ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
29. dub 2011

@baronek no tak snad konečně dojde svým závazkům aby jsi mohla být v klidu no ..když to slíbil, tak by měl! 😉

macinaz
29. dub 2011

Ahoj holky,celej den mě třeští hlava,stačí se jenom předehnout a mám v ní příšerný tlaky 😲 nevím vůbec co to je nikdy před tím mě hlava nebolela 😖

pepek007
29. dub 2011

@macinaz Maci a nebereš nějaký nový léky že by ti dělaly neplechu? 😕 nebo blbej tlak ....dej si Ferneta hele 😀 ten já si tu a tam dám štamprdli když mě bolí břicho nebo hlava a je to hnedka cajk 😀 😉 každopádně si jdi lehnout a zaspi to to bude nejlepší ...jooo a taky to může být že málo piješ takže pitnej režim z toho se motá a bolí škeble 😉

barabasek
29. dub 2011

Kočky dobrou 😀

lenkacar
29. dub 2011

@macinaz to může být i krční páteř ,tak dobrou nocku všem

pepek007
29. dub 2011

brou noc Barabášku 😉 my koukali na Wiliama a Kate popíjeli pivenko a chroupali chipsíky a bake rollsy 😵 fakt pěkný ten jejich příběh jen aby jim to vydrželo 😉

pepek007
29. dub 2011

tak já taky mizíkuju víkend před námi tak odpočinku zdar 😉

barabasek
29. dub 2011

@pepek007 My taky jedním okem to bylo zase keců 😝

pepek007
29. dub 2011

@barabasek no co každá z nás má svýho prince doma a nevyměnila by ho za Wila snad ne? 😀 😀

pepek007
29. dub 2011

@barabasek jí teda bych brala to soukromý letadlo to jako jo 😀

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar brou Leni 😉 jj to je pravda s tou páteří 😉

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 za ty novináře jako vůbec kuwa to je život hnus ..když vylejzam z auta tak kdyby mi spodky spadly tak je to každýmu u pr..

pepek007
29. dub 2011

@barabasek bych ro Terna lítala helikoptérou nebo letadlem pro týdenní nákup 😀 😀 😀

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 to bys čuměla kdybys za mužíkem musela cupitat 5 kroků to by byla jako procházka co ..tak a už fakt mizim chrápat doufám že se mi bude zdát něco hezkého ..

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar mno právě to by mě štvalo a dost ten společenskej bonton a volastně žít dva životy - soukromý versus veřejnost 😒 njn ale s tím do toho jde mno 😝 sousedka říkala, že prej maj hodně strikní předmanželksou smlouvu a prej kdyby se rozvedli tak skoro vůbec neuvidí svý děti palác by je vychovával 😖

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar úplně to vidim 😀 manžel ..5 kroků za nim já ..pak pes a někde v pozadí dítě takže na 100 metrech tohle všechno 😀

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar zase o mě ne? 😵 😀 mazej taky jdu ...pa pa

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 jojo porodí je státu ..moc hezký ..já jim nezávidim ani prd..

barabasek
30. dub 2011

Krásné ráno 😵
Tady krásně svítí hned se mi jde lípé do práce.Papapa a pěkný den

pepek007
30. dub 2011

@lenkacar ani já ne jen to letadlo bych brala 😀

pepek007
30. dub 2011

@barabasek Taky dobré ránko Barabášku jj vypadá to slibně na dnešek s počasím 😉 my teď vstali, dojedeme nakoupit a pak hurá do Cityfitnesu 😉 a po obedě kola nebo brusle dáme 😝 je třeba se hejbat když jsme to 14 dnů zanedbávali 😉

pepek007
30. dub 2011

Tak hezký den všem přeji holky 😉

baronek
30. dub 2011

Ahoj holky, tak u nás se zatím počasí drží, ale zataženo je skoro celej den ☹ Za chvíli se jdeme podívat na stavění Máje a budu se za nás všechny modlit, aby nás neupálili 😀 tak se holky nedejte 😎

pepek007
30. dub 2011

@baronek no tady je chvíli pěkně a pak prší pak vítr pak zase zataženo a to se pořád střídá takže ideálka počasí 😠 se upalujou jen ty co zlobily a to my žádná nejsme ne? 😀

pepek007
1. kvě 2011

Tak pic holky všechny se povinně nahlaště ať víme, kdo byl upálen 😀 já teda ne asi jsem byla hodná 😀

baronek
1. kvě 2011

Tak já jsem taky ve zdraví přežila 🙂 Nebo jsem spíš měla štěstí, že nebyl k dispozici pořádný oheň, protože na ohni byla lorna a musela by se sundavat 😲 😉
U nás taky zataženo a chvílema prší, tak je to na dvě věci, takže neděle bude v duchu odpočívání a válení se, paráda 😀

baronek
1. kvě 2011

@pepek007 to jsi nebyla hodná, to asi nejsi čarodějnice 😀

pepek007
1. kvě 2011

@baronek no praavda ...kocoura na rameni mám a koště by se tu taky nějaký našlo jen ta koule asi ne 😀

pepek007
1. kvě 2011

Holky já pádim - mám uvařeno uklizeno vyžehleno a teď jen nakoupit musim 😉 večer se mi vrátí prcek z víkendu domů, tak už se těším teď 😵 všem přeji hezký a pohodový den 😉

baronek
1. kvě 2011

@pepek007 tak si nákupy užij, my dneska máme pečeni a ještě upeču bábovku, až se uvolní trouba 😀 Nakoupit bych taky potřebovala, ale nechám to na zítra, takhle vybílenou lednici jsme ještě neměli 🙂 je vidět, že teď čtyři dny měl domácnost na starost manžílek 🙂