ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
18. únor 2011

@baronek Baronku gratuluju moc k bublince a držim palečky do srdíčka 😵 😵
Jj jsme se s Leni nějak rozjely 😀 nooo a jsem ráda, že i někomu dalšímu to trvalo cca 10 min a víc jen já jsem si připadala jak magor když jsem to tak dlouho počítala ale spočítala nakonec 😀 jo tak Terezka už byla představená jo? No jen aby se náhodou z Terezky nevyklubal Karlík 😀 a pak jsi nevyhlásila čínanům válku 😀

pepek007
18. únor 2011

@baronek Ultroš je fajn já ho taky brala a naprosto v pohodě a je pravda, že vychází cca 70 kč na 3 měsíce což je fajn 😉 vitamínky jsem brala taky Mamavit ale taky jsem to nijak nehrotila 😉

pepek007
18. únor 2011

já mám dneska zase nohy nahoře prcek jde do jesliček ještě dneska a já jdu dopo s holkama na podrb a kafí 😀 dneska vaří manžel takže ani vařit nemusim a odpo si pro prcka přijedou naši a vrátí se nám až zas v neděli 😉 takže bude opět pohůdkový relaxační víkend 😵

pepek007
18. únor 2011

no tak já jdu ještě dospat a zalézt do peřin budu podzději zatím pa pa kočky 😉

lenkacar
18. únor 2011

@pepek007 tak já ted volala do artu a co myslíš v tom datumu co bude vladís doma mi nedala ten čas co potřebuju a já tam budu muset jet vlakem 😠 ráno doprdele 😠

lenkacar
18. únor 2011

jsem dost nasraná já to tady počítam ,aby to vyšlo jak má a nakonec mi nedá odpoledne ,ale dopoledne a je to v hajzlu 😠 po 150letech pojedu do budějc vlakem

lenkacar
18. únor 2011

baronku tak to je krásný ,tak Terka jo? no hlavně že máš jasno 😀 mě je letos 39 a když připočtu 1 tak mi vychází 40,ale věřim teda pepině ,páč ta mi spočetla 41

baronek
18. únor 2011

@lenkacar Jednou to vlakem zvládneš, ale já jsem jela vlakem jednou v životě a nevím ani jak tam vlézt 😀
Já si ten věk spočítala na 32, ale já to Leni pochopila tak, že se nepřičítá ke skutečnýmu věku jednička, ale až k tomu lunárnímu, co si spočítáš vedle na té ose 🙂
Co myslíš ty vitamíny???
@pepek007 když bude místo Terezky Fanoušek, tak mi to taky vadit nebude, ale holčičku bych radši 😀

pepek007
18. únor 2011

@lenkacar Leni je to dobře mě je 31 a mám 33 protože ty jseš leden a já prosinec takže obě dvě do 16 února 😉 hele vydrž já najdu to jak to počítal ten kámoš to pěkně napsal aby to bylo pochopitelný 😉 kdyby jsi byla po 16 únoru ten rok dle toho jak je to tam napsaný tak by to bylo jiný číslo 😉

pepek007
18. únor 2011

Hele to jsem nespočetla jen já ale i dva další a to jsou vysokoškoláci co umí logicky myslet 😉 já jim neřekla kolik mi vyšlo jen jsem je požádala aby mě to spočetli a oni napsali nezávisle na sobě výsledek jak můj tak Leni + pak přišla ta kámoška co jedla a na kterou jsem na fb čekala a to samý no tak potom bychom to jedině celke 4 počítali blbě což se mi nezdá 😉 a já jim jen pak řekla kolik vyšlo mě a shodli jsme se 😉

pepek007
18. únor 2011

@lenkacar Leni a odkud přímo jseš? Nejseš nějaký bližší okolí Čb nebo tak nějak? Bych pro tebe kdyby jo tak klidne sjela 😉

pepek007
18. únor 2011

@baronek tak se necháme teda překvapit až nám tu někdy po 15tt napíšeš zda to má bimbu nebo kávové zrno 😉 😀

baronek
18. únor 2011

@pepek007 kde je napsáno, že vysokoškoláci umí logicky myslet???

pepek007
18. únor 2011

@baronek Baronku ne všichni samozřejmě ale tohle je kamarád co dělá už tretí vejšku a úspečně sbírá tituly a k jeho zaměstnání logiku a matiku potřebuje protože je to hodně všestranej člověk, programátor vývojář a pc expert 😉 všichni nejsou to souhlasim ale tenhle je nimrod a logik už od mala 😉 hele to je tip člověka co ani nemá moc kamarádů obyčejných protože jak je chytrej, tak mu nikdo nerozumí ale taky ani nikdo jemu 😒

baronek
18. únor 2011

@pepek007 a ten kamarád má rodinu nebo je sám??? U nás je taky jeden takovej, hlava na matiku, učil i někde v zahraničí, ale ubírá mu to na soukromém životě a myslím, že nikdy neměl ani ženskou a když přijde jednou za rok do hospody, tak kluci dělaj narážky a jemu to snad ani nevadí .... je mi ho líto

