ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kinguse
19. bře 2010

už jsem se těšila až to spustí...přidala jsem konečně pár fotek a trochu se zorientovala.
petreva..bomba by to byla. Každopádně to zkusím a pak až to budu brát celý cyklus,tak si nechám znova nabrat krev na FSH,jestli to náhodou nezlepší.
Teď akorát během cca 4dní čekám na mršku, co beru hormony,tak je pravidelná.
Taky je mi divný,že když jsem po přechodu,tak cca 11.-14.DC cítím jakoby ovulaci...bolí břicho,teda spíš vaječníky a mám hustej hlen,asi zkusím nějakej OVU test.
Ale musím říct,že jsem se asi psychicky vyrovnala s tím,že to nejde a nějak tomu ani nevěnuju pozornost,ale ten gynex ještě zkusím.

lenkacar
19. bře 2010

kingus znám holku co měla to samé co ty a je těhula .. 😉 ze svých vajíček

kinguse
19. bře 2010

a jaký měla hodnoty FSH?

lenkacar
19. bře 2010

koukni na ivf naděje jak tam taky lezu a končáí to nezbláznit se ,jmenuje se nadish

kinguse
19. bře 2010

V ARTu jsme mluvili zas s jiným doktorem a on mi taky říkal,že mu to u mě nějak nesedí,ale ty hodnoty tomu bohužel odpovídají ☹ Říkal,že do hodnoty cca 30 by se moooožná dalo ještě něco dělat,ale já už mám 45. Uvidím,až mi to naberou teď,jestli se to změnilo. Bere se to 2.-4.den menstr. Pak to budu chtít určitě znova nabrat po tom gynexu..uvidíme,jestli se zázraky ještě dějí 😀 Hlavní je psychická pohoda,což si myslím,že celkem,až na pár vyjímek 😀 😀 😀 , mám.

lenkacar
19. bře 2010

to už máš opravdu hodně .snad se dá ještě něco dělat

kinguse
19. bře 2010

právě už prý moc ne..kromě dárkyně..ale už jsme na pořadníku,tak nebudu čekat s rukama v kapsách a ještě něco zkusím. Tady byla taky jedna holčina,co ho měla dokonce 80 a otěhotněla,takže třeba budu taky ta šťastná 😉
jo,nemůžu najít to téma, hoď mi prosím odkaz

lalina846021
19. bře 2010

Už se mi stýskalo............................hrůzauž jsem myslela že si nebudu mít s kým psát
😢
Ahojky holčiny,všechny moc zdrvím.Tak jsem dneska byla na krvi a mám hladinu HCG 547IU,na UTZ mám náznak těhotenství,prý to bylo ještě moc brzo po Ketu(18.den),Dr.mi napasal že jsem 5+1 oni to počítají od poslední menzes(11.2 2010),tak jsem klidnější a mám velkou šanci že bublinka poroste.Příští pátek jdu znovu na krev a na UTZ.Já jsem na UTZ nic neviděla,dr.něco malého tam prý je,ale pozná to až za týden.Testíky mámpořá pozitivní tak to bude určitě dobrý.Všechny moc zdravím a držím pšstičky!!!

lenkacar
19. bře 2010

Ivf,nadeje,stesti ale i smutek,jak vse zvladnout a nezblaznit se Odeber z oblíbených
Snažilky • 40326 Nejnovější odpověď

kinguse
19. bře 2010

už jsem to našla

lalina846021
19. bře 2010

kinguse já znám taky holčinu co měla 5O a má dvojčátka a to jívšude řekly aby se smířila s tím že nikdy přirozenou cestou neotěhotní a ouha a má hned dvě(páreček)neboj teď jsi v pohodě a vyzkoušíš ten gynex,mimochodem já na něj taky slyšela jen samou chválu.....tak uvidíš a třeba se zázrak stane,moc bych ti to přála,vlastně to přeju všem ať už to konečně vyjde všem......a jsme šťastné maminy....no nebylo by to hezké

kinguse
19. bře 2010

lali,to jsou skvělý zprávičky!!!! Tak ať se bublinka drží a už jen a jen roste!!!!!
Holky,jdu chrnět,jsem nějak utahaná a malej furt nechce usnout. Má opět angínu (naposled v lednu) ☹ ...ach jo,už mě z toho picne,já taky trpím na angíny,takže většinou to chytnu i já..nebo začnu já a chytne to malej...jen manžel se drží a nikdy nic nechytne.
Tak dobrou a zas brzo kouknu,co píšete 😉

lenkacar
19. bře 2010

lali už máš potvrzené těhu?

lalina846021
19. bře 2010

tak na půl,mám psané náznak těhotenství,prý je to ještě brzo

lalina846021
19. bře 2010

kingus tak dobrou a naper do sebe a do malého co nejvíc vitamínků.....hezky se vyspinkejte 🙂

mladamamka
20. bře 2010

Ahoj holky. Lali gratuluju. Konečně zase tadle diskuse se rozjíždí to mám radost. No u mě nic nového . Laparku a hysteroskopii jsem odložila protože jsem si našla práci. Tak Kingus koukám co má za účinky ten Gynex, tak si ho asi taky dojdu koupit. Mám stejný problém jako ty. Vysoké FSH a minule když jsem byla v Artu tak mi naznačili, že by pro mě bylo taky nejlepší dárkyně, ale moc doufám, že bude ještě vlastní.

