ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
6. led 2011

@baronek no jako kilčo mám doma ,ale taky jsem musela použít ostré lokty .. 🙄 a nevim co by se mnou stalo ,kdybych si nárokovala ještě bedýnku ..to už by byl vladís asi vdovec 😕 naposledy jsem takovou řežbu zažila v lídlu o máslo a šlehačku ..lidi v tom šlapali .. 😕

lenkacar
6. led 2011

@kinguse a ty z přednášky víš prd co? 😀 😝

baronek
6. led 2011

@kinguse
@lenkacar
já se taky loučím, nefrčím do Kaufu, ale na EON, takže jsem velice nadšená a doufám, že natrefím na vstřícnou úřednici, ať tam nejsem do večera 😀 čím dřív to vyřídím, tím dřív budu doma 🙂 Do práce se přece vracet nebudu 😅

baronek
6. led 2011

@lenkacar Fanouš jí mandarinky jak na běžícím pásu, takže kilo kupuju denně 🙂 a nějaká fajnová cena by se mi taky šikla, v jednotě je mají za 25,-- Dneska jsem je kupovala 😀

lenkacar
6. led 2011

@baronek tak si zajed do kaufu na vlastní riziko ,tak papa holky a díky za pokec

barabasek
6. led 2011

@lenkacar Ahoj Leni jsem tu s vámi, ale nějak nemám očem psát 🙂 V práci jsme vraceli vánoce a teď nás také čeká inventura 😝 Už aby byl konec ledna bude to trochu volnější. Přišli nám výsledky z imuno a alergie na spermie je už jen mírná tak jsem ráda že se něco lepší, akorát stále není ovulace a MS se od posledního IVF stále nesrovnala 😠

macinaz
6. led 2011

ahojky tedy člověk tady není celý den a pak dočítám a dost se bavím 😀 😀

@lenkacar na té redukci se rozhodují podle toho jaké mimi je lepší,takže jim celkově vše změří spočítají prstíky a když jsou obě vpořádku,tak se rozhoduje podle toho kde je mimi uhnízděné.Minule brali to mimi výš uhnízděné v děloze,a to teď jedno je hodně vysoko.Je to z toho důvodu,aby se lépe ke konci těhu dýchalo,jelikož by to výš uhnízděné tlačilo na plíce.A ještě z toho důvodu,že kdyby vzali to spodní,tak můžou vyvolat vztahy dělohy a může se potratit 😒
no uvidíme jak to vše bude
@baronek jj byla jsem tu i když po dlouhé době vánoční 🙂 😉

lenkacar
6. led 2011

@barabasek vždycky je co psát ,ty blbosti jsou právě nejlepší 😀 😝 osvěží a naplní radostí ..ty všední dny nestojí za moc .. a co děti? ted asi nehasičujete co, by vám zmrzla voda v hadicích .. 😕 co se dělá v zimě?nám se taky ta alergie zlepšila,ale nezmizela ..takže do dalšího ketu prostě bez styku se sperma nadále .. 😝

lenkacar
6. led 2011

@macinaz hlavně at ti to udělaj pořádně a pořádně to spočítají ..stejně je to už tak hnus 😝 tak at to jedno je v pořádku ..

barabasek
6. led 2011

Leni nehasičujeme začínáme až v dubnu skoro celou zimu je nevidím a pak se mi pletou i jména 😀 na těch dětech nejvíc vidím jak ten čas běží 🙂

barabasek
6. led 2011

@lenkacar My máme také nadále kondom styk a za 14 dní jdeme ještě na genetiku pak bych asi zkusila 1-2x inseminaci.

lenkacar
6. led 2011

@barabasek nám nenašli na genetice nic jen mutaci co neni vážná ..

barabasek
6. led 2011

@lenkacar Je možné že nám také nic nenajdou, ale chci mít všechny vyšetření před dalším pokusem 🙂

lenkacar
6. led 2011

@barabasek taky jsem chtěla mít vše potvrzené .. 😉 čutka se zná s doktorama v artu tak o nich i mluvil ..

