ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 no teda to bylo leknutí to věřim..ale hlavně že jste v pořádku s opičkou v pelechu

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar jj fakt jen leknutí tak ale já zase nejsem typ mámy co by hned to začala řešit nebo řvát na pána nebo děsně prcka litovat a nynat a já nevim co všechno ..prcek si pobrečel koupili jsme tatranku a bylo dobře 😉 nic se díky bohu nestalo a to je hlavní - to se mu stane ještě tolikrát že si namele nebo odře klleno zlomí nohu atd 😉 pán se omluvil a nic se nestalo takže cajk 😉
jj opička jde na svém místě 😀 si dám větrníka jsem dlouho neměla žádný sladký ani ty dva bonbony co jsi mi měla schovat 😠 😀 takže jdu na něj 😀 😝

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 mnam větrníček ..já si koupila dneska akorát semeno a neni mi po něm dobře ,měla jsem si koupit větrník,no ono když lituješ tak vříská ještě víc no ..tak dle potřeby pomuchlat a utišit

lenkacar
10. bře 2011

dneska se musim nutně podívat na tu šehrezádu když mě unikla .. 🙂

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar jj přesně tak Leni jen nejnutněji pomuchalat a víc ani fň jinak pak by byl děsný bebínko 😝 😀 a na co jsou dobrý ty semínka???Jako jen tak na chuť? No jako já mám vždycky velký oči z toho sladkýho ape pak to stejně rozšťourám a nesnim jak je to sladký takže větrník ma vyjedenej krém a už jako končim ☹ 😀

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar hele prej to jde taky na markýze a tam už se vzali 😉

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 ale prosimtě ..tak pěkně popřádku ,zatim jenom na ní dělá oči ..

pepek007
10. bře 2011

😀 ok ....mno a s kým ona má toho prcka jako kdo je biologický otec ten tam nehraje? 😎

pepek007
10. bře 2011

no a už jsem dojedla takže klasika . pošťourala jsem se v tom vyjedla krém a zbytek je na dvě věci 😀 zase velký oči 🙄

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 ten je pod kytkama

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar aha ..já myslela, že bude ten třetí kdo se mezi ně bude plést a škodit jim 😀

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 ee tenhle už ne ,ale má kámoše ,kterýmu se líbí taky ,takže tak..

pepek007
10. bře 2011

jooo takže klasická zápletka 😉 neprudí bejvalej ale kámoš současnýho 😉 😀

pepek007
10. bře 2011

prcek právě usnul tak jdu směr vana dneska je ordinace a já jsem jí už asi 2x neviděla njn se prd stalo ale dneska na ní mám náladu 😉

lenkacar
10. bře 2011

jojo je ordinace ,já koukam čim bych doma šoupla a nic mě nenapadá ,to je stav toto.. 😝

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar já dneska taky měla zase šoupací mánii ale nakonec jsem se na to vyprdla 😎 však on se zas tenhle stav vrátí někdy 😉

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 ty jsi sexovala?

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar jak jsi na to přišla? 😀

barabasek
10. bře 2011

Ahojky 😀 tak mám pro tento týden padla 🙂 jsem jak kdybych makal někde v dole zítra si udělám odpočinkový den. Dobrou noc 😉

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 že máš šoupací mánii 😕

lenkacar
10. bře 2011

@barabasek ahoj bar a hezky se vyspi a zítra nám to všechno řekneš jak bylo ..

lenkacar
11. bře 2011

pepčo moje společná noc s mrazákem na konec byla ,protože v obývájku byl vítr a to jsem zase nemohla spát jak třískala ta stříška nad balkonem,tak bylo menší zlo vrčení mrazáku,tovíš že jsem spala jednim okem a uchem.. 😔 ,no cítím se jako po flíámu ,ale vladís bude v klidu ten hajá jako mimino i při orkánu takže .. 😲 😀 😝 vim že je to blbej nápad ,ale nemám ho kam dát ,komora neni ..sakra .. 🙄 v tý hale je to taky nevzhledné 😢 ,ted už je to lepší ,akorát chudák koberec by potřeboval vodu a rejžák 😎 ,nejsou lidi 😝

lenkacar
11. bře 2011

tak dámy mizim na ten pracák ,snad už přestanou otravovat a potom až na konci měsíce

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar 😀 jj ale s nábytekem Lenís 😀

pepek007
11. bře 2011

@barabasek Ahojky Barabášku tak nohy nahoru a šup šup relaxovat 😉 hele a kde ty co vůbec děláš?Jsem pochopila, že něco s hasičema 😉 😕 jůůůů a to jako haišskej záchranej sbor ČB? 😎 je dobrý vedět, že až nám tu bude v okolí někdě hořet, tak že mám skočit na koníka a napsat Barabášku prosím přijeď soisedům hoří kuchyň 😀 😎

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar Thy jo mrazáková romantika Leni proběhla jo? 😀 no já ti nevim zda bych usla s mrazákem v jednej místnosti když by sepnul 😀 jako asi bych si zvykla jako si člověk zvykne na ledacos njn ale alespoň máš na co dát televizi hele 😉 no hlavně když to nebude vadit Vládísovi 😉

pepek007
11. bře 2011

dneska je prcek v jesličkách takže mám den pro sebe tudíž si jedu nakoupit nový spodní prádýlko resp. podprsenku hlavně 😉 cca od 13 let ujíždim na značce Triumph a jako maximální spokojenost takže si udělám radost njn a botky jsem taky chtěla nějaký na jaro ale jsem koukala, teď teprve naváží jarní boténky tak asi ještě počkám 😉

pepek007
11. bře 2011

no a asi taky myčku navštívim pač si manžel včera půjčil do Ostravy moje a jako vevnitř pohůdka čistounko 😵 njn ale z venku jedno velký fuj 😠 se zas o něj omylem otřu mojí bílou budnou a zas se na na*eru hnedka po ránu, že jsem zamazaná 😀 no nic tak já dosnídám a pomalu mizím mějte se tu krásně a přeji hezký den joo a o víkendu má být až 16 stupňů prej tak jako to nejvíc pecka 😵 😵

baronek
11. bře 2011

Ahoj holky, tak dneska bude práce nepráce, jedna holčina slaví narozky, takže máme menší mecheche 🙂 Ještě štěstí, že na žádné oslavě nepiju, protože bych se neměla jak dostat domů, tak se nebude nikdo ptát.
Jo a jinak mi na hubě vyskákalo snad milion beďarů a až mě Fanda uvidí, tak se mě určitě lekne ....
Taky včera řešil, jak to budeme dělat příští rok s topením, když tam budeme přes den dvě a že budeme muset koupit víc uhlí, prej to musí ještě promyslet 🙂

lenkacar
11. bře 2011

@baronek čůs tak jsem skákla na pracák ,tam by člověk usnul tu hodinu a potom jsem oběhla penny a kaufland a s rukama na zem domu ..