ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
24. únor 2010

ahoj bar,já se tam dostanu tak v červnu počítam po imuno kontrole

lenkacar
24. únor 2010

už jsem si sehnala léky a uvidíme jak to bude dál ..

lalina846021
3. bře 2010

AHOJKY!RÁDA BYCH SE K VÁM PŘIDALA,POKUD MĚ VEZMETE MEZI SEBE.S přítelem se snažíme o mimino už přes 3 roky.Do Artu jsme začali chodit v loni v říjnu.Udělali nám veškerá vyšetření a oba jsme zdraví.31.1.2009 jsem byla na prvním IVf ale bohužel se nezdařilo 😒 ,1.3. jsem byla na KETu tak jsem zvědavá jak to dopadne,byla bych asi ten nejšťastnější človíček na celém světě,kdyby se to povedlo,tak snad se eskymáčci udrží.Jinak v Artu jsou strašně hodní,nejraději mám Dr.Michálka.Je to strašně milej a příjemnej doktor.Všechno nám vysvětlil.Přeju všem,aby se splnil jejich sen a konečně jim všechno vyšlo! 🙂

lenkacar
3. bře 2010

lali ahoj tak to držim pěstičky 😉

lalina846021
4. bře 2010

Ahoj Leni!Děkuji ti.Tobě taky držím pěstičky.Nevzdávej se,i když to stojí hodně sil a ještě víc nervů.Ono se to jednou povéct musí.A až se to povede tak to bude stát za to. 😲 🙂 Jak se říká-NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ! 🙂

lenkacar
4. bře 2010

nevim nevim v našem případě ,ale zatim jim prednison na imunitu a v červnu se uvidí co bude dál,zatim jsem chytla docela hezkou práci ,ale taky to má svoje ,jako všude ,ale aspon se neužíram doma

lalina846021
4. bře 2010

Játaky věřím,i když ty nervy mě asi zničí.Neboj všechno bude dobrý,třeba se to povede aniž bys to čekala.Já jsem doma na PN a vcelku už mi to leze na mozek.Už aby bylo alespoň těch 14dní za mnou
☹ i kdyžse bojím výsledku!Ty bojuj! 🙂

lalina846021
4. bře 2010

Do toho mi ještě dneska oznámila švagrová že potratila a že nastupuje do nemocnice.Taky se snažila přes rok a teď tohle. 😒 Ale taky se nevzdává a bude to zkoušet znovu,i když to teď bolí!!Tak mi to taky nevzdáme a vydržíme 🙂

lenkacar
4. bře 2010

jestli jsi měla u nás na mysli domácí snažení ,tak z toho nic nebude určitě ..my musíme jenom IVF,ale to uvidim podle práce ,kdyby to tam ušlo tak počkam po zkušebce

lalina846021
4. bře 2010

Tak to já nevěděla,tak vyjde konečně to IVF,zasloužíš si to 🙂 Alespoň si tělo odpočine je to velká hormonální bomba a podle práce pak uvidíš

lenkacar
4. bře 2010

přemýšlim kdy jsem byla naposled na ketu ,ani to z hlavy nevim ,někdy na podzim asi ..to jsem ostuda .. 😝

lalina846021
4. bře 2010

Ono to chce oddychový čas,taktitourčitě jen prospělo

lalina846021
4. bře 2010

koukám že krom nás sem nikdo nepíše

kinguse
4. bře 2010

ahoj leni a lali, přidávám se k vám. Dlouho sem nikdo nepsal,tak teď už nás bude víc 😀 Nám teď dorazily výsledky z genetiky a 12.3. jdem do ARTu, manžílkovi zamrazí sperma, zaplatíme zálohu a budem čekat na dárkyni...snad se nějaká najde a hlavně,že se to pak povede!!!!
lali..držím palečky,ať to vyjde!

lalina846021
4. bře 2010

Ahoj Kinguse,moc ti děkuji!ty se neboj,určitě se nějaká ta dárkyně najde,hlavně se nesmíš vzdávat a bojovat!

lenkacar
4. bře 2010

čus jsem doma z práce tak vás jdu dočíst

lenkacar
4. bře 2010

kingus tak už jenom vhodná dárkyně a bude to .. a to máte speciální požadavky?a nebo stačí jen krev?

lenkacar
4. bře 2010

já jsem měla i předtim docela mezi pokusama čas ,ale nikdy ani ducháček na testu 😝

kinguse
4. bře 2010

já jsem s nimi dárkyni ještě neprobírala, ale asi bych,aby byla aspoň trochu podoba, asi bych nechtěla blondýnu,když jsem sama tmavá 😀 Tak uvidíme,jak se tam domluvíme...nebojte dám vědět.