pepek007
7. led 2011

Ahojky holky no vy jste toho zase napsaly 😀 ale je fajn, že to tu žije :o) jsem tu jen na skok dneska budu mít rozlítanej den, tak snad se zas nejak zastavím a nakouknu jak se tu máte a co je nového 😉 zatím se tu mějte fajn a přeji hezký den všem 😵

baronek
7. led 2011

@macinaz budu na tebe moc myslet. A co malej Davídek, jak se tváří na sourozence a už se rozpovídal???

macinaz
7. led 2011

@baronek Davídek se rozpovídal jenom trošku,zatím říká jenom nějaká slova,ale nedokáže spojit dvě slova dohromady,ale on to zvládne.V úterý jsme byli na kontrole a Davídek vyděl UZ tak pak když jsme odcházeli,tak mi zvedal svetr a koukal,ale aztím ho ještě nepřipravuji,jelikož čekám jak to dopadne v Praze,a pak se sním začnu o tom bavit,aby byl připravený,že mu příde domu vetřelec 🙂

baronek
7. led 2011

@macinaz a kdy vás to čeká?

macinaz
7. led 2011

@baronek jedem na to v úterý dopol. snad to vše bude vpořádku,pak čekáš 14 dní na UZ k Čutkovi,takže zase 14 dní nervíků 😨

baronek
7. led 2011

@macinaz jo to čekání je nejhorší, budu na vás moc a moc myslet 🙂

macinaz
7. led 2011

@baronek děkujeme a co vy kdy půjdete na další pokus?Jak jsi na tom?

baronek
7. led 2011

@macinaz jsem na tom dobře 😀 Teď v lednu půjdu na kontrolu, tak se tam domluvím, co a jak 🙂

lenkacar
7. led 2011

@macinaz na co se čeká 14dní? jestli jako potratíš a nebo ne jo? 😕

lenkacar
7. led 2011

@baronek dneska jsem si došla pro nové mandarinky a dneska to bylo v poho ..bez rvačky

lenkacar
7. led 2011

zprovoznila jsem si webkameru a asi si budu povídat s někým.. 😕 😝

baronek
7. led 2011

@lenkacar se mnou určitě neééé, já ji totiž nemám 😀 Já dneska vyslala na nákupy Fandíka, tak jsem zvědavá, co přinese ☹ on se totiž válí doma, od středy mu je špatně chudáčkovi 😠 Když chlap marodí, tak je to opravdu neštěstí 😅

lenkacar
7. led 2011

@baronek no a to jsi mu koupila vitamínky..mámě marodí kocour ,zmetka vydrhla a od tý doby má problémy cíkací ..to je hrůza ..furt s tim něco maj ,ty mužský .. 😀 😝

kinguse
7. led 2011

@lenkacar ...tak jsem byla chycena při činu...práskla jsem se na jiný diskuzi a byla jsem odhalena,co?? 😀 😀
takže přiznám barvu..dnes 11.den, test sněhobílý,takže to víceméně odpískávám 😖 Je mi jasný,že naděje umírá poslední a má se věřit do poslední chvíle..jo jo,ale i tak je pro mě snažší se s tím smířit už teď a pak třeba být mile překvapená. Ale nemá cenu si něco namlouvat,to jsem zas realista..a po posledním pokusu kor. Zklamání je,to nebudu lhát,že ne,ale myslím,že jsem víc v pohodě než minule...možná tím,že jsem tomu moc šancí nedávala už od začátku.

ira13
7. led 2011

@lenkacar Koukám že se doma nenudíš.Rvačka v obchoďáku, budete stavět komín, vázat čápa a vzrůšo na byťáku..

ira13
7. led 2011

@macinaz Ať vše dobře dopadne. Já jdu 10.1.na kontrolu sliznice a bude KET, doufám.