ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar a joo dyť vy jedete na chatu č 2 vlastně 😉 taky makat budeš jo? 😀 já taky 🙄 😀 a ty brďo no tak to bude zmatenýh víc lidí a blbě vyplněných panečku 😀 no já to brala logicky a proto jsem Ti napsala co jsem napsala mno ..jo jo vyhozenýpeníze fakt že jo ..hele já bch jim tam i tak to vyplnila jako furt v tomhe lepší víc než aby něco chybělo co ti můžou ...max vrátit ať to opravís ..nevykašlala jsi se na to a vyplňila tak co ...víš kolik lidí to zkazí?? 😉 proškolený fakt nejsou 😒 ale hlavně že víš už teď co a jak

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar no jak máš kolečko míto na hlavě kde Ti nerostou vlasy u dětí třebas ..tak je to po dvojčátku prý 😉

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 furt to nechápu komu nerostou vlasy ,dítěti a nebo mámě?

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 hele jako člověk si toho zkazí sám dost a ještě tahle sčítačka na baterky ..

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar dítěti ...klidně pak i dospělýmu to někdy zůstane že mu na tom jednom místě neroste nic a má tam kolečko

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar no právě to je napřesdršku rovnou 😠 a to bude furt něco 🙄

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 fakt jo? to neznám ani ,vladís má teda jako už pěknýho plešku ..ale to s tim nemá co dělat ..

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 dneska přijede domu dřív a pojedem na tu chatu dokud je hezky ..bébé moje nehtíčky ..to je zas budu mít olámaný a zahnojený ..leda že bych dělala dozor

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar u něj je to věkem 😉 jo jo je to na prd když to musíš maskovat svejma delšima vlasama to má jedna ženská tady z ulice to je určitě ono - jsem jen netušila že je to pozůstatek dvojčátka noo a kámoš byl na operaci protože měl po dvojčátku co zaniklo tan nad prdelí chumáč vlasů a zubů a dělalo mu to brikule a to je mu 34 🤐

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar si nech ty gelový nebo akrylový Leni pro tebe je to ideální řešení hele 😉 joo ale ono dozorovat je taky fajn věc 😀

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 jo už to chápu co myslíš ..s tim zaniklým dvojčetem.. 😉 tam bývaj i zuby

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar jj přesně tak .... noo jen ta představa brrr 😖

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar noo konečně sis přesedla ne? 😀 😝 já mám dneska taky dlouhý vedení nějak 😠

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 no asi jsem si přisedla kábl

lenkacar
23. bře 2011

kde je baronek?hlásila áčko?

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 no měla by jsi náhradní zuby na prdeli

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 twe Leni 😀 ty hele asi nehlásila nic pokud vím 😒 taky nevím co s ní je 🤐

lenkacar
23. bře 2011

já furt koukam na ty šátky jak řikala že nosí ,ale jako nemám nic k tomu ..ale líbilo by se mi to moc ,ty kroucený všelijaký

lenkacar
23. bře 2011

macíku ty si dej jenom jedno ,páč při tvým štěstí se ti i to jedno rozdvojí .. 😕 ale já si dam dvě a už nebudu vůbec bečet ..

macinaz
23. bře 2011

takže oprava nemívají to jenom dvojčátka ale i chlapy i některé ženy ,vlasy tam jsou-nechybí,ale točí se na všechny strany jakoby špatný růst,je to těžké vysvětlovat,tedy nevím co z toho tady ještě s vámi vznikne,zuby tedy na hlavě nemá 😀 😀 tak jsem Vám to nafotila,když malej teď spí a neležel na zádech,to má na každé straně teď nevím jestli je to na temeni asi jo týl je níž ne?

macinaz
23. bře 2011

@lenkacar mě se nerozdvojí,jelikož u nás v rodině nejsou dvojčata,vžydcky jsem měla dvojvaječný,takže tohodle se nebojím

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 tys ještě nefrčela 🙂

lenkacar
23. bře 2011

@macinaz jo tak znám pod názvem že je to ,,líznutý,,ježiš ta pepka mě úplně zmátla ..

macinaz
23. bře 2011

@lenkacar co vše nevznikne za drby 😀 😀 malej to ma na každé straně a uprostřed mu to dělá kohouta,takže od mala pankáč 😀

lenkacar
23. bře 2011

@macinaz no lízlo ho tele ..já ani nepochopila o koho jde jako tak bud v klidu 😀 😝 ,jedna o voze ,druhá o koze 😀 😝

lenkacar
23. bře 2011

@macinaz účes zadara ,vladís to má na krku jsem kouklaa

pepek007
23. bře 2011

@macinaz bych frčela kdyby mi nepřišla sms, že už tam od 12 jsou a že mě je netřeba tam že svačinářku nepotřebujou 😠 😠 😀

macinaz
23. bře 2011

@lenkacar to jsem ráda že jenom tele 😀 já jsem vklídku,ale co tady ještě nevznikne 😀 zase něco napíši a pak z toho budou hory a nebo rohy 😀 😝 😀

pepek007
23. bře 2011

no twe a z chleba se sýrem máme guláš no 😀 ježiš jsem to blbě pochopila i já 😠 😀 Maci já nemyslela že má malej na hlavě zuby 😀 to měl ten kámoš nad zadkem 😀

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 tak dej nožky nahoru a odpočívej asi maj svačinu z domova 😀 😎

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 hlavně že jsme se domluvily holky 😀 😀 ale plánovat s váma dovču asi jako ne protože by každá vyjela jinde 😀