je to zajímavý ...jedna co se tim zybývá taky mi řekla ,že dítě mít nebudu ..tak to chci vidět ..

simisimi
21. črc 2009

Leni tak to ti vyjde 🙂 to je zarohem, ja mela byt do tri let a ok 2009 je ted a nic :(

lenkacar
21. črc 2009

jednou mi jšdna stará cikánka v Telči na náměstí hádala z ruky sama od sebe ,bylo mi 17let a byla jsem totálně ožralá na mraky a spala jsem tam na lavičce ,byl zájezd do sklípku a mlela cosi a manželech a dětech ,ale co já vim co ... 🙄

tadelka
21. črc 2009

co? to je vůl, že ti říká takové věci, zrovna jako mě teď, pořád jsem žila s tím, že to prvně nevýjde, ale přesto jsem nějak doufala, pak když jsem zjistila, že se to nepovedlo, tak jsem si říkala, že je to možná dobře, protože kdyby se to povedlo, tak já bych měla celé těhotenství na prd, žila bych ve strachu, že potratím. Teď jsem se ale zapřisáhla, že už ke kartářce nepůjdu, je to blbost, příjde mi, že když člověk žije s tím, že ví, že se to nepovede, tak si to sám svím způsobem přovolává... 😉

simisimi
21. črc 2009

neeeeeee to neeeeeee...tuj tuj kde je indy...rychle nech preda tehu bacilky 🙂

lenkacar
21. črc 2009

hodně toho uhodl ,ale taky ne všechno ,takže věřím dál ..

tadelka
21. črc 2009

no mě právě kolikrát říkali, hlavně teda před asi pěti lety, že budu mít dítě v září a ono těch září uteklo několik a njic, tak že už mám na to svůj názor a neřeším to

simisimi
21. črc 2009

mas pravdu Tady... neco na tom asi bude, hlavu vzhuru... musime verit ze se to povede a jit do snazenicka s plnym elanem...Leni suhlasis 🙂 nemysli na nezmysly 😉

tadelka
21. črc 2009

leni, jasně, já si myslím, že svím způsobem si svůj osud tvoříme sami a člověk musí doufat a mít naději. né nadarmo se říká, že nadějě umírá jako poslední. Leni, nám to výjde, určo 🙂 pak budem parkovat kočárky 😀

lenkacar
21. črc 2009

je teda pravda že mě psychicjky připravil ,to jo ,nemyslela jsem na nes,ysly ale ani to nepomohlo ..je to nějakej problém ...a doktoři by to měli zjistit

tadelka
21. črc 2009

holky, jste všechny z CB ?

lenkacar
21. črc 2009

neeeeeee

tadelka
21. črc 2009

no řeknu vám asi toto, moje sestřenka byla ehm tak trochu do větru, střídala kluky atd.. no měla samé nemoci, cysty atd. na konec jí museli vzít jeden vaječník, všichni říkali, že děti pravdě podobně mít nebude, no a jednou si řekla, že chce dítě a bum, povedlo se a má dnes holku. Mě zase furt říkají, že jsem naprosto zdravá, vše je ok a ono nic, nedaří se, tak že si myslím, že ono to všechno bude taky i o něčem jiném 🙂

tadelka
21. črc 2009

leni, to je škoda 😒 to jsem zvědavá, kde ty kočárky budem parkovat 😀

lenkacar
21. črc 2009

tade prostě to až tak zase neovlivníš ,někdo kdyby se na hlavu postavil tak nic ..

tadelka
21. črc 2009

no právě, je to bohužel tak 😒

lenkacar
21. črc 2009

ono to nějak dopadne každopádně jsem nezanevřela a věřím dál