ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jaru30
9. bře 2010

Lali, ještě to nevzdávej. Je brzy 🙂
Jo a počkala si trochu dýl? mě se poprvý ukázaly // až dlouho po limitu. Takže testík hned nevyhazuj 🙂

Kinguse, nesmutni. Mě taky gyne řekla, že jsem jednou nohou v přechodu. Ve 30 letech! 😕 no ale vidíš, zadařilo se. Tak to nevzdávej 🙂

A vůbec, nebojte, jak se říká v naší diskuzi čekatelek, letos je plodnej rok 🙂 držím pěsti, ať máte brzy na testech // a zdravá miminečka 😵

lenkacar
10. bře 2010

jo holky vydržte ,lali ono to málokomu vyjde napoprvé ..ale máš ještě čas 😉

lalina846021
10. bře 2010

Jaru děkuju,čekala jsem a nic tak si ho skusím udělat až dýl.
Leni to není poprvé,ale já to nevzdám jednou to vyjít musí. 🙂

lenkacar
10. bře 2010

lali já vim ,že to u tebe neni napoprvé ,proto to píšu ,že málokdo to má na poprvé ,my ten zbytek si musíme počkat 😢 😔 😝 😝 😝 ,hodně holek až na potřetí ..

lalina846021
10. bře 2010

jasňačka počkáme a dočkáme se když ne teď tak později,jednou to přít musí

kinguse
10. bře 2010

vždyť se říká do třetice všeho dobrýho!!!! I když já doufám,že to bude napoprvý,že budem vyjímka...přeci jen dalších 40tis,co stojí cyklus s darovanýma vajuchama bych asi jen tak znova nenašetřila. ☹ Už takhle se zas zadlužíme u rodiny a to já nerada. ☹

gabinaf
10. bře 2010

Kingus, nám se taky zadařilo napoprvý, stálo nás to celých 52tis a zbytečných je taky nemáme 😀 budu držet pěsti 🙂
ale já si myslím, že se nám to povedlo i proto, že já o děti moc nestála, šli jsme do toho hlavně proto, že mm je o dost starší a já mu vysvětlila, že i když mi je skoro 30 a nemám mateřské pudy, může se stát, že za 10 let to bude jinak, tak radši děti teď než pak přijít o hezký vztah. Během stimulky jsem chodila do práce, mm ležel v nemocnici a vůbec jsme nevěděli, jestli ho pustí před OPU, přijela nejdřív jeho dcera s dětma, o který jsem se tu musela starat, den po jejich odjezdu přijela jeho sestra a s tou jsem běhala k zubaři. A to nikdo nevěděl, že jdeme do ivf, nechtěli jsem např. mým rodičům dávat planý naděje. 😉 Já si říkám, že i proto, že jsem neměla čas se pozorovat a hlídat a číst na netu, atd., tak i proto se to podařilo. Zavedli jsme 3 prcky a přežil nejsilnější 😀
A Leni, já bych dvě děti neudejchala. 😅 Těhotenství bylo fakt vopruz, porod ne tak strašnej, jak jsem se bála a dítě fantastický. Ale přece nebudu pokoušet osud podruhý. I když mm by mi ještě před rokem oponoval. Teď je rád, že druhý nebude 🙂

kinguse
10. bře 2010

Gabi,to souhlasím. Čím víc se člověk pozoruje a něco chce,tak zákon schválnosti funguje na 100%. Takže doufám,že nám to taky vyjde. V ARTu mi řekli,že "kromě toho" že nemám vajíčka,tak vše funguje tak jak má,tak snad to dobře dopadne. No uvidíme. Teď to tolik neřeším, protože vím,že stejně budu muset čekat a zbytečně bych se trápila. Ale občas mě ta depka přepadne. Naštěstí mě taky všechny hned povzbudí,tak to je rychle pryč 😀 😀 😀

lenkacar
11. bře 2010

gabi je fakt že věk v tom hraje velkou roli ..já jsem před pár lety měla tolik energie a čim jsem starší tim jsem i línější ..mě by stačilo 1malý robě .. 😀 😀 😝

lenkacar
11. bře 2010

když posloucham sebe i vladíse jak nás bolí kdeco ..tak si řikam ,jestli je dobré se ještě o něco snažit ,ale jestli to máme v osudu tak to bude ..měla jsem od kartáře předpovězeno ,že začátek roku budu těhu ,ale skončí to potratem ..nejsem těhu a nehodlam být ..s prací to taky moc kartám nevyšlo,těhu se plánuje tak nejdřív na léto ..

lalina846021
11. bře 2010

Leni kartářům nevěřím.Taky jsem věřila a kartářka mi řekla že se nám IVF povede a budeme mít dvojčata,jsou to jen řečičky.
Jinak dneska jsem si ráno udělala tastík a je tam nepatrně znát druhá čárka,ale pořád tomu nějak nevěřím.Dneska mám dostat mršku,tak jsem zvědavá,zatím nic ani špinění ale břicho mě pobolívá jako když to mám.Tak snad nějaká naděje.
kinguše neboj toho štěstíčka se dočkáš je to na dobré cestě. 🙂 😲

kinguse
11. bře 2010

ahoj holky, teda to je zas nadělení,co?...myslím to počasí 😀 😀 😀 Já už chci jarooooo!!!
Jo a kartářkám taky nevěřím. Byla jsem 2x a ani jednou to ani jedný nevyšlo.
A lali to by bylo super,kdyby to vyšlo...moooooc bych ti to přála!!!!!
Leni,mě bude 32 a občas mám pocit,že se ani nezvednu z postele,jak mě všechno bolí 😀

lenkacar
11. bře 2010

lali ty bláho to zní slibně 😵 😵 😵 😵

lalina846021
11. bře 2010

holky tak ještě aby ta druhá čárka zesílila,tak budeme věřit že snad jo,ale předčasně se neraduju,o to by to bylo ještě horší.To počasí je strašný,chcitaky už jaro teplo a sluníčko.