lenkacar
4. bře 2010

no mě by to docela zajímalo ,já bych asi potřebovala celou náhradní dělohu 😕 🙄

allisska
5. bře 2010

Ahoj holky, musím se taky připojit. Průběžně jsem jen nakukovala, ale jsem ráda, že se tu diskuse znovu rozjela. My jsme byli minulý týden v Podolí na imunol. Takže teď čekám na výsledky. Podle toho, co jsem tak četla, tak se asi čeká víc jak měsíc, co? ☹
Jinak Lali, držím pěsti, musí to vyjít
Kingus, určitě se brzy dočkáš
Leni, to je fajn, žes sehnala dobrou práci, to ti moc přeju

lenkacar
5. bře 2010

allis ahojky holka ..to je dobře ,že jste šli na imuno ..aha prášek jsem ještě neměla ,vidíš bych ho zapomněla ..práce je to takovej malinkej krámeček z hadrama a je tam celkem draho takže tam zajde pár lidí ..taková zašívárna tomu řikam..mám to na 5hod. někdy jsem tam dýl ..ale paráda ..kč nic moc ,to je jasný ,ale lepší než sedět doma a užírat se ,to jsem dělala pomalu doted 😝 ,včera mi tam přišel chlap ,už jsem se mu líbila z minulýho krámu a on celej rád ,že mě našel a nakonec jsem ho ukecala at si koupí triko a on že si ho rovnou nechá na sobě a jak jsem mu sundavala pípák za krkem jsem se ho dotkla prsama na který mi mimochodem neustále civí a hned si šel zkoušet ještě mikinu,no zasmrděl mi potem celej krám ,no ale nakoupil..ale dalo mi to fušku ho přesvědčit .. 😝 ,asi chtěl zase ty prsa za krk.. 😀 😀 😀

allisska
5. bře 2010

Leni, je vidět, že využíváš veškerý ženský zbraně, abys udělala co největší kšeft 😀 Hlavně, že se ti ta práce líbí a snad se ti podaří vydělat aspoň nějaký prachy na IVF. Mě by hrozně bavilo dělat v krámku s hadrama, ale asi by mi to moc neprospělo, utratila bych tam celou výplatu 😅
Já jsem zvědavá, co nám přijde z imuna, ale tuším že nám navrhnou kondom a Prednison, jak taky jinak. Včera mi psala kamarádka, že má v Praze známýho doktora, který se zabývá IVF. Tak mě tak trošku nalomila, jestli to nezkusit jinde. Ale asi ne, nějak jsem si na ten Art zvykla a hlavně jsou tam všichni moc fajn. Tak jim asi zůstanu věrná

lalina846021
5. bře 2010

No Leni takových zákazníků by to chtělo víc,to by jsi dostávala určitě prémie!
Allis děkuju za ty pěstičky a já je budu držet zase tobě aby se to povedlo i vám

gabinaf
5. bře 2010

Ahoj holky,
zdravím nově příchozí, zkusím podat trochu info 🙂
já mám prcka z Artu a pak jsem se tam nahlásila jako dárkyně. Už jednou jsem darovala, vím, že mi tenkrát dr. říkal, že nejdůležitější je, aby byla dárkyně geneticky co nejblíž příjemkyni. Jde o to, že pak je větší šance, tělo to spíš přijme. Ale selským rozumem - genetika hraje roli v barvě vlasů, atd., tak snad to ta blondýna nebude 😀
Jinak všem držím pěsti, zvlášť Leni!!!

kinguse
5. bře 2010

ahoj, no taky doufám,že se najde nějaká dárkyně,se kterou si budu aspoň trochu geneticky podobná 😀 A doufám,že mi ji najdou co nejdřív. Včera jsem si na netu našla takovej pěknej článek o psychice při darování vajíček,docela zajímavý. Sama musím říct,že to pro mě bylo ze začátku těžký a rozhodně to nebylo rozhodnutí z minuty na minutu,ale musela jsem se s tím v sama sobě i nějak vyrovnat. Tak doufám,že to bude co nejdřív za náma a hlavně že se zadaří.
V práci je to na palici, každý den na silinici,tak se těším, až už ta zima skončí.
Holky všem přeju krásnej, doufám,že poslední zimní víkend 😎

lenkacar
5. bře 2010

kingus? ty pracuješ na silnici 😀 😀 😀 ???ani si nepřej vidět co se mi promítlo 😀 😀 😀 chichi ,asi by to víc sypalo a bylo by hned na ivfko ..než strkat někomu kozy za krk 😀 😀 😀 ,no ale naše kingus asi bude jezdit autíkem no .. 😉 s těma dárkyněma je to zajímavé ,gabi zdravím!!!!!!!!!!!!

lalina846021
6. bře 2010

Ahoj gábi děkujem za drobet pozitivní zprávu.
Kinguse-neboj dárkyně se najde brzo,musíš v to věřit a nevzdávat se! 🙂 😲

lenkacar
7. bře 2010

už aby aspon bylo jaro

lalina846021
7. bře 2010

Leni souhlasím s tebou,to počasí už neví co roupama.Potřebujeme sluníčko,aněho už bylo dost 🙂
Leni už začínám mít depku.Vůbec nic nepociťuju,předtím mě občas píchlo v břiše teď nic,ach jo,to čekání........
už aby nastal čas kdy nebudem na nic muset čekat!