ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
2. únor 2011

@baronek když nemáš alergii tak asi jo ,v případě alergie bych řekla ,že je třeba delší doba

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar no právě ......ale asi čekají jaký dávkování z Podolí dostaneš ne?Nebo kolik předepisují když nemáš imuno hotový a dají ti preventivně Prednison??

baronek
2. únor 2011

@lenkacar tak budu doufat, že žádnou alergii nemám 😀

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar souhlasim s Leni 😉 když máš alergii nebo něco s BI, tak minimálně 3 měsíce si myslim ale jinak je to v podstatě jedno 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 nevim přesně ,ale zvýšili mi dávku,ale mě po něm staršně bolí hlava

ira13
2. únor 2011

@lenkacar Mě to také nějak nedoporučovali,už jsem se na to ptala dřív.V pondělí nevěděl co se mnou tak řekl že to zkusíme.

macinaz
2. únor 2011

@pepek007 jj to je pravda

baronek
2. únor 2011

já mám prednison brát jednu tabletu ráno 😲

lenkacar
2. únor 2011

@ira13 oni tě tam pošlou pro tvůj klid a já tam volala nadšeně výsledky špičkovi a ten zcela bez zájmu ,,no dyt jsem to říkal,,

baronek
2. únor 2011

@lenkacar jako bych ho slyšela 😅

lenkacar
2. únor 2011

@baronek taky jsem měla jednu ráno ,ale nevim jestli tu 5mg 😕

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar no je pravda, že málokdo ho dobře snáší - někdo po něm přibere nekoho zas bolí hlava někoho jakoby zavodnatí prostě celkově je blbě snášenej ale zase je to individuální já brala jednu tabletu denně a nic mi to nedělalo 😒 ale co neni, tak může být v každým případě jsou to kortikoidy a to celkově neni vůbec nic dobrýho pro tělo 😠 njn ale co nám zbejvá ... 😒

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 no já měla všechny příznaky co píšeš ,ale vždy po 14dnech ,úplně jsem si to mohla načasovat ,proto mi ted místo toho píchali injekce ,že to blbě snášim

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar určitě 5 mg víc se snad ani nedává obzvláště na tohle 😉 si pamatuju že v nemocnici když jsem byla na průchodnosti vejcovodů, tak jsem tam ležela s paní co jí právě vybrali kvůli rakovině celej spodek ☹ a kecaly jsme a ta měla problémy se štítnou žlázou i a brala ten nejsilněší Prednison 6x denně 1 tabletu ale byla úplně zhuntovaná protože jí to působilo další zdravotní problémy a prej jednou za 3 měsíce jí ho musí postupně vysadit aby se ty orgány alespoň trošku zregenerovali a pak zase posupně zase ty dávky 😒 mi jí bylo hrozně líto ....45 let paní a moc hodná ☹

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar jaký injekce Leni??? 😕

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 kortikoidy místo prednisonu

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar áha tak to ani nevim že je tu ta možnost 😉

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 nabídl mi to michálek ,když mi tak po něm třeští hlva ..ale musela jsem mu to furt připomíínat na další návštěvě už o tom nevěděl

lenkacar
2. únor 2011

chvíli to vydržim brát ,ale dlouhodobě ne ..jenže ta injekce má účinost 2měs. co jsem koukala na netu a nevim jestli to mimina nevzdali kvůli skončení působnosti injwekce ,z toho trofoblastu vzniká placenta .. 😕

ira13
2. únor 2011

Takže vlastně je to vyšetření na nic,v artu ho ignorujou a vám skoro všem pomohlo k otěhotnění.Je jedno jestli je to psychycké nebo ne když to pomůže zkusíme to. 😀 i tu gumu přežijem 😝 😝

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar a to sis píchala ty sama nebo jsi tam jezdila jednou za čas nebo na jakým je to principu???

lenkacar
2. únor 2011

@ira13 tovíš že to přežiješ ,já už nahatý pérko neviděla ani nepamatuju 😀 😝

pepek007
2. únor 2011

@ira13 ta guma je mazec 😀 jako já jsem za celej svůj život měla jen dva chlapi - bejvalýho od 18cti njn to bylo pro oba dva tenkrát poprvé 😀 a pak mýho manžela který je dárce krve takže jako k žádnej gumě nebyl ani důvod nikdy a najednou půl roku s gumou 😀 já to neuměla ani nasadit 😎
Jj ale shrnula jsi to dobře přesně tak 😉

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 😀 Leni 😀

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 měla jsem 1 před OPU druhou před ET,mamka mi to píchala,každá byla jiná a ta jedna bolela jako svině

pepek007
2. únor 2011

@lenkacar a jéé takže taky nic příjemnýho njn jenže pak si vyber buď třeštihlav nebo nepříjemný injekce 😒 to jsou možnosti 😠

lenkacar
2. únor 2011

@pepek007 ta jedna byla v poho ,jen ta jedna bolela ,ale pro mě lepší jednorázovka než predníson brát půl roku

lenkacar
2. únor 2011

já teda nevim ,ale cokoliv se týká mého podvozku v souvislosti z doktorama mi teda příjemný neni

lenkacar
2. únor 2011

asi si od kontroly nasadim zase prednison na chvíli

lenkacar
2. únor 2011

hele a ten prednison berete i jako počas těhu?