gabinaf
11. bře 2010

Lali,
nechci být zbytečně optimistická, ale... na začátku těhotenství jsou bolesti jako na MS běžné, já je měla do konce 12 tt, je to prý tím, jak se to vevnitř roztahuje a povoluje + rostoucí děloha. Já jsem první týdny v noci běhala na záchod kontrolovat, jestli jsem to nedostala 😀
takže... držím pěsti ať čárka sílí 🙂

jaru30
11. bře 2010

Ahoj Arťačky 🙂
Lali, myslím, že už můžu pomaloučku, potichoučku gratulovat 🙂 Mrkni do mýho alba, jakej jsem měla ze začátku stíneček. A bolesti jako na MS jsou ze začátku časté! přesně jak píše Gabi, miminečko si dělá místo 🙂 tak jen tak dál a ať druhá čárka sílí!!! 🙂

lalina846021
11. bře 2010

Gabi a Jaruděkujiza pozitivní naděje tak já budu věřit.Děkuji 🙂 Já se taky pořád chodím kontrolovat,nedá mi to.....

lalina846021
11. bře 2010

jARUKOUKALA JSEM NA TY TVOJE TESTÍKY A MÁM TO VIDĚT JAKO TY ASI 11den,tak snad to bude dobré

jaru30
11. bře 2010

no tak vidíííííš!!!!! 😵 to je moc dobře!!! 🙂

lalina846021
11. bře 2010

jaru snad jo!kéžby

lenkacar
12. bře 2010

lali nemá cenu dělat test každý den zkus ob den tam už zesílení poznáš 😵 😵 😵

lenkacar
12. bře 2010

držim moc palečky ..je třeba další těhule ..

kinguse
12. bře 2010

lali,to by fakt bylo supéééér a moooc bych ti to přála!!!
my byli dneska na kontrole, manželovi odebrali sperma na zamražení, zaplatili jsme zálohu a jsme na pořadníku
čekatelek na darovaný vajíčko...tak jsem zvědavá,za jak dlouho se dočkáme 🙂
Taky jsem se ještě domluvila,aby mi zopakovali krevní test na FSH,jestli náááhodou nekleslo.
Dr.říkal,že to FSH se může hodně zvýšit stresem nebo nějakou větší změnou,tak to radši zopakuje.
Prý už takové případy zažil. Byla bych ráda jeden z nich,ale myslím,že podle UZV,co mi řekl minule, to moc
reálně nevypadá.
Ale co,hlavně že to aspoň nějak jde,ne?
Tak krásný víkend, my máme rodinnou oslavu,tak budem zítra juchat.

lalina846021
12. bře 2010

Holčiny všechny vás moc zdravím.Testjsemdělala a čárka je slabá,ale je tam.Teď ho dřív jak v pondělí dělat nebudu.Zatim jsem to nedostala,ale břicho pořád bolí jako když to mám.Ale snad je to na dobré cestě.Mám radost ale nikdoto z rodiny neví krom přítele a vás.Kdyby to nevyšlo tak ať nedávám naděje.Jste tu na mě strašně hodní a děkuju vám za podporu.
Kinguse-určitě to nebude tak dlouho trvat,a hlavně že už se něco děje,že to nestojí na mrtvém bodě.
Za to nic nedáš když ti to naberou ještě jednou,alespoň to bude potvrzené dvakrát a nebo to budele pší.
Leni děkuju,třeba to vyjde a budu těhule,hezky se to píše ale ještě aby to byla pravda.
Kinguse užísi pořádně tu oslavu a odreaguj se,bude ti lépe.
Přeju hezký víkend,pa pa 🙂

kinguse
12. bře 2010

lali,na začátku těhotenství je opravdu normální,že tě břicho bolí jako když TO máš dostat...ale nedostaneš 😀 😀 😀 ...jupíííí,určitě to vyjde. Pak dej vědět,až to bude tutovka,držím moc moc moc palečky.

lalina846021
12. bře 2010

kinguse děkuju,určitě dám vědět,neboj..... 🙂

kinguse
14. bře 2010

ahoj holky,tak oslava se nečekaně vydařila 😀 😀 Dost jsme se pobavili. Jo,jo,je potřeba čas od času udělat "výplach" mozku 😀 ..a myslím,že se mi to povedlo a dnes jsem zas čerstvá. Jdu vařit, ještě tu zbyla tchýně s tchánem a dědoušek (mimochodem oslaví v květnu 90let a je to pořád Jura 😀 ...taky bych tak chtěla jednou dopadnout!) Tak pa a hezkou neděli.

lenkacar
14. bře 2010

kingus zato mě se výkrop nezdařil ,jsem doma a bolí mi hlava ,takže jsme nikam nešli a nemůžu ani říct ,že jsem čerstvá 😠 😝

petreva
14. bře 2010

Ahoj holky, jen k vám nakukuju a číhám další potenciální těhulinku!!
LALINKO, krása, zaítm jen tak potichounku pomalounku 😵 Vím, že se neznáme, ale těší mě, když někdo odtud má zase v bříšku bublinku!!
KING, přeju ať nečekáš dlouho a pak hlavně ať to krásně vyjde!!
LENI, i ty stálice tak moc a z celého srdce bych ti přála, aby si už k tobě ten drobeček našel cestu! Co tvoje práce?? Bolí tě hlava? To je patálie...posílám trochu energie a pohlazení 😉

lenkacar
14. bře 2010

evi jsi hodná ,koukla ajsem k vám na těhule ,vy jste se odstěhovaly nějkam jinam?