ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
2. bře 2011

@lenkacar kdybych nevěděla jaká je situace, tak bych se o svém stavu dozvěděla asi poslední 😉 Už se ptala i tchýně, jestli jí nechceme něco říct.... tak jestli bude v pátek všechno v pořádku, tak to asi objedem a oznámíme, vždyť bych se z toho v sobotu jinak zbláznila....

lenkacar
2. bře 2011

@baronek no a budeš doufat ,že je vše v pořádku .. 😉

baronek
2. bře 2011

@lenkacar jenže to vlastně nevíš nikdy, jestli se náhodou něco nestane, něco se může zvrtnout i v osmém měsíci .... bohužel realita je tvrdá

lenkacar
2. bře 2011

@baronek no právě ..už se budeš bát furt,jenže to je život ..ale s tim srdíčkem už to bude veselejší uvidíš

lenkacar
2. bře 2011

@kaluka 1 díl je ,to by se zvěrolékaři stát nemělo
2díl je když se zvěrolékař ožení
3díl je zvěrolékař mezi nebem a zemí
4díl je zvěrolékař opět v jednom kole
5díl je zvěrolékař a jeho přátelé
Já jsem to dočetla o tom Egyptě ,ale musim sehnat další díl,do půlky knížka o ničem a od půlky bomba ..to by se člověk posral

pepek007
2. bře 2011

Baronku tak to je jiná když sis poslala dopředu objednávku na holku 😀 asi bych měla taky pomulu nějakou sepisovat 😀 no jak chcete holky já si prostě stojim za klukem 😀 a úplně vás vidim, jak mažete do krámu pro 2 červený lízátka 😀 i Leni pač tipuje tky ženskou 😀

pepek007
2. bře 2011

Leni dno měl a dokonce se z něj lilul nějaký brečíčí zvuk takže tam bylo vše jak má být 😉

pepek007
2. bře 2011

Jinak k tomu stání se čehokoliv - stát se může vždyky něco to je jasný to nikdo z nás neví a dokud člověk úspešně neporodí, tak se bude bát pořád 😒 kamarádka musela ve 22 tt odrodit přirozeně mimčo 😢 samozřejmě nepřežilo už mělo nečekaný problémy v bříšku ale zase známej zachránili ve 25 tt dvijčátk a měli každej cca 410 gramů 😉 čísařem šly a v porodnici se mnou na pokoji byla paní co musela bejt od 2 měsíce v porodnici než porodila pač měla komplikace a sousedka z chalupy musela rodit zas o měsíc a půl neplánovaně to je jen část toho všeho ale to si nesmíte žádná připoštět musíte doufat, že vše bude ok a v pořádku a zbytek si zařídí příroda sama al ono se říká, že kyž má třebas něko zamlklý těhu, tak že je dobře že si ho tělo samo vyselektovalo protože by třebas bylo mimčo postižený to nikdo neví ale na všem je rošku pravdy a všechno špatný je pro něco dobrý 😉 ale tady už bude vše ok holky nebojte se vlka nic 😉

pepek007
2. bře 2011

Baronku a vy jste říkali, ze jdete na ivf nebo to neví nikdo? 😲

kaluka
2. bře 2011

@baronek Baronku my máme 3 letou holčičku - ale zlobí jako kluk... 😀 Já tě úplně chápu, s tim, že se bojíš o tom mluvit.... Ale když už si to stejně všichni myslí..... Bát už se nepřestaneš nikdy.... 🙂 Ale musíš myslet jen a jen pozitivně..... Bude to dobrý, určitě ! 🙂 V kolikátým že jsi týdnu ? Michálek je velikej sympaťák... 🙂 Zdá se mi to, nebo tak trošku pořád žertuje ? Doktor přesně podle mýho gusta.... Všechno ze mně spadlo, když začal mluvit... 🙂
@lenkacar Jéje, díky... 🙂 Tak hned číhnu do antíku, třeba je budou taky mít... 🙂 To je hnus, jak jsou knížky drahý........... 😠 No kdyby jen knížky.... Tak už jsi to dočetla, jo ? To byl fofr.... 😀 No to víš, než se ten dotyčnej naučil pořádně psát, tak byl konec knížky... 😀 Hele, ale máš velkou šanci, že u dalšího dílu mu to půjde líp..... 😀 Už ví, jak na to... 😀 To já jsem poklidila, aby jsme neuhnili od podlahy a sihla jsem sei přežrat.... Ale do 17 h můžu ! 😀

