ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
31. srp 2009

holky tak jedem bude přenos 4embrií

allisska
31. srp 2009

Ahoj holky, zdravím vás po dovolený.
Leni držím moc a moc pěsti, tentokrát už to prostě musí vyjít!!!!!
Jinak jsem se naštěstí vyhla punkci cysty, takže až teď během pár dní dorazí mrška, tak začínáme se stimulkou....

peda
31. srp 2009

Leni,držím palce,4 embria,to je supr,jsou to bojovníčci 😵 😵

Allissko,zdravím a taky přeju co nejdřív miminko 😉

petreva
31. srp 2009

LENI, strašliváááácky moooc držíme palce!!! Pak dej vědět jestli tam byl Šopička (jsi se přepsala 😀 )
ALI, tak naděje veliká! Hurá na cestu!!

marcelkap
31. srp 2009

Leni, taky na tebe myslím, aby to vyšlo. Sice už asi pozdě, ale přece 🙂

lenkacar
31. srp 2009

tak jsme doma nakonec se zavedli embrouši jenom 3 ,proč nevim ..bylo to bez problémů a cítim se dobře ,jste hodné

imiska24
31. srp 2009

Ahoj Leni,nevím jestli si mě pamatuješ.........
Ale přeji Ti brzké // a pořádný tlustice.Neboj,to ti embrouši dělaj schválně,to abys je pak víc rozmazlovala 😀
Já byla skoro po 3letech beznadějného snažení úplně na dně,a ono to vyšlo.......
Akorát někomu to trvá dýl,ale věř že se štěstí usměje na všechny.
Hlavně klídek a užívej si to.

indigo
31. srp 2009

Leni tak aspoň jedno by se zakousnout mohlo, no ne? Já taky při posledním pokusu dala 3 a jedno si tu spokojeně chrupká v košíku... 😎 Tož držíme palčáky!!!!!!!! 😎

inna12
1. zář 2009

Leni, též moc držim!!!!!! 🙂

mladamamka
1. zář 2009

Ahoj holky. Tak jsem také po dovolené. Bylo fajn. Leni moc Ti držím palečky ať tady konečně prolomíš tu smůlu.

lenkacar
1. zář 2009

holky jste hodné je mi dobře ,nijak to ležení nepřehánim ,ale nic netaham ..kdyby aspon to jedno vydrželo ,je to opravdu poslední pokus ,imis pamatuju jasná věc!!! 😉

imiska24
1. zář 2009

To je Leni i lepší.
Já po těch 3nevydařených transferech vyváděla,páč jsem se viděla jasně těhu.
U toho 4transferu jsem cca 9den testla,test bílej,ale nikomu jsem to neříkala.Ale začala jsem se chovat jako že to nevyšlo a ono to vyšlo...........A Tobě to vyjde taky.Oni embrouši s tím dělaj fóry,ale nakonec se zakousnou.

lenkacar
1. zář 2009

imis kdoví co si tam myslej o nějakým zakousávání ,ale já doma zakázala mluvení o těhu a nějaké kontroly a sebekontroly .. 😉

peda
1. zář 2009

Leni,já tomu prostě věřím 😉 ,po tom všem ten nahoře přece musí bejt spravedlivej 😵 😵

lenkacar
1. zář 2009

pedí jsi hodná ,uvidíme upínat se na to nechci pokaždý to se mnou zacvičí ,doma je ted dobře ,manžel je hodnej..

lenkacar
2. zář 2009

tak tady to teda žije vám povim... 😝

petreva
2. zář 2009

Dobrý den,
LENI,t ak máš tři embroušky?? Ani nevíš,jak moc ti přeju //!!!!!Budem všichni doufat a věřit, jo? I ty věřit, i když třeba s rezervou 😉 Jo Leni, takže "krmení" slízy se vyplatilo, viď. Tož domlouvám jí dál, aby pěkně přikrila mimčo a už ho z té postýlky nepustila. Uvidíme, viď 😉
MAMKU zdravím odpočatou! Kdy to imuno? Někdy v září, že??

lenkacar
2. zář 2009

evinko ahojky no držely jste s elenkou tak to vyšlo ,máme tam 3 míma tak uvidíme ..je to poslední pokus ,nezvládam deprese a tak je to na tom nahoře jestli jo a nebo ne ...

petreva
2. zář 2009

Leni, ta psych je svinstvo...nikdo tomu pořádně nerozumí, aby se to dalo úspěšně a rychle léčit...mi povídej...vím, že jsi se rozhodla pro poslední pokus 😔 😵 drž se jak to půjde 😉
Nechtěla bys zkusit najít pomoc ohledně těch depresí?? Já snad už brzy začnu jezdit zase do ČB na terapie 😉

lenkacar
2. zář 2009

po těhle pokusech a vysazení hormonů uvidim co bude ,každopádně mi je zhoršují strašně ..tak pak se uvidí ..pokud by to přetrvávalo a ohrožovalo moje manželství a práci tak musim hledat řešení

peda
2. zář 2009

Holky ahojky 😉
Co Milča?tak měla začít v září,po dovolený,ne?imuno jim vyšlo dobře,ne?
A Barabášek už taky začíná,ne?
Myslím na vás 😵 není to jen fráze,ale fakt 😉 teď hlavně na Leninku.

peda
2. zář 2009

Leni,co chata?už je to nějak k obrazu tvému?Mi chceme teď někdy taky koupit chajdu,ale naše představy chaty s Pavlem jsou značně rozdílný 😀 😀 tak jsem na to zvědavá.Ta vaše je krásná,podle mé představy 😉

lenkacar
2. zář 2009

pedí naše chata má do krásy daleko ,ale pomaličko jí zbudujem.. 😉 ta první prodaná neni tak jí vladís natírá a dává dokupy na zimu ,aby chudinka měla novej kabátek ,ale zaplatpánbůh za nějaký rekreační objekt je kam vypadnout z baráku

lenkacar
2. zář 2009

taky jsem myslela na mili jak to má z těma akcema v artu

lenkacar
2. zář 2009

a naše pohodářka bar ta někde lítá s dětma s hadicí ... 😀 😝

barabasek
2. zář 2009

Ahojky s hadicí jsem lítala v sobotu 😀
dva dny v práci a jsem u našich hlídám barák a je to tady jako 100+1 oproti bytečku 😀 teď jsem byla u doktora a na EKG udělali tfuj tfuj ať to vyjde a teď přemlouvám mršku ať se rozjede nechce se jí už bych si ráda zapíchala 😀

lenkacar
2. zář 2009

bar tak to je dobře že se akce blíží ... 🙂 ,tak aspon budete mít kam z bytečku vypadnout

barabasek
2. zář 2009

to my jsme pořád někde pryč ještě ani nemám vypráno z dovolené 😠 stejně letní věci už nosit nebudeme

lenkacar
2. zář 2009

aspon ti to uteče do akce když furt někde šmejdíte 😉

barabasek
2. zář 2009

To uteče potřebovala bych trochu víc volna, ale dovolenou už mám skoro vybranou, ale po ET se házím marod a těším se na to