ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
17. únor 2011

aha tak v dubnu holka ..no možná si teda počkam 😉 ,ta houba se nejí 😕 ty myslíš že se jí ta houba?

lenkacar
17. únor 2011

ta houba se dává denně do mléka propraná a ona v tom mléku kvasí ty si jí zamícháš a scedíš a vypiješ ten zákys a tak to děláš 20dní

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar aha no já to pochopila, že v tom mlíku jako roste ale že ji kus ukousneš a jíš 😉 njn bych jedla syrovou houbu twe 😀 😀 já mám dost 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar mě na duben srpen a prosinec vychází kluk a jinak holka 🙂 ti nevim teda teď jako 😨 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no to klidně můžeš ,ale já bych jí nejedla 😀 😀 😀 😀 😝 se tu chlámu ty volís

lenkacar
17. únor 2011

jako ne že bych jako nebrala nějakýho cíkálka ,ale jako pomocnice na stará kolena taky dobrý.. 😉 tak asi počkam na ten duben

lenkacar
17. únor 2011

takže až mě vyfákne michálek že až příští ovulku tak aspon budu vědět ,že teda nemusim bejt tolika smutná

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no hele já když třebas vařim něco se žampionama a nemám čerstvý, tak je vezmu z konzervy a jako tu a tam nějakej v pohodě ujim a cajk ba naopak i mi to chutná 😉 tak tak nějak jsem myslela, že je ta houba i chuťově 🙂

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 tak na to zapomen.. 😀 vypadá jako květák,akorát je taková pružnější a nemá chut žádnou

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar ty hele čoveče jako se říká, že holky víc přilnou k tobě a vždy se vrátí domů a neodejdou tak brzo atd pristě budeš mít někoho na ty nákupy na ponynání se atd u kluků asi jak u kterýho nějakej ti v 10 letech řekne když mu budeš chtít dát pusu: mam jsi trapná ale zase nějakej v pohodě si myslim, že tohle všechno je jen o výchově o ničem jiným 😉 když je dobrý zázemí, tak se každej rád vrátí a když s ním budeš mít pěkný vztah, tak ti to bude oplácet a dávat najevo 😉

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar hlavně ať je to zdravé 😉 😵

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar bléééé 😀 no fajn tak to budu teda pít 😎 😎 jsem na sebe zvědavá teda 😀 a to máš jako někde na lince v kastrolu nebo kde jako? 😕

lenkacar
17. únor 2011

mám to v rohu linky ve sklenici od okurek přikrytý ubrouskem a gumkou ,velká parádička a vedle mísu s převařenou vodou a tou to promývam a občass dostane dávku s kohoutkovou ..

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar pěkně drsně na ní jakýpak sraní 😀 joo tak to dáme taky někam do rohu a přikryjeme 😅 no snad mi to neumře 😒

lenkacar
17. únor 2011

děsně se mi líbí ta reklamaa na tu 6krát destilovanou vodku říkam jim,,moji hoši,,to je prostě bezva řeč 😀 vladís na ně žárlí

lenkacar
17. únor 2011

tak koukam že se blíží půlnoc tak to asi zapíchnem co dneska?!

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jo ta je noblesní 😀 jsem tu teď naháněla kocoura jsem ho debila zavřela na balkoně chudák asi musel zvonit pač je tam klenda jako blázen fakt je deivný zvířa ta kočka 😕

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jo jo taky půjdu do hajan i když se mi moc nechce ale jako bych tu jinak čumákovala asi až do rána takže jako jdu taky Leni 😉 přeji hezkou dobrou noc a ať se Ti moc nestýská po chrápalovi 😉

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar a proč jako?? 😕

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 dobře vychovanej ,když si umí zazvonit 😀 😀 😝 ,ne já vim jaks to myslela,ale musela jsem si to přečíst 2krát ,tak tu nebudu chytračit 😀

lenkacar
17. únor 2011

jako proč žárlí? no protože se na ně usmívám a vychvaluju je .. 😀 😝 ,třeba ,,bezva pes ,bezva bunda a ta řeč,,a je zase vykydáno

lenkacar
17. únor 2011

tak pro dnešek končíme tak dík za pokec a pa ,se z toho holky zítra opláchnou z těch keců tady 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar on je tu v podstatě na zkoušku 😀 my kočku nikdy nechtělo jen kvůli prckovi protože dodnes na všim vidí čičí a dešně si spolu rozumí a nechá si všechno a je to i dobrá dekorace do bytu 😀 nesmdí neomezuje tě když jedeš na pár dnů prcč nic neniči neškrábe atd njn ale jsme řekla že jako teda jo ale jestli někdy něco udělá tak pojede jak namydlenej blesk a asi toví, tak seká dobrotu od mala 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 kor dneska dobrá dekorace než do rána rozmrzne ani se nehne 😀 😀 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar twe Leni no to nemůžeš ale takhle provokovat chudák Vladís zase 😀 sama zavdáváš přícínu 😀 mu řekni až přijede že maj smradlavý hnusný psi a otrhaný bundy od čongů a ten chlap že má divný zuby a ne nesympatickej ale hrozně 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no bude ještě hodnější ani o něm nebudu vedět 😀 hele tak jdeme na kutě tak fakt dobrou a zítra ahojky 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no nevim ještě jestli mě nenasere hned jak vleze do dveří

lenkacar
17. únor 2011

tak pic

baronek
18. únor 2011

Dobré ráno, koukám, že jste si daly včera noční 😀
včera jsem se na net nedostala, ale kontrola u Michálka dopadla výborně, takže hlásím, že jsem v 5. týdnu a zatím vše v pořádku .... další ultrazvuk za 14 dní a jestli bude všechno OK, tak mě předá mýmu doktorovi. Taky jsem zkoušela ten váš čínský kalendář pohlaví dítěte a asi po deseti minutách přemýšlení,jak to spočítat, jsem se dopracovala k holčičce, takže super, včera když jsem ukazovala obrázek z ultrazvuku manželovi, tak jsem mu představovala Terezku 😀

baronek
18. únor 2011

A taky jsem dostala utrouš, protože Crinone neměli, tak doufám, že mi z něj nebude moc šoufl, ale má to jednu výhodu, že utrouš je lelvnější 🙂
Koupila jsem si gravimilk, kvůli vitamínům, někde jsem četla, že je to lepší forma zdroje vitamínů než tabletky, ale jinak to nehodlám vůbec přehánět 😎