lenkacar
2. bře 2011

vladís přijel s tim že studoval biologii a co se dočetl o tý krvi a faktorech a řekl ,že my nemůžem mít nic normálního a je z toho zklamanej ,že zase klacek pod nohy a to z artu ..kéžby tam byl špička zeptala bych se ho na to,jakto že jinde tu injekci daj a volaj je kvůli tomu zpátky 60km a mě jí nedali ačkoliv jsem byla těhu dýl

kaluka
2. bře 2011

@lenkacar Leni netuším o čem je řeč - nechceš to rozebrat ? ☹

pepek007
2. bře 2011

@lenkacar Leni a ono neni teďka v Artu, že si můžeš vybrat ke komu cheš jít? Já jen, že jem to od někoho slyšela, že to snad jde ale neberu to jako ověřené info fakt jen z doslechu 🤐
Netrap se tím kočko už jí vím, že to v tobě pořád hlodá kdyby jí dal kdyby udělal tohle tak by se nestalo tamto atd ale teďka musíš bý ready ne ketík a v pohodě a co se má stát, tak se stane 😉 od nás všech tu budeš mít 100% podpru a držení všeho co jde 😵 teď už víš jak si to pojistit a jseš zas o krok chytřejší i když díky hodně blbýmu příkladu ☹

lenkacar
2. bře 2011

@kaluka je řeč o Rh faktoru kdy já jsem 0 negat. a manžel pozit.žádala jsem injekci aby se mi nezačly tvořit protilátky ,ale nedali mi to ,že to nepotřebuju a přitom věděli ,že to neni moje první těhu ..při 1 těhu neni problém ,tam není riziko,že by se něco dostalo už do krve..

lenkacar
2. bře 2011

@pepek007 klidná nejsem ,protože mi díky tomu hrozí potrat a nebo dítěti rozklad červených krvinek..kdybych teda otěhu..chápeš nervy navíc zase..vladís už jen kroutí hlavou co zase ,já to samozřejmě celou dobu tohle vim,ale musim vysondovat jestli se opravdu nedává tahle injekce do nějakého tt..

lenkacar
2. bře 2011

jinak žehlim a připravuju hadry na plesání a zítra ještě musím koupit vladísovi jednu košulu ,aby měl na sobotu,když jdem oba dny ..já půjdu jednou v kalhotech a podruhý vezmu šaty

lenkacar
2. bře 2011

hubu mám zase zjebanou .. a to kdoví co ještě vyraší do soboty ,to je hlavní ples 😉 jako by mě páni doktoři mile překvapili kdyby mě tam chtěli bejbata vsunout třeba v pondělí ,jako pjekéjka by to byla kdyby v sobotu ,kdy já mám v plánu velký řádění

pepek007
2. bře 2011

@lenkacar jj jasný Leni tak to vysonduj a pak s nima můžeš diskutovat co a jak bude či nebude a mělo možná být 😠 😉 nebo jak to pojistit pro příště 😉 já se v tomhle vůbc nevyznám takže ani neporädim jen si myslim, že v Artu vědí moc dobře co dělají a neudělali by něco úmyslně špatně 😒 určitě nejseš první ani poslední koho tam s tímhle problémem měli takže je asi nejlepší řešení informovat se řádně a případně s nima řešit dál 😉

pepek007
2. bře 2011

udělej si dobře hele 😉 zajdi si ke kadeřnici na manikůru si udělat nehtíky pak klidně i ke kosmetičče a udělej e krásnou Leni a užívej si to 😵 se vším všudy 😎

pepek007
2. bře 2011

já jsem letos ještě neplesala loni jo ale letos se nám nějak nic moc nelíbilo nabídky na plesání a časově to nevycházelo dal jsme vždy přednost nečem jinýmua to konci roku jsem si objednala nový šatičky plesací a měa jsem je na sobě jen doma i s botkama 😠 takový krásný černo stříbrný j....akoby zavzovací kolem krku pod prsa a pak spuštěná nad kolínka 😀 😵 sexy krásný šatííí a jako jsoü ve skříni mno 😒 to mě dcela teď i mrzí njn tak zase koncem roku snad na ně přijde řada 😀

kaluka
2. bře 2011

@lenkacar Aha, tak to je blbý....................... ☹ Ale třeba je na to opravdu čas Leni..... Vždyť když otěhotníš přirozeně, tak to taky neřešíš předem -až dodatečně ti něco dají.... A na netu jsi koukala určitě - co tam píšou ? No ale pídila bych se taky, to je jasný...... Já teda věřim, že jsou tam odborníci, tohle mě trochu děsí, že by něco zanedbávali... ☹ Jak je to v jiných centrech, co píšou ?