lalina846021
20. bře 2010

mladamamka děkuji za gratulace.Určitě to vyzkoušej za zkoušku nic nedáš,naděje umírá poslední,přeju ti hodně štěstí

holky hezký víkend

kinguse
20. bře 2010

mladamamko, já už kdysi brala Femigard a ten mi moc nepomohl, ten Gynex je prý podstatně silnější a hlavně je přímo na tu hypofízu, která vylučuje ten hormon FSH,tak by se to po něm mohlo snad zlepšit. Kolik jsi měla FSH?
Mě už řekli jedině dárkyni, máme zaplacenou zálohu,ale furt chci zkoušet vlastní, třeba to ještě půjde. Na druhou stranu, pokud už to mám fakt tak vysoký, že není šance,tak nemám na co čekat. Roky přibývají a rozhodně se to prý zlepšovat nebude ☹ Tak uvidím, nechám si pak nabrat znova ten hormon.profil,až budu aspoň měsíc užívat ten gynex.
Stojí cca 400,-,tak to taky zkus. Někomu pomůže, někomu ne,je to asi dost individuální, jak který tělo reaguje na bylinky.
Samozřejmě k tomu beru hormony,co mi dali v ARTu.
Holky papa a hezký víkend. Musím se věnovat tomu malýmu marodovi a taky úklidu domácnosti, mám dost velký resty 😀 😀 😀

lenkacar
20. bře 2010

mamčo ahojky už nebudeš hlídat dětičky?a kde děláš?já byla dneska v práci ,učila jsem se na pc ..zatim dobrý ,myslela jsem ,že to bude horší

mladamamka
20. bře 2010

Ahojky dělám taky prodavačku, ale v železářství. Dneska jsem taky byla v práci. Práce mě baví. Fajn kolektiv. To FSH už si nepamatuju, ale myslím kolem 19, nevím bylo hodně vysoké. Dneska jsme byli celej den venku, to byl malej spokojenej. Leni dětičky už ne. Jsem ráda, že jsem mezi lidma. Už jsem to potřebovala. Kingus určitě si to koupím až budou penízky, teď jsme celkem na suchu. Mateřskou už nemám a penízky z práce budou až 12. dubna. Tak zatím pa a hezkej víkend.

lenkacar
20. bře 2010

mamčo ty bláho v železářství to by mě zabilo ,to už radši ty rifle ,o těch šroubkách a jiných věcičkách nevim vůbec nic 😖 ,ale moje vedoucí je pěkná pipka ,takže nevim na jak dlouho to vydržim,vychvaluje se až běda ui šéfa a sklízí ovoce a já jsem tam za tu neschopnou,ale mezi 4očima to je kámoška,ale už jsem se párkrát šikla k jejímu hovoru se šéfem ..i moje úspěchy si pěkně připsala na konto 🙄 ,chci mít klid ,nekomentuju to ..

mladamamka
20. bře 2010

No jo Leni já taky o tom vím prd. Postupně se teda učím mám tam šroubky a hřebíky na váhu na kusy. A pletivo a šmirgl a hadice je toho dost a hlavně musím mluvit Německy. Chodí hodně Rakušáků. Sice mluvit umím, ale spoustu ještě nevím.

lenkacar
20. bře 2010

ty bláho tak ještě neměcky ..já padám..máš můj obdiv veliký 😎 😎 😎 😎

mladamamka
21. bře 2010

Dík Leni. Já jsem se Německy učila od 9 let, ale jak člověk nemluví tak jsem spoustu zapoměla. No peníze tam nemám nic moc, ale pro mě je důležitý, že mě to baví. A co ty plánuješ návštěvu Artu.

kinguse
21. bře 2010

ahoj holky, jo německy jsem uměla "jak když bičem mrská" a dneska jsem ráda,že německy aspoň pozdravím 😀
Ale je fajn mamko,že tě práce baví.
Já dělám obch.zástupce a mám dny (když jsou kšefty),že mě to baví a pak zas dny,kdy bych nejradši do toho auta ani nesedla a nikam nejela. Ale hlavně mě to baví,protože jsem pánem, teda paní, svýho času.
Tak dneska chci dožehlit zbytek vypranýho prádla ze včera, pak ještě vyluxovat a vytřít a mám splněno.
Včera jsem holky umyla všechny okna, vytřela a uklidila terasu, přesadila kytky, zasela rajčata a teď doufám,že už opravdu dorazí to jaro!!!...sluníčko přeci jen dodává pozitivní energii.
Hekou neděli..pááááá 😉

lalina846021
21. bře 2010

tak holky jájsem ráda když se německy domluvim,ale zas to není taková sláva.Naštěstí dělám zdravotní sestru v nemocnici a němce tam má jen zřídka.Kingus to uklízení ti nezávidím,kdyby se ti chtělo tak já bych taky potřebovala umejt okna a přesadit kytky,ale musí to počkat.
Já taky doufám že už to jaro dorazí,sluníčko už je za potřebí.Taky přeji hezkou neděli.

kinguse
21. bře 2010

k oknům se přemluvím max. 2x do roka 😀 😀 A ty naše už fakt volaly o pomoc..nebylo skrz ně pomalu vidět 😉
lali, jen odpočívej, relaxuj a bublinka se bude mít čile k světu!!!...i bez umytých oken 😀

lalina846021
21. bře 2010

to máš pravdu,ještě že máme žaluzie a ta špína není tak vidět,odpočívám a relaxuju u Tv a Pc.
u nás taky okna přídou na řadu tak 2x do roka 🙂

lenkacar
21. bře 2010

holky tak to já se německy už nedomluvim a rozumim strašně maličko..do artu nevím ještě dodržuju sex v gumě..už mi i lidi řekli že jsem strašně ztoustla

lalina846021
21. bře 2010

to mě nikdo říkat nemusí že jsem stloustla,já to vidím na sobě sama,od tý doby co mám hormony tak mám takových 10 kg na hoře,hrůza ale mimčo za to stojí
do Artu si dojdi třeba už ti to konečně vyjde