ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
17. srp 2009

Mamko díky!

Tak příště, však další srazík na sebe nenechá dlouho čekat. Moc si to užijte u moře! A hlavně naber síly do dalších bojů.
Jana už plánuje druhý, jo? tý jo to brzy, tak hlavně, aby se povedlo. 😎

mladamamka
17. srp 2009

Tak ona zase musí na imunologii a tam než jí vezmou a výsledky atd. tak to bude možná až tak Za 4 měsíce. Jo už se moc těším na dovču. Potřebuju se odreagovat a těším se jak malej bude reagovat. ten bude chtít být pořád ve vodě.

lenkacar
17. srp 2009

ahoj holky tak co je tu nového

mladamamka
17. srp 2009

čau Leni tak co už zpátky od moře, tak co jak bylo?

lenkacar
17. srp 2009

no mamčo nic moc ..hned 2den jsem dostala mrchu a bylo mi mizerně ..ale jo šlo to ..

mladamamka
17. srp 2009

tak to Leni je pěkně naprd, ale aspoň si si odpočinula už si se objednávala na tu imunologii

petreva
18. srp 2009

Ahoj holky,
tak co je tu za novinky??? Kdo kdy kam jdete, kdy kdo co máte 🙂 abych byla v obraze a mohly jsme držet s E. palečky!!!
LENI, téda MS na dovče to naštve, co...a jinak jak se má dušička?

iriska0210
19. srp 2009

Ahojky, tak jsem dneska z CARu dostala doporučení na laparoskopii, tak snad to dopadne dobře 😨

lenkacar
20. srp 2009

ahoj holky já zase odjelůa na chatu ,byla jsem z tý dovolený nějaká znavená ,než mi došlo že stav trvá a že je to tima lékama co beru ... 😝 ,ta divina nebo prednison se mnou mává ..beru to po jídle a stejně .. 😝 ,až ted to čtu o janině ,že se budou snažit o druhýho mimouše ,tak to je prima zpráva ..

cipisek007
20. srp 2009

Tak teď už aspoň holka bude vědět, co má čekat od těhu, porodu a době poporodní 🙂

Irisko, a kdy se chystáš na laparku?

Leni, kdy jste objednaný do ARTu?

lenkacar
20. srp 2009

míšo jdu 24.8 na kontrolu pokud budu v oukeji tak by to ve středu mohlo klapnout

cipisek007
20. srp 2009

Leni, tak to je skvělý!!!

lenkacar
20. srp 2009

no míšo uvidíme ,řekl slepej 😀 😀 😀 😀 znáš ty moje story 🙄

cipisek007
20. srp 2009

Leni, znám a i přesto budu držet pěsti!! 🙂

indigo
21. srp 2009

Já taky! 😎

Přeji všem hezký den! 😉

lenkacar
21. srp 2009

dobrý den holky tak co se děje nového musim kouknout vedle jestli nepřibylo nějkaké miminko

petreva
21. srp 2009

Leni,už si píšu do kalendáře!!! Důležitý datum 😉 mocmoc moc přeju moc moc moc štěstí!!

lenkacar
21. srp 2009

evinko je to jen kontrola ,pkud by to bylo dobré musí ještě na 2dny nasadit utroš ..

petreva
21. srp 2009

Leni, aha takže případně 26. 😉
Musím běžet, tyjo snad už se tou nás ustálý a budu moct víc popovídat!! Tak se holky držte!!! Zase přijdem plivnout "bacila" 😵

iriska0210
21. srp 2009

Ahojky, tak mám za sebou vyšetření u obvodního dr, tlak, EKG a vše kolem v pořádku, ve středu si mám dojít pro výsledky krve a papíry k operaci, ve č jedu do nemmocnice na předoperační kontrolu a 31.8. mě čeká laparka. A já už teď z toho nespim, no sem blázen fakt 😀

indigo
21. srp 2009

Iris to máš za pár! 🙂 Dobře to dopadne, neboj! 😎

Leni - shrnout, jo? 😀 Tož já mám Mišku, tos ještě asi na dovče nebyla. Inuš vyvolávali a vyvolávali, ale Pavlíkovi se ven nějak nechtělo, ale nechal se ukecat, 6. srpna, a je stráááááášně hodnej, jen jí a spí. Inuš má zlatý dítko. 😎
Jinak se celkem nic nedělo, daly jsme srazík, 3 nebo 4 fotky z něj má v albu Dadunka.
Zuzka to má za pár, snad příští týden by jí měli kuchnout, tak bude další miminečko. A Jája jakbysmet, malej sestouplej, už asi 2 tejdny poslíkuje, taky to nevidím na dlouho.
Tudíž poslední těhule nám odrodí a je načase přebrat bříškatou štafetu! 😎

A jdu dělat oběd, Táda povídá cosi o hladu... 😖

lenkacar
23. srp 2009

indi díky moc ,tak mi uteklo jen mimi od innky ... 😉

indigo
24. srp 2009

Leni a dneska se Zuzce narodil chlapeček Daniel. 😎 Tak už jenom Jája a jsme bez těhulí. Tak snad to na podzim rozjedete ve velkým!!!!!! 😎

lenkacar
24. srp 2009

jéje tak to je krásná zpráva ,taky bysme dali Daniela .. 😵 😵 😵 😵 musim mrknout vedle díky indi

lenkacar
25. srp 2009

tak včera jsme dopadli tak ,že ve čtvrtek další kontrola a snad když doroste slíza tak ket v sobotu ..michálejk to minule při týhle výšce zabalil a primář ,miláček ještě řekl že počká...piju kontry a modlim se .. 😉

lenkacar
25. srp 2009

s tima únavam,a to musim prej vydržet ,jsem jak spící panna ,ale já to vydržim ..až nasadim utroš už mě nikdo nevzbudí

cipisek007
25. srp 2009

Lenča, Šípková Utroprincezna 😉 Držím pěsti tý tvojí sliznici, ať se snaží 🙂

indigo
25. srp 2009

Šípková Utroprincezna... 😀 😀 😀 😀 😀

Leni no tak budeš fort spát, no a? A ž budeš mít děti, budeš ráda za 3 hodinky spánku v kuse... 😀 Já dneska v noci dala skoro 5 hodin na jeden zátah, takovýho spánku od porodu nepamatuju... 😀 😀 😀 😎

lenkacar
25. srp 2009

čus holky jste zlaté stříbrné ..no snad pánbůh dá a dočkam se aspon toho ketu ,je mi jedno jestli ho zaspim ,hlavně at mi tam nějak dotáhne a odtáhne .. 😀 😀 😀 ,co bar ,nějak nás tu šidí a i ostatní princezničky ,asi dovolenkujou 😕

petreva
25. srp 2009

LENI, taky nahlížím jakpak se vede! Slíza jedna neposedná!! Tak hezky kypři kontrihelem a ť je na co se ve čt. dívat!! Zase juknu jak jsi na tom!
A ostatní bojobnice??