ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
16. pro 2010

a problémy zůstavají 😀

pepek007
16. pro 2010

:D pěkně řečeno Leni :o) jsem tu jen na skok rozkoukávám se je tu tu celý nějaký nový :o/ ono celej koník je jinej njn ale 4 roky jsou nějaká doba, tak až se tu nějak zabydlím, tak snad tu budu příspívat jako vy. Jinak gratuluji ke dvojčátkům a přeji pevné nervy protože kolem mě hodně kamarádek má nebo už čeká dvojčátka a jsem neskutečně moc ráda, že máme zatím jen jednoho prcka kord v dnešní době když stát dává prd :o/ hlavně ať je vše v pořádku jak má a prckové rostou jak mají!

lenkacar
16. pro 2010

@pepek007 zítra se dozvíme v artu na poslední kontrole jestli u nás zůstanou obě a nebo jestli to 1 vzdalo ,bylo menší o 4dny ..a jinak když píšeš někomu konkrétnímu tukni u něj na odpověz a zkopíruje se ti jeho jméno 😉 ,jo koníka furt vylepšujou ,my tady taky občas koukáme .. 😔 😝 jasně že se zabydlíš ,ale víc bych ti přála ,aby vyšla domácí snaha ,přeci jen je to ivf na bednu to znáš sama

pepek007
16. pro 2010

@lenkacar tak držim palečky aby bylo vše ok bez ohledu na počet zvládli to jiní před tebou, tak by jsi to zmákla taky! Mě dávali 3 embrya a chytlo se díky bohu alespoň jedno a vyšlo nám první IVF hnedka v což jsem ani nedoufala ale měli jsme imunologickej problém takže IUI jsme zamítli rovnou a zkusili IVF. Dáme tomu cca 4 měsíce a pokud by to nešlo přirozeně, tak se obrátíme na Art a uvidíme ale Ketů moc šanci nedávám nebo spíš naopak bych chtěla jen jedno aby nebyly 2 - jeden 2 letej prcek stačí a do toho ještě 2 no nevim to bych asi nedala :o/
Jj díky za tip - snad se to napíše tobě :o)

pepek007
16. pro 2010

@lenkacar každopádně s Artem jsme byli maximálně spokojení, tak snad se tam nic nezměnilo a bude to tam i nadále fajn a pohodové 😉

lenkacar
16. pro 2010

@pepek007 ted se jim docela vede a prý maj novou metodu mražení 😉

pepek007
16. pro 2010

@lenkacar jééé fakt? No tak to nas asi mine ..my je máme po staru :o/ hlavně vůbec netušim po kolika se mrazí nevíš Leni? My jich máme jen 5 zamražených, tak by mě zajímalo kolik jich rozmrazí a zda ti můžou dát jen jedno třebas ale to je asi otázka špíše na ně, což? :o)

baronek
17. pro 2010

@pepek007 vítám tě a tfuj tfuj na domácí snažení, aby bylo úspěšné 😀
King, někdo na stát musí vydělávat, né???? Ale neboj, taky se dočkáme a pak hned půjdeme na rizikový, abysme si to pořádně užily 😀

lenkacar
17. pro 2010

já měla taky mražené starou metodou a zamrazili mi je po 4 😠 ,ale taky je všechny rozmrazili 😠 a pak mi zavedli jednou 2 a zbytek šel asi do wc a podruhé opět 4 rozmrazili a to mi dali 3 ,ted prý se mrazí po 2

baronek
17. pro 2010

@lenkacar na to já se vůbec nezeptala, jak mi ty tři chudáčky malý zamrazili 😀 předpokládám, že všechny najednou, aby s tím neměli žádnou práci ☹

lenkacar
17. pro 2010

no já byla pěkně nasraná protože jsem mohla mít o 2 kety navíc ,rozmrazili se mi všechny krásně .. a co pak s nima .. 😔 ,tenkrát mi řekl michálek ,že to nejde rozmrazit po jednom ,nebo po 2 😠

baronek
17. pro 2010

@lenkacar to je divný, že se nedají zase znovu zamrazit 😠 Já mám asi opravdu zamražený všechny tři spolu, takže ket bude se třemi, nedá se nic dělat 😀

lenkacar
17. pro 2010

@baronek no než je vyhodit ,šla jsem do toho taky ..

