ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
21. únor 2011

@pepek007 to máš pravdu, že to půjde mimi mně, ale nejhorší je, že se nebudu mít kam vrátit, protože majitel řekl, že pokud půjdu na mateřskou, tak to zavře, ono teď zrovna moc nevynáší a prý nebude hledat nikoho jinýho, takže bude sranda za dva měsíce, až mu to oznámím 😒

baronek
21. únor 2011

@pepek007 je mi taky tak trochu líto těch holek tady, prodavaček je tu šest, kam půjdou, protože tady je to s prací špatný ....

pepek007
21. únor 2011

@baronek ty jo tak to je teda darda tohle 😒 a budeš mít z čeho mateřskou tím pádem vůbec? ☹ dneska je to z prací celkově hodně špatný o tom žádná 😨 a bude hůř ....no to je ono tím pádem přijde i x dalších lidí o práci a co budou dělat ty? 😖 kord pokud maj nějaký hypotéky splátky leasingy atd to je pak na hození mašle rovnou 😕 no hele ještě nic nezavirá třebas jsou to jen řeči a pošlape to dál v pohodě jen radši počítá s tou horší variantou tak se možná zbytečně stresuješ Baronku 😲 njn ale stejně je to na velký kulový nemít se pak kam vrátit 🤐

baronek
21. únor 2011

@pepek007 mateřská se počítá za posledních dvanáct měsíců, takže tohle je v poho 😀
Já udělala před třemi roky velkou chybu, že jsem odešla z finančáku do soukromého sektoru, ale rozhodně je to tady finančně lepší než ve státní správě a nikdo mě nekontroluje .... jsem svým pánem, všechno má svý pro a proti 😀

pepek007
21. únor 2011

@baronek noo tak to je parádička když o ní nepřijdeš Baronku 😵 😵 já právě nevěděla jak se to počítá 😉 jj já jsem taky dělala ve státní správě ale byla jsem ráda, že jsem taky přešla do soukromýho sektoru jako finančně se to nedá srovnat vůbec to souhlasim a když jseš v dobré fa a máš tam klídek a fajn šéfa, tak neni co řešit ale vůbec 😉 mě místo zatím pořád drží a vrátím se tam moc ráda já jsem v práci byla hodně moc spokojená 😉 njn ale nikdo neví co bude za týden natož zda vyjde Ketík a bude další mimi nebo se vrátím do práce atd 😝

baixy
21. únor 2011

Ahojky všem,
předně gratuluji baronkovi k těhu, zase se potvrdilo, že 3 embryjka jsou na transfer akorát, aby se chytlo aspoň to jedno...vid 🙂 Leni přeji vše nej nej nej k svátku 🙂
Už jsem byla u své gynekoložky a protože nemá v ordinaci UTZ, tak musím jako ostatní do většího města. Jedu tam dneska na půl druhou. Měla bych být 9+3 tt. Tak jsem zvědavá, jak se miminko vyvíjí.
Špatně je mi pořád, párkrát jsem zvracela a po každém jídle mám pocit, že mám kamen v žaludku 😖
Dám vědět jak jsem dopadla. Zatím se mějte a přeji pěkný den 🙂

pepek007
21. únor 2011

@baronek ty jsi měla 3? 😕 🙂 no tak to je to co já pořád v sobě nějak řešim protože jich máme 5 a logicky tipuju, že zamražený po 2 a po 3 takže mě asi ty 3 neminou a daj je tam taky 😒 no jen já mám pořád strach kdyby se chytly všechny nebo dvě 🤐 😀 to je krásný, že ze 3 se jeden šmudlík chytnul 😵 😵

baronek
21. únor 2011

@baixy určitě dej vědět, už jsme o tebe měly strach a je dobře, že je všechno v pořádku 😀
@pepek007 jj měla jsem zavedený tři a kdyby se chytli dvě, tak by mi to vůbec nevadilo, ale tím se nechci rouhat a i za Terezku jsem moc a moc ráda 😀 hlavně při Ketu je malá šance, že se chytnou všechna ...

pepek007
21. únor 2011

@baronek jasný protože nemáš ještě žádnýho prcka Baronku jako mě by to taky nevadilo kdybych ho neměla ale jak už ho máš, tak prostě si přeješ jen jedno i když zase jak kdo někdo má rád velkou rodinu a klidně by si ty dvě po jednom ještě přál a jako proč ne 😉 každého věc 🙂 njn právě při tom ketu je ta šance podstatně menší taky si myslim 😖 ale zase v druhým tématu kde jsem taky kecala tu a tam tak mi bylo vysvětleno, že ta šance je úplně stejná když jsou v nějakým pořádným staidu vývoje a vyvíjí se dobře i dál, tak prej, že je to stejný jako při IVF tak nevim mno 😒

pepek007
21. únor 2011

zdravim Baixy a taky držim palečky ať je všechno v pořádku a jak má být 😉 😵

lenkacar
21. únor 2011

paráda ,baixy že ses ozvala ..hodně na holky myslím a doufám ,že i ostatní jsou v pořádku ..a všem děkuji za přáníčko 😵 pepoušku nejsi rozhodně poslední ..ta ostuda v lázních mi ani nepopřála tak taky nepíšu ,na erotickou sms může zapomenout 😠 baronku..včera mi vynadal kvůli bývalému ,že za mnou určitě chodí 2krát denně jak je pryč tak jsem mu řekla ,že 3krát a více .. 😠 css si odtáhne do pryč a já tu budu poslouchat kydy ..žárlivec jeden ,sám tam ukazuje pérko jinejm 😠

