ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
25. bře 2011

@baronek v tvém požehnaném stavu jsou 3 okna výkon

lenkacar
25. bře 2011

@baronek jojo to budeš hodná už ted slintam tady do klávesnice

baronek
25. bře 2011

@lenkacar ale jsou umytý jen hala bala, aby se neřeklo, víš 😎

lenkacar
25. bře 2011

@baronek já bych je nejradši umyla kladívkem

baronek
25. bře 2011

@lenkacar ale přes igelit se ti bude koukat špatně ven 😀 ale budeš to mít bez práce ...

pepek007
25. bře 2011

@baronek jo a já budu zas škytat a závidět ne? 😠 😀

pepek007
25. bře 2011

@baronek jééé Fanda kontíkář bude 😉 🙂 😀 no to se zas někdo máááá 😵

pepek007
25. bře 2011

@lenkacar twe tobě už chybí jen jedno tak nehurduj Leni 😀

lenkacar
25. bře 2011

tak jsem udělala těstoviny ,od posledního vaření těstovin se u nás nic nezměnilo.. 😕 neni to divné?

macinaz
25. bře 2011

Ahojky holky,teď jsem před chvilkou přicestovala od své dr.brala mi krev a ještě citošku.prosila jsem jí jestli mi napíše žádanku na imuno a ona,že jí o to ten dr. musí požádat 😠 ,takže jsem hned zvedla telefon a volala do ARTu,tam ochotní a že mi to pošlou abych menusela jezdit,tak doufám,že to zvládnou do čtvrtka,jinak budu muset nastartovat auto 😒 a udělat si výlet.Nějakýmu dr.to je úplně jedno hned to vystaví a tadle to začala řešit 😕

nehcete přijít umýt okna i knám? 😀 mě se do toho nechce 😝

lenkacar
25. bře 2011

@macinaz mě to taky poslali ,když jsem tam zavolala ..ale je pitomý že sami to nenabídnou .. 😕 a proč ty chceš imuno ,když se ti těhotnět daří víc než dobře? 😉 s oknama řekni pepkovi ,páč ta je umeje a ještě má u toho orgasmus

macinaz
25. bře 2011

@lenkacar protože jsem měla alergii na sperma a embria a tak chci vědět,jsestli je to vpořádku po tomhle.Prý vyléčit to nejde jenom zaléčit,chci mít jistotu,malej se totiž povedl až po imuno,takže myslím,že to bylo tím a abych se jinak připravila na další běh

macinaz
25. bře 2011

@lenkacar já se zeptám mám jich jenom 5,to by zvládla 😀

lenkacar
25. bře 2011

@macinaz jo tak to máme stejné ..jsem zvědavá jestli jsem zlepšená,když sice nemám prednison 3měs. ale sperma jsem neviděla ani nepamatuju

macinaz
25. bře 2011

@lenkacar o tom mi povídej,chci vidět jak dopadnu

baronek
25. bře 2011

@lenkacar tak udělej biftek, třeba to bude mít větší úspěch než těstoviny 😀 u nás doma by to určitě zabralo 🙂

pepek007
25. bře 2011

@lenkacar 😠 🙄 😠 😠 😠 😠 😠

pepek007
25. bře 2011

@macinaz 😠 😠 😠 😠 🙄 😠

pepek007
25. bře 2011

člověk vás tu nechá chvíli samotný a vy takhle jo? 😠 🙄 no jak chcete odteďka 🤐 🤐 🤐 😀

pepek007
25. bře 2011

twe prostě jsem úchyl na úklid a jako co 😕 🙄 😀 Leni orgasmums mám teda z úplně jiných věcí než z mytí oken 😀 twe to bych je pak měla v lesku imr vére 😀 😎

pepek007
25. bře 2011

a víte co já na vás jako jo? Prdim 😠 večer jdeme na tatarák a pivénko takže se tu mějte jak chcete 😠 a ať vám ty okna umytý potentují ptáci a můžete je mejt znova jako 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
25. bře 2011

tak jsme byli na chatě a dodělal se zbytek bordelu

lenkacar
25. bře 2011

@pepek007 😠 😠 😠 😠 😀 😝

lenkacar
25. bře 2011

pepku no vy máte krásnej večer

barabasek
25. bře 2011

Ahoj kočky 🙂 jste toho nakecali to je fuška to dočíst
@lenkacar tak už se ti blíží KET moc moc ti držím ať to vyjde 😉

já mám zase super páteční večer 😠 sama doma u televize

Na délku užívání prednisonu jsem se ptala v ARTu a řekli mi že je to tak zanebatelné množství a léčba se nemusí přerušovat.

macinaz
25. bře 2011

@pepek007 😅 😅 😅 já myslím,že jsem na tom stejně jako ty,ale možná,že by jsme proti holkám byli spolu v úklidu v přesile 😀 😀 až budou mít děti,jak budou šůrovat byteček aby byl čistý 🙂 :o)

lenkacar
25. bře 2011

@barabasek no bar právě že spíš mě trápí opak,že nebudu mít předepsanou dávku v sobě toho prednisonu

barabasek
25. bře 2011

@lenkacar ale vy už dlouho dodržujete gumsex tak by telo nemelo mít protilátky

lenkacar
26. bře 2011

@barabasek no kdybys řekla ,,žádný sex,, 🤐 😔 ☹ to by bylo vhodnější označení pro náš stav,páč už už minulého léta jak vidí gumu tak zvadne a nic s nim neni..takže praktikujem,krátký zásun a masturbaci a nejvíc teda nic.. 😔 takže ideální rodinný život ,akorát na rozvod ..zatracená alergie ..momentálně mi teče z nosu, svědí sliznice v očích ,uších a nose ..klasická na pyly ,částečně je to tlumený kortikoidy a prednisonem ,ale i tak si to moc užívám..uvidíme co na to embrouši ,jinak dám 2kousky to je jasný ,pokud teda budou no..

lenkacar
26. bře 2011

už bych si po tý kontrole nejradši nasadila utrogestan,no neměla jsem jim říct ,že tentokrát budu ordinovat léky sama?že měli šanci asi už 6krát 😀 😝 to by michálek asi čuměl co?a at mi to daj domu ,že to do mě vladís doma nasype ..