baronek
17. pro 2010

@lenkacar já dělám machry, ale tři nedám 😲 co kdyby se všechny chytly???? Jak bych asi kojila???

lenkacar
17. pro 2010

haha já nevim jak budu kojit dvě 😀 😝

baronek
17. pro 2010

@lenkacar no viděla jsem na fotce tvojí výbavu, takže o to strach nemám 😀 jedno levý, druhý pravý a jedem 🙂

kinguse
17. pro 2010

holky,tak to je dobrý s tou výbavou 😀 To já jí mám velice malou,tak bych se asi s dvojkama nechytala 😀 😀 Ale u týhle výbavy na velikosti nezáleží...na rozdíl od chlapů 😀 ..a ať mi někdo netvrdí,že je to jinak!!!!
Já jdu v úterý na kontrolu,tak jsem zvědavá,co mi řeknou.

@lenkacar ...už se těším na zprávy,jak jsi dopadla!!!

pepek007
17. pro 2010

Ahojky holky zdravím vás - Leni to jako fakt, že když jich tam mám 5, tak že zamrazili všechny najednou? :o(( super ..já jsem si dělala iluze, že se to mrazí po 2 :o/ chjo takže Ket bude o více než jednom ☹( njn je to na prd když člověk pak musí řešit zda jedno zavést a doufat, že to vyjde a ty 4 nechat vyhodit a nebo více a bát se dvojčátek .-(( ale díky za info holky
Baronku - díky ale počítám, že skončíme zase v Artu :o/

lenkacar
17. pro 2010

v pondělí jedem do car na potrat,obě umřely

pepek007
17. pro 2010

@lenkacar cože Leni? :o/ to je nějakej hodně blbej vtip ne? :o/ to tě neposlali do nemocnice ani a udělají to tam přímo? :o( tak to mě moc mrzí :o( já vůbec nevím co říct ☹

lenkacar
17. pro 2010

neříkej nic ..

barabasek
17. pro 2010

@lenkacar 😲 😢 ☹

ira13
17. pro 2010

@lenkacar Moc mě to mrzí. 😢

kinguse
17. pro 2010

@lenkacar ...k tomu fakt není co říct ☹ Drž se a ať je brzo líp!!!!!!

lenkacar
18. pro 2010

koukejte sem psát něco pozitivního at mám co číst,nepřeju si nějaké hromadné smutnění .. 😉 to je prostě život a já se budu radovat z cizí radosti ..jen musim přežít ten potrat.. 😒 nemůžu o tom mluvit ,ale psát o tom už můžu ..už se s tím vyrovnávam..

barabasek
18. pro 2010

Ahoj Leni chci něco hezkého napsat, ale nevím co 😀 V lednu jdu na genetiku v pátek jsem byla v ARTu tak jsem si řekla o žádanku byl tam Michálek a tlačil mě do dalšího pokusu strašně se se Špičkou rozcházejí v názorech. Dokud nebudu mít výsledky vyšetření tak nic podnikat nebudu. Ještě mi sestra dala obě žádanky špatné já tam mám špatné datum 26.3.2010 a přítel jinou pojišťovnu 😠 ještě že tam jdu ve středu tak si je nechám přepsat.

lenkacar
18. pro 2010

@barabasek pátek byl asi špatný den 😉

lenkacar
18. pro 2010

hlavně mě nikdo nenásledujte ..přeju si číst samé hezké zprávy 😵

barabasek
18. pro 2010

Zítra jdeme kupovat stromek to bude zase boj než najdeme kompromis 😀

petreva
18. pro 2010

BAR, ahoj, ty čekáš na imuno? To je tak zdlouhavý 😠