pepek007
21. únor 2011

@lenkacar Leni tak třebas má procedůru a nemá časíka napísat teďka a písne až odpolko 😉 kdž žárlí, tak tě má rád a záleží mu na tobě bojí se aby náhodou bejvalej něco nezkusil a nevrátila ses 😀 dobře jsi mu to napsala 😀 ber to s rezervou Leni 😉 počkej až přijede to si tě bude hejčkat a na rukou nosit a sexovat budete až se budou hory zelenat 😉

lenkacar
21. únor 2011

@pepek007 je vidět ,že neznáš vladíse 😀 😀 😀 😔 tenm mě nenosí na rukách tomu já musim skočit do náruče a většinou teda upadne a nadává 😀 😀 😝 když jsme se seznámili a šli jsme z hospody tak mě napadlo mu skočit na záda ,nevim proč .. a on lehnul..to jsem zase nečekala já ..on se mnou hrozně trpí víš ,já vymyšlim ty kraviny a on sedí uvědomělej,tváří se moudře a zkušeně a mě to točí a vyvedu mu nějakou bejkárnu

pepek007
21. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 Leni se tu zas směju 😀

baronek
21. únor 2011

@lenkacar a proto vám to klape, že jste každej jinej 😀 Já to úplně vidím, jak padnul, když jsi na něj skočila 😕 😀

pepek007
21. únor 2011

kachnička dojedená a já přecpaná 😀 akorát se odvalit ale nic nebude hde se ven je tam hezky 😎 😎

lenkacar
21. únor 2011

@baronek no aby ne ,když to nečekal já 80kg z rozběhu.. 😀 😝 to ty bysis musela vzít na toho tvýho štafle

baronek
21. únor 2011

@lenkacar 😀 a jak se Vláďovi líbí v lázních?

lenkacar
21. únor 2011

@baronek nevim hele my spolu nějak nekomunikujem..peče na mě je naštvanej na mě skrz toho bejválka..

baronek
21. únor 2011

@lenkacar tohle je na dvě věci a přitom ty za to nemůžeš, že se nastěhoval do protějšího paneláku, to se měl nejdřív zeptat na svolení či co?

lenkacar
21. únor 2011

@baronek tohle je u nás věčnej boj ..to lepší nebude .. 😠 my se z 99% hádáme kvůli bejvalýmu ,no spíš než hádáme tak nemluvíme no..já snad za to nemůžu ,že se nastěhoval naprosti mě se na svolení neptal,ale je teda pravda ,jdui s košem a on na mě mává 😕

baronek
21. únor 2011

@lenkacar mává, protože je právě v okně a lepší než aby ti ukazoval horší věci 😎

pepek007
21. únor 2011

Leni tak se s ím o tom vůbec nebav když o něm zas začně a je to ....možná když mu na to nic nebudeš říkat nebo to nijak komentovat a rozebírat, tak i ono ho to časem přejde 😉

lenkacar
21. únor 2011

@pepek007 on sám fakt začíná ,já nic neříkam vůbec , 😠 jdem do hosúpy tak musim sedět zády ke všem a na nikoho nekoukat a nemluvit ..je divnej v tomhle ..chce mě jen pro sebe ,tak at si žárlí když chce

baixy
21. únor 2011

Ahojky,
tak miminko má 25 mm, velikost odpovídá, zatím vše v pořádku 🙂 Rychle jsem zjištovala, jestli tluče srdíčko, jo, tlouklo 🙂 Nevim jaký bude ted postup, doktorka mi v týdnu už krev vzala, co budou zkoumat nevím a kdy půjdu na další UTZ taky nevím...Vždycky si připravuju na všechny tisíc otázek a pak se nezeptam na nic 😝 Zítra doktorce zavolám, chce vědět jak dopadl UTZ a určitě mi řekne, kdy mám zase přijít.....
Tak papa 🙂

pepek007
21. únor 2011

@baixy krásná zprávička to mocinky moc gratuluji a jen tak dál 😵 😵

pepek007
21. únor 2011

@lenkacar no možná to bere dle příslový dle sebe soudím tebe a proto žárlí teďka daleko víc protože ví jak by s eon choval k bejvalel a proto tohle zbytečný všechno 😒 jako těžko říct ale já kdyby takhle začal tak bych změnila téma nebo poodešla nebo nereagovala protože asi ať mu odpovíš cokoli, tak stejně to vyvolá a pak se zbytečně hádáte 😉

lenkacar
21. únor 2011

@pepek007 nádherný ,určo nás nezanedbávej 😉

baixy
21. únor 2011

Jen mě překvapilo, že se mi chtěl napřed doktor podívat na mimíska přes břicho a nic neviděl a povídá" Aha, zakloněná děloha, tak se podívám vaginální sondou" A pak už ho viděl. Četla jsem na internetu, že se při zakloněné děloze doporučuje spát na břiše, aby se narovnala do správného polohy. Ale já spím pořád na zádech a kdybych si to sama nevyčetla, tak nic nevím 😒 A taky když se děloha do 12 týdne nenarovná, že se to dělá mechanicky v nemocnici....?? 😕 Většinou se to prý ale v průběhu těhu srovná, váha miminka dělohu narovná. Tak mám zase o čem přemýšlet....Zeptám se na to doktorky.....

lenkacar
21. únor 2011

@baixy mě to teda řikal michálek já jí mám taky hodně zakloněnou ,že to sice jako bolí jak se to rovná ,ale že jak to roste že se to samo srovná