lenkacar
3. bře 2011

@kaluka jinde tu injekci dostaneš 😠 to mě právě neuklidnuje 😠 a nějaký hovory jsou mi k hovnu ,musim jí dostat do 72hod,. po porodu ,nebo potratu ☹ a je to pro další těhotenství ,aby další dítě bylo v pořádku ..kdybych se jim nepřipomínala tak bych věřila ,že zapomněli ,ale já s ním o tom mluvila i před potratem ai po něm ..no jak řikam dam řeč se špičkou,ale to je jen řeč ,on už s tim nic neudělá ,ikdyby došlo k chybě ..už bych to měla v krvi

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 hm tak to budeš kočka večera až si to vezmeš ..úplně to vidim..provázky za krkem a pod prsama 😕 ,nahý prsa .. 😕 😀 😝 to jsou nějaký erotický šaty ,ne? 😀 😝

lenkacar
3. bře 2011

já mám dneska tolik práce a dřepim tu v noční košili ,😠 povlíct ,obarvit škebli a kámoška má přijít a to vše dopoledne a co budem jíst je u boha .. 😖 mám tu leda zbytek polívky ze včera ,kuře s rýží už snědl ..a včera večír jsem ho znásilnila,ale nechtěl ,bránil se,ale neubránil,postel chudinka dostala zabrat ,tak jsem se ptala ke kolikátému výročí si koupíme novou postel 😕 a potom tak chrápal ,že se to nedalo a zase jsem spala na gauči v obýváku ..já nevim ,že ta erotická scéna nemůže trvat jako ve filmu do rána ,jak leží jako 2 míšánci u sebe ..já bych ohluchla

lenkacar
3. bře 2011

hlásím barva kde má být a i jinde okolo 😉 a povlečeno a najedeno a zametýno ,ale dezert jako nemám..tak jí nabídnu chleba se salámem 😲 😀 😝 ke kafi ,to je dobrý ne?

baronek
3. bře 2011

@lenkacar tak to jsi šikovná a chleba se salámem bych si klidně dala 😀
@pepek007 jj nikdo neví, že jsme byli na ivf a ani to neřekneme, je to naše věc a nechci rozebírat s nikým naše problémy ... 🙂
@kaluka já mám Michálka hrozně ráda a skoro jsem skákala do stropu, když řekl, že ket bude dělat on 🙂 teď bych měla být teoreticky v 7. týdny, ale uvidíme zítra ....

Já už se dvě noci po sobě probudila v půl třetí ráno a nemohla dál spát, asi to bude tím strachem ze zítřka, ale přes den jsem v pohodě. Ráno mi manžel řekl, že jsem ho teda měla vzbudit, že by si se mnou povídal 😀 to bych teda chtěla vidět 😠

macinaz
3. bře 2011

Ahojky holky,malej je ve školce,včera jsem mu dělala kostým na karneval a ani se v něm dnes nechtěl vyfotit,tak mě to docela mrzelo 😢
Do ARTu se bojím zavolat,jelikož jsem Michálkovi řekla po tom co se to stalo,že už nikdy..... tak nevím jak by se teď tvářil,spíš by se jenom pousmál
začala jsem brát jedny léky je to peruánský kořen a podporuje plodnost,prý to má dobré výsledky,tak se to třeba povede i přirozeně a budu kašlat na ty 3-6 měsíců,co je zákaz neotěhotnět,někteří také přišli v šestinedělí do těhu
zkusím tam jinak zítra zavolat a zeptat se na kolik nás to vyjde a jestli to má u mě cenu to IUI

macinaz
3. bře 2011

@baronek ať ti to zítra všechno dobře dopadne,budu na tebe myslet 🙂

baronek
3. bře 2011

@macinaz á změna fotky 😀
To je škoda, že se malej nechtěl vyfotit, mohly jsme to zhodnotit 🙂 o peruánským kořenu jsem ještě neslyšela, to se jí syrový nebo se z toho dělá čaj? A Michálek ti určitě nic neřekne, já myslím, že slyšel horší věci a je to hlavně profík 🙂

macinaz
3. bře 2011

@baronek ten kořen je rozemletý a už je v tabletách,kamarádka mi ho prý ve školce vyfotí,ale doufám,že na to nezapomene.
docela se mi i po ARTu stýská,byla jsem tam pomalu jako doma,už je budu znát 10 let 😒 taky to na sestřičkách jde znát a úplně jinak vás vítaj,někdy jsem si tam před tima ostatníma ženskýma přišla dost blbě když se se mnou sestřičky i embriložky normálně bavili v čekárně