ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

barabasek
19. čer 2009

Ahojky to počasí mě se.. dva dny se pařím dvanáct hodin v práci a když mám volno tak je hnusně 😠

indigo
19. čer 2009

Jé tak to je škoda, že ti to vyšo takhle, to mělo bejt naopak... no já se přiznám, že mi tohle počasí maximálně vyhovuje, i když pořád lejt by nemuselo. Jak mám problémy s tlakem, tak ty horka jsou pro mě umučení, nejradši bych jen ležela ve studený vaně, ale to moje zlatíčko mě jaksi nenechá chvilku na pokoji... 😀

lenkacar
19. čer 2009

holky moje zlatý tady střídavě prší ...nic moc nenávidim tohle počasí ...je hrozný dusno

hedi
19. čer 2009

Leni taky si to myslím že to nefunguje

hedi
19. čer 2009

Máte holky jiné zkušenosti. Má váš manža kamarádku?

lenkacar
19. čer 2009

jo takhle... 😉 😉 😉 bych ho hnala s kamarádkou taky rádkou

lenkacar
19. čer 2009

já sama jsem takto byla kamarádka a nějakou dobu to fungovalo ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

hedi tě nechci dráždit 😉 😀 😀 😀 😀 já nevěděla že to myslíš na svýho mangela 🤐 ,tak snad si věříte ne, nebo ho jen tak občas zkontroluj pro svůj klid ,tovíš já bych se na něj tak akorát vyflajsla ,zrovna včera mu řikam ,,jedeš ven na kole za ženskýma?,, prej jo ,tak jsem mu řekla at si veme čistý trenky a pořádně se snaží at nechodí reklamace 😀 😀 😀 😀

hedi
19. čer 2009

Ty jsi tedy povaha 😀

hedi
19. čer 2009

Což trenky ať má jaký chce jen aby mi nepřitáh domu nějakou nemoc!

lenkacar
19. čer 2009

hedi za prvý je hrozně málomluvnej a krásnej taky neni a ženskejch se bojí tak ho musim dráždit ,navíc mě zase neskonale nasral .. 😀 😀 😀

hedi
19. čer 2009

Tak to máš na jednu stranu štěstí. Já mám doma docela hezkýho chlapa
a je i dost mluvnej.

indigo
19. čer 2009

😀 😀 😀
Já si z chlapa pořád dělám srandu (a on zase ze mě), třeba mi večer přijde sms a on hned ať dneska milence zrušim, že dneska je on doma a bude koukat na fotbal. Nebo teď odjel do práce o hodinu dřív, tak jsem ho vyprovodila s tím, že jestli jdou milence dobře hodiny, aby nepřišel pozdě... 😀 😝

lenkacar
19. čer 2009

hedi neni to můj první chlap a já už jsem z romantiky dost vyléčená bohužel ..žádnej chlap mi za to nestojí ,abych si kvůli němu rvala těch pár vlasů co mám na hlávce 😀 😀 😀 a většinou ,když tohle chlapovi řekneš at nedělá ostudu tak si nechá zajít chutě ..páč co kdyby tu ostudu opravdu udělal že?

mladamamka
19. čer 2009

ahoj holky Hedi kamarádství mezi chlapem a ženskou. Já má jednoho kámoše opravdu super kluk kamarádíme se od střední a v pohodě, ale taky nevím jestli bych snesla kdyby Pavel měl kamarádku. Toho mýho kámoše přítelkyně taky na mě žárlí. Při tom sem kámoš jezdí jen když je tu i manžel. Jo Jana mi taky chybí, ale já bych asi už sem taky nechodila po tolika slovních útocích.

hedi
19. čer 2009

jakou ostudu myslíš?

lenkacar
19. čer 2009

jop holky sranda musí bejt a hedi kdo se bude užírat ty nebo ona ? tak buď v klídku a teš se na mimčo 😉

hedi
19. čer 2009

Ale netajíš to před ním a řekneš mu ( dneska jdu na oběd s ....).

hedi
19. čer 2009

Asi já Leni. Už jsem se dopídila kde maká, tak se půjdu podívat na ten
mamželův ojev co sním tráví čas když jsem v práci.

hedi
19. čer 2009

Jdu na oběd tak za půl hoďky jsem tu.

lenkacar
19. čer 2009

hedi jako že by mu to třeba zrovna nešlo... 😀 😀 😀 😀 až tak? když jsi v práci?a je to aspon veřejné místo kde dělá?že bys tam přišla a řekla ,,dobrý den mě taky tak schází kámoška ,že bysme mohli udělat trojku ..

lenkacar
19. čer 2009

ještě že je vladís nic moc a zajímá ho jenom chata a sudoku 😀 😀 😀 ,doufám ,je tam ted sám 😉 😉 😉 ,no co ..třeba se něco přiučí .. 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

hedi nemysli si ,že nevim co je to strach o chlapa a jak bolí všechny tyhle věci..to mám vše za sebou a ted mám rozumovej vztah a ten třeba vyjde ,aspon mě takhle nedeptí ...a dokážu si dělat legraci ..ale to co píšeš taky znám a něco přišlo i nečekaně ... 😖 a pak je na tobě jak se ke všemu postavíš 😉 ,jako hrdá žena a nebo žárlivka a to většinou k ničemu nevede ,ta tvoje věta ,,hlavně at domu nedotáhne nemoc ,,to je zoufalství ,třeba žárlíš bezdůvodně ,na scény bacha ...

lenkacar
19. čer 2009

asi si otevřu poradnu co myslíte? jsem docela jako rááááádio 😀 😀 😀 😀

lenkacar
19. čer 2009

a jinak dámy oskar svítí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak to asi budu muset jet na chatu ...tam bude dneska pěkný smrad vyvážela se žumpa.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

hedi
19. čer 2009

Jo dělá na veřejným místě. Leni nejsem z těch co dělají žárlivý scény.

hedi
19. čer 2009

Jen zajdu tam co dělá a nechci jí ani nic říkat. Chci jen vidět jak vypadá.
Má to jen malej háček střídají se tam dvě a nevím jak budu vědět
která to je. Oslovit jménem jí nemůžu.

lenkacar
19. čer 2009

hedi to je fajn..s našima problémama už musíme být rozumné zralé ženy 😀 😀 😀

hedi
19. čer 2009

To víš leni, že nechci dělat hned z ničeho něco co nemusí bejt
pravda. Jen chci vědět na čem jsem a když bych se ho na to zeptala,
tak by se akorát rozčiloval a stejně nic neřekne.

hedi
19. čer 2009

Asi si taky najdu nějakého kamaráda 😀 😀 😀 😀 😀