ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

barabasek
11. čer 2009

Krásné ráno 🙂
Včera jsme byli v ARTu a mám zase takovou novou energii 🙂 Hned jsme šli na řadu byl tam Špička a byl strašně fajn vysvětlil nám trochu jak to s imunologií ve skutečnosti je 🙂 a jsem 23DC a ovulace začíná tak nám doporučil sexovat a sexovat krásná léčba 😀

cipisek007
11. čer 2009

Leni??? Tlustá jak prase?? A kde prosim tě?? 😕

Barabášku, tak jen do toho a půl je hotovo. U vás byl ale bylo dobrý, aby bylo hotovo celý, co? 😀
Držím pěsti 😵

barabasek
11. čer 2009

Poslouchat se musí tak léčba zahájena 😀
Když to nevyjde tak do IVF ještě jedna inseminace lepší než sedět na zadku a čekat až do září a nic nedělat 🙂

lenkacar
11. čer 2009

bar tak to máš tu ovulku taky nějak divně co?no hlavná je tu potvoru vysledovat 😉 ,jo holky tlustá jsem úplně všude i na očích 😀 😀 😀 ,ale já si z toho moc teda nedělam

mladamamka
11. čer 2009

ahoj holky. Leni hezká fotka vždyť nejsi silná. Bar tak pořádně dodržujte léčbu, taková fajn léčba to se jen tak nevidí. Na mě leze chřipajzna zrovna když mám jít zítra do Artu. Malej dneska spal až do čtvrt na 10. To byla pohodička.

cipisek007
11. čer 2009

Barabášku, to určitě 🙂 Už to tu musí nějaký vyjít, docházejí těhule 😀

lenkacar
11. čer 2009

ahoj holky tak co jak de život,člověk vás tahá ze stránky č.3,mrcha nikde takže Ket v nedohlednu ,ale byla jsem si dát píchnout agolutin ..tak nevim kdy dojde

barabasek
11. čer 2009

Ahoj Leni ovulka je až kdy se jí zachce. Ty máš pořád nějaké překážky před tím KET ☹ snad nečekáš na mě 😀

lenkacar
11. čer 2009

asi jo bar po neděli v lednu jdu do toho .. 😀 😀 😀 😀

barabasek
11. čer 2009

Ty si prdlouš po neděli v lednu budeš ráda, že si přes pupek obuješ boty

indigo
11. čer 2009

Prej tlustá...... 😠 😝 😀

hedi
11. čer 2009

Ahoj holky tak co nového? Dlouho jsem tu nebyla a nad dočítáním bych strávila mládí 😀.
Tak mi to někdo shrňte, ať jsem v obraze.

lenkacar
11. čer 2009

hedi já ti to shrnu ,nic nového 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

lenkacar
11. čer 2009

jenom vůastně lulu chytla za kliku u caru a je v jináči ..ale to nevim jestli už nevíš ..jinak o ničem závratném nevím .. 😉 máme tu novou tinpet a tulíka ,hm snad jsem na nikoho nezapomněla ..kdyžtak 😉 promiňte

tulik1
11. čer 2009

ahoj holky 🙂 jdu si pocist 🙂

hedi
11. čer 2009

Tak to je super správa Leni a jak se jí to stalo 😀 ?

hedi
11. čer 2009

takový zprávy by mohly být častěji

hedi
11. čer 2009

Jo a kolikrát na tu kliku musíš šáhnout než se stane zázrak. 😅

lenkacar
11. čer 2009

nevim jestli nám něco nezatajila a jestli tam opravdu sahala jenom na kliku 😀 😀 😀 😕 😕

hedi
11. čer 2009

A co ty Leni jak to vypadá s tebou? Už jsi byla na ET?

lenkacar
12. čer 2009

hedi ahojky asi čekám tady na vás na všechny ..já nikde ještě nebyla a ani mrcha nejde 🙄

lenkacar
12. čer 2009

hedi se zmraženýma se chodí na KET,ale nevim kdy půjdu jsem dobře rozhozená

lenkacar
12. čer 2009

a s tebou nějaká změna ?už ses dala do kupy?

lenkacar
12. čer 2009

holky co byly se mnou od začátku na jiné diskuzi maj příští týden 38tt ,a bude se rodit a já tu furt dřepim jak ve vakuové bublině

lenkacar
12. čer 2009

jako že bych chtěla dítě ve 40ceti ..no teda to nechci ,už teď se po zdravotní stránce necítim dobře..co za pár let

mladamamka
12. čer 2009

Ahoj holky. Leni začni konečně myslet pozitivně. My jsme s Pavlem natírali plot a já jsem celá zelená. Už jsem zkoušela ředidlo a všechno a nejde to dolů. To půjdu do Artu jak vodnice.

lenkacar
12. čer 2009

mamčo zelená je hezká barva ne?pozitivně? to já myslim 😀 😀 😀 😀 ,ale výsledky nikde ,ba ne ,čaroděj mě odčaruje a budu gut...

lenkacar
12. čer 2009

a nebo se taky natřu na zeleno ,ta barva prej uklidňuje 😀 😀 😀

lenkacar
12. čer 2009

já totiž čekám na hedíka a bar .. 😉

tinpet
autor
12. čer 2009

ahojky, vlezla na mě viroza, tak jdu jenom rychle pozdravit 🙂 přemýšlím, jestli o víkendu nepojedu cvičně tahat klikou v artu 😀 ozvu se po víkendu, jdu to vyležet 🙂