pepek007
18. únor 2011

@baronek Baronku je sám ale úplně 😒 taťku ani jako malej nepoznal vyprdnul se na něj a žil jen s mamkou, před 3 rokama se dopzveděl, že mu umřel táta kterýho ani nikdy nepoznal a to je mu 35 😒 u ženských nemá ani šanci protože on si s nima nemá vůbec co říct ..nechápe běžnej humor a neumí se ani odvázat a pořád jen mluví tak hrozně odborně, že i já po 15 min se ztrácim pokud se nebavíme o nečem technickým ..ale zase jak mu to myslí tak ti krásně spočítá např nejvýhodnější hypotéku leasing nebo koupit nějaký akcie atd to jako kdybych někdy potřebovala, tak vim, že jemu řeknu a nepotřebuju žádnou banku ani makléře 😉 no tak si může podat ruku s tímhle ....ten teda do hospy ani radši nechodí ale taky neřeší narážky na něj max se spolužákama na srazy tříd ale nevim o tom, že by někam jinam chodil jo nebo firemní večírky tam kde dělá 😕 protože jsou tam stejně myslící lidi jako on a rozumí si s nima...taky ho lituju no jo ale jinej nebude a nezmění se a nemám žádnou takovkou kámišku abych mu jí dohodila že by si jako rozumněli ..on měl docela těžkej život ale dostale se hodně daleko 😉 každopádně jeho mesíční plat se pohybuje kolem 80.000 sakum prdum a umí 3 jazyky do toho ještě takže je velkej přínos no ale co je mu to platný když nemá rocinu ženskou atd ☹

baronek
18. únor 2011

@pepek007 přesně, na co ti jsou potom peníze, když jsi sama, co?

pepek007
18. únor 2011

@baronek no právě Baronku ...si myslim, že ho stejně jednou klofne nějaká Mařka co jí půjde jen o peníze on se do ní zamiluje a ona ho pak pošle někam nebo si bude za jeho zády užívat a on to nebude vidět i když mu to budeme říkat 😒 já jsem mu říkala ať si teda zaplatí třebas jen v bordelu kruvu dyť jako bez sexu je to taky o ničem ten život njn jenže mi na to řekl, že k sexu u něj nikdy nedošlo s žádnou ženskou a že tenhle styl neni nic pro něj😒 😀 no tak jako jsem už radši nic nevymejšlela takže to je asi uzavřená kapitola sama pro sebe 🤐

pepek007
18. únor 2011

holky tak já pádím kafíčkovat zatím pa pa budu pozdějc přeji hezký den 😉

baronek
18. únor 2011

@pepek007 tak si to užij 😀

macinaz
18. únor 2011

@baronek tak moc garatulujeme a ať na příští kontrole je nádherně slyšet srdíčko a hlavně drž a nepoštěj 😉
Já to teď na chvilku vzdávám a nechávám osudu.Nejsem proazatim tak stará spíše mladá,tak si potom jinak mimčem prodloužím mládí 😀 🙂

lenkacar
18. únor 2011

@pepek007 vlakem jezdit umim 😀 😀 😀 akorát nevim jak se odsud dostanu z vlakáče do artu ..to budu muset vyšpekulovat 😠

baronek
18. únor 2011

@macinaz děkuju 😀
A o IUI nepřemýšlíte???

baronek
18. únor 2011

@lenkacar pepek ti najde městskou, zastávka je kousek u Artu 😀 anebo si uděláš procházku přes celé město 🙂 to taky není špatný 🙂

lenkacar
18. únor 2011

@macinaz jasně malej je ještě malej tak si potom sourozenečka vychutnáš víc .. 😉

lenkacar
18. únor 2011

@baronek já se tam totiž ale vůbec nevyznám páč já tam jezdim jenom autem 😀 se teda nechávam vozit ,páč myslim ,že moje řidičské schopnosti jsou na bodu mrazu

baronek
18. únor 2011

@lenkacar tak já si nedokážu představit život bez auta 😀 jsem ráda, že si dojedu, kam potřebuju, ale až tady skončím, tak přijdu o služební auto a budu odkázaná pouze na autobus a k nám jezdí 3 denně, tak to bude dost zajímavý, na nový auto samozřejmě nemáme 😀

lenkacar
18. únor 2011

@baronek já jsem taky jezdila ,ale když jsem pověsila auto na strom ,tak jsem zároven pověsila na hřebík i své řidičské schopnosti 😒 ,myslím ,že se nedokážu plně soustředit a v tom je můj problém,nikdy jsem řidičák nechtěla byla jsem donucená si ho udělat bejvalým ,který mi furt předhazoval jak jsou okolo ženský lepší jak já ..nešlo o to si ho udělat ,to byla brnkajda ,ale když se na to necítím ,tak nejezdím,myslím ,že je to bezpečnější pro všechny

baronek
18. únor 2011

@lenkacar tak hlavně, že se ti nic nestalo 😲
Já loni v zimě taky nechala Fandíkovi auto v lese ve škarpě a jen mu donesla do práce klíčky s popisem, kde je a řekla jsem, že už v životě v zimě řídit nebudu, ale překonala jsem to 🙂

macinaz
18. únor 2011

@baronek přemýšlím o něm,ale zatím nevim kdy,myslela jsem někdy před létem,ale rozmýšlím
@lenkacar jj Leni taky si to tak myslím,že až bude chodit do školy,že si pak toho druhého broučka užiji,ale zase nechci aby mezi sebou měli hodně velký věkový rozdíl,ale to by se nedalo nic dělat,každej by byl vychovávanej jako jedináček a to jsem si myslela,že to tak nebude 😒