ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
10. črc 2009

Howgh! Tak pravil Inčučuna..... 😀
Takže víte co, jo? Těhotnět, těhotnět a těhotnět!!!!!!!!!!!!!! 😎

tulik1
10. črc 2009

ahoj holky, tak uz jsem zpatky z ARTu, byla to rychlovka, del sliznice super, vse jak ma byt a v pondeli KETik 😉

cipisek007
10. črc 2009

Tuliku, supééééééééééér, takže tě brzy uvítáme v těhulích 😵
Moc držím palce 🙂

tulik1
10. črc 2009

no bylo by to super, ja jenom cekam az lenda napise ze nasla // na testiku, protoze uz si ani nepamatuju, kdy jsem tady naposled videla uspesne KETik ...

cipisek007
10. črc 2009

Tuli, to už je hooooooodně dlouho. A hoooodně dlouho už tu nebyla vůbec ARŤácká těhule.

A co je dneska s Lenčou? Ještě se neukázala, snad je všecko OK.

lenkacar
10. črc 2009

čus mě zase nešel pc tak tu mám starej křápík ...mám se dobře a žeru sladké ..dneska mi teda bolelo břicho ,ale snad to je v poho ..

lenkacar
10. črc 2009

tulí tak to je príma taky ketík ..tak snad se na nás usměje štěstí

lenkacar
10. črc 2009

tak mizim holky hrozně mi z toho maličkýho monitoru bolej oči tak si jdu číst ...papa a míšo neboj budu se hlásit 😉

cipisek007
10. črc 2009

Leni, to víš, moc ti držím palce, tak jsem zvědavá 😉

barabasek
10. črc 2009

Ahoj holky krásný večer v pondělí bude IUI sice jen jeden folik 🙂 tak jdeme s Tulíkem ve stejný den 🙂

tulik1
10. črc 2009

no tak to je super, tak to si tam mozna pokecame barabasku 😉 mam si v pul jedenacte volat a v pul jedne nastup, pokud bude vse ok 🙂

lenkacar
10. črc 2009

holky moc vám to přeju aspon se seznámíte a pokecáte ,klid a pohoda dělá taky své 😉

cipisek007
11. črc 2009

Dobré ránko!!
Teda, tady to vypadá na tři červencový těhule 😵

lenkacar
11. črc 2009

čus brý den 😀 😀 😀 ,no míšo v to se doufá 😉

tulik1
11. črc 2009

dobre ranko i ode mne 😉 bylo by to super, kdyby to tak bylo, ale je to jeste fura casu a snad i stesti pred nama 🙂

cipisek007
12. črc 2009

Holky, já odjíždím zítra ráno na Lipno, takže všem strašně moc budu držet palce a v pátek celá nedočkavá nakouknu, jak dopadla Lenča 🙂

Mějte se krásně a držte se 🙂

dulinka2
12. črc 2009

Ahojky hlásím plný návrat z dovolené byli jsme s manžou ještě na chalupě a zítra po 15 dnech zase do práce 🙄 🙄 🙄 Včera jsem si poprvé píchala Gonal, takže jsme začli se stimulkou, jdu 15.7. na kontrolu a pak se uvidí jak dál. Můžu vám říct, že jsem se pěkně bála, ale na konce (musím zaklepat) to bylo celkem OK, tak snad z toho bude nějaký výsledek...... 😅 😅 😅 Takže držím palce Lenče, Bar a Tulikovi musí nám tu konečně někdo otěhulíkovat.......

peda
12. črc 2009

Ahojky 🙂

Leni,tak jak se cítíš?pořád na tebe myslím a držím palce 😵 😉

hedi
13. črc 2009

Ahoj holky, přeju krásné slunečné pondělí.

hedi
13. črc 2009

Ve středu mě čeká ultrazvuk štítnice.

tulik1
13. črc 2009

ahoj holky, tak jsem si ted volala do ARTu a oba lednacci se po rozmrazeni vyvyjeji - huraaa, jedno je jen sestibunecne a druhe osmibunecne - za dve hodinky si pro ne jedu 🙂 jsem strasne rada, mela jsem panickou hruzu ze se nebudou vyvyjet, od rana mi bylo zle od zaludku, ale ted uz to bude lepsi 🙂 , tak zatim papa

indigo
13. črc 2009

Ahoj kočky!
Koukám, že se to tu hezky "rozketovalo", tak jen tak dál a ať se mrňata hezky zavrtávaj! 😎 Potřebujem nějaký těhule, za chvilku všechny my arťačky porodíme a následovnice zatím žádný.....
Hezký den přeji!!! 😎

peda
13. črc 2009

Tuli,tak hodně štěstí 😉 😵

hedi
13. črc 2009

Tuli to jsou super zprávy. Tak buď v klidu ať se jim u tebe líbí.

dulinka2
13. črc 2009

Tuliku držím pěstičky, a co ty Leni nějaké nové zprávy???? Hedi ať ti to dopadne dobře......

lenkacar
13. črc 2009

mě nešel zase net celej den 🙄 ,nového nic holky 🙂 😵

lenkacar
13. črc 2009

tak nová stimulka koukám to je dobře 😉

meduna
13. črc 2009

aaa tak tady jsi,už jsem si říkala co je s tebou a tobě zatím nešel net 😠

tulik1
13. črc 2009

ahoj holky, tak ja uz si v klidku polehavam a hladim pupika, doufam ze tam jsou obe mimi, malem jsem se pocurala, nejak jsem to prehnala s pitim pred transferem 😉

tadelka
13. črc 2009

Ahojky, dovolte, abych se k vám přidala. Jsem tu nová. Před deseti dny jsem byla na ET v ARTu. Teď čekám a můžu říct, že je to nejdelší čekání v mém životě. 😒