ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz mě to nebolí já se jen bojim tý jehly 😀

lulii
4. bře 2011

@lenkacar Jojo, já vím o tobě 😖 , je to všechno na hovno a určitě máš s tímhle pravdu, řešit to fakt co nejdřív. Mě je sice "teprve" 28, ale dva roky snažení a nic. Přitom jsme oba dva v cajku, jen já mám lehkou formu PCO na jednom vaječníku, to mi právě teď dělali skarifikaci, snad to pomůže, ale stejně si myslím, že není na co čekat a fakt to řešit hned 😉

macinaz
4. bře 2011

já bych klidně rodila znovu,porodní bolesti jsem si zažila až teď v ednu,ale dost za blbé okolnosti ☹ 😢 raději nevzpomínat

pepek007
4. bře 2011

ták a prdim na vás v půl mě čeká medová masáž a rašelinný termoobklad takže šup do plavek a pak šup s nima dolu 😀 doufám, že tam bude nějakej fešnej masér 😀 😀 ráno na kosmetickým ošetření a mikromasáže mě pani kosmetička pochválila, že mi ani nemá co mačkat jakou mám pleť :DD njn alespoň vim, že když se ze mě časem stane 100 kg mařena, tak že nebudu mít jebáky a asi ani vrásky 😀 😀 😀 😀 😀

pepek007
4. bře 2011

@macinaz Maci ☹

macinaz
4. bře 2011

@lulii já to řešila od svých 20 let a trvalo my to dost dlouho,než na mě přišly jak a teď bych po umělim chytala vše co do mě daj

lenkacar
4. bře 2011

každýmu bych radila kdo fakt chce ,řešit to pořádně a včas..aby byl nějakej rok čas ,kdy to nepůjde a ne potom honit čas na měsíce,kvůli pojištovně 😠

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar no takže já mám ten samej problém Leni ta jehla ☹ a ten vpich ....njn ale přesně jak píšeš daly jsme to tu všechny tak to dá i každá další z nás tady 😝

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 ještě že nelítaj vosy,to bys přijela i opíchaná

macinaz
4. bře 2011

@pepek007 njn ještě to trošku bolí když o tom mluvím,tak my v běhnou slzičky do očí,je to stále trošku živé

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar no jo Leni ale dneska když se dva najdou začnou spolu bydlet tak se chtěj zařídit a díte až cca kolem 35 až je nějaký zázení takže se snažíš chvíli pak zjistíž že to nejde a hned je ti 38 a už je to v pr..... 😒 nikdo z nás nevěděl jestli mu to půjde nebo ne a čim dýl jasně ..tím huř njn 😒

pepek007
4. bře 2011

@lenkacar foe Leni 😀 😀 😀 počkej až si mě tam bude přehazovat totálně spocenej 100 kg masér a já řeknu jen dobrý den a budu se bát říct cokoliv 😀 😀 mě naklepe jak řízky a bude 😀

lenkacar
4. bře 2011

nevim co budu dělat s tima mejma jebákama na bradě ,doprdele ,večer musim bejt za krásnou a tohle nadělení,tohle nezakreje ani makehub

lenkacar
4. bře 2011

@pepek007 musíš mu říct ,že jsi zvyklá na jemné zacházení z domova ..

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar Leni mě se začali dělat taky,tak snad už příde tetka,abych už to měla vše blíž

kaluka
4. bře 2011

@lulii Rozhodně na nic nečekej a o volej.... Já jsem se odhodlala a zavolala a všechno ze mně spadlo.... Jsou tam strašně příjemný - i sestřičky... 🙂 A už to jede už se něco děje... 🙂 Jako u mojí mudry bych se nedočkala jak živa ničeho............ A jak řiká Lenkacar - roky nám utíkají, neni na co čekat.... Držim ti palce ! 🙂

kaluka
4. bře 2011

Já než něco vypotim, vy už jste někde jinde..... teda vy jste ukecaný.................... 😀

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz no já mám po tom potratu furt výtoky ,to jsem se chtěla zeptat ,je to normální? bílej výtok a cytošku mám před 14dnima a ta byla dobrá ,ale ta se nezabývá bakteriema co?jsem se špičky zapomněla zeptat,já na ně hodně trpěla a v 2000r. jsem měla dělanou konizaci čípku a měla jsem klid od výtoků a ted zase ..mě jebne furt mokrý kalhotky

macinaz
4. bře 2011

@kaluka já taky 😀 😀

lenkacar
4. bře 2011

@kaluka já do toho zběsile bušim..ale ty chyby

lulii
4. bře 2011

@kaluka Děkuju za povzbuzení, já jdu na kontrolu ke svýmu gyndr. 14.3. Tak se ho tam vyptám na všechno co mě napadne a pak se kdyžtak objednám do toho ARTu. Můj gyndr. se neplodností zabývá, a fakt když jsem mu řekla, že nám to nejde, tak se začlo něco dít, hned to začal řešit, takže ještě chvilinku počkám a uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Každopádně nebudu čekat dlouho 😉 Taky ti držím palce, ať je IUI úspěšné 😉

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar já na ně netrpěla a byl to můj první potrat,tak nevím 😒 ale výtok mám ještě také,ale spíš se ještě trošku dočištuji,citošku mi budou dělat za 14 dní,tak uvidím,jak to dopadne,snad nebudu mít menz.jako na potvoru
to asi ne,ale snad by se do dalo stěrem udělat

lenkacar
4. bře 2011

@lulii jako po 2letým snažení by se tim měl někdo zabývat ..

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz hele ta mi brala po tom potratu stěr snad i z mandlí spodem ..horší jak transfer

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz já se skoro vůbec nečistila ..snad dohromady 3dny ..ale výtok jako mám od tý doby furt,je to spíš nepříjemný ..asi si vemu na ples slipku a doufám ,že mi při tanci nevyleze za krkem

macinaz
4. bře 2011

no nic je hezky za chvilku se malej vzbudí,tak vyrazíme ven,tak se loučím a zase někdy zaskočím paa

lulii
4. bře 2011

@lenkacar Leni, však už se zabývá můj gyndr. Ale říkám, když nic do třech měsíců po laparce, tak jdu do ARTu 😉

lenkacar
4. bře 2011

@lulii jasná věc ,myslela jsem to tak ,že by tě neměl nikdo odmítnout a nikdo neříkat ,že máš na něco čekat ,prostě ani v tom artu ..

macinaz
4. bře 2011

@lenkacar já to měla už jako porod kvůli velikosti,tak asi proto,jsem to měla tak dlouho

lenkacar
4. bře 2011

@macinaz já vim ..holčna z jiné diskuze to měla jak ty ,ale kvůli vadě plodu a čistila se jako ty dlouho ..já z toho měla blbý pocit ,že se nečistim ,ale asi je vše v pořádku tak mizim míchat svíčku a čučet na šehrezádu a pak musim vyžehličkovat ty košile