ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar jj relaxík u tv takhle po nedělním oběde je bájo Leni 😉 tsss taková dobrota řepa jéééé 😝

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 hele porad mě nějakou buchtu jo ty pepku všeználku

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar hele pokud se Ti tam válí a říkaj: Leni udělej z nás buchtu 😀 😀 tak jako šup do toho 😅 z tvarohu jseou rychlý a dobrý buchténky 😉 to dělej hlavně kvůli sobě na ostatní sobecky prď když tě zlobí 😀

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 koukam a já tě fakt nemám v přátelích ,tak to zkus znova

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar Leni jááááá? U nás se nepeče max štrůdla a to už musí být i bábívku kupuju v Penny 😀 s oečením fakt ne Leni to moje mamča je kuchařinka ale dobrý jsou míša řezy nebo mraky 😉 ty miluju Leni zagůgluj a máš recept a inspiraci hnedka ale s pečením sladkýho jako jsi kápla fakt vedle 😠 🤐 😀

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar no dyť říkám, že je to celý pošroumaný ok zkusim tak mmnt ..hele jako kdyby jsi chtěla tip a návod na polévku nebo omajdu nebo minutku tak jako neni problem ale sladký jako ani omylem :o)

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar hele ono mi to nejde poslat ti to znova protože mi to píše že z mý tsrany to bylo poslaný a čekám nan potvrzení takže jako někde chyba u tebe Leni 😒

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 no ale já vůbec nevim kde to jako je ..

lenkacar
13. bře 2011

ok seš tam

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar jo jo už cajk mi to napsalo že ok

pepek007
13. bře 2011

http://recepty.vareni.cz/piskotova-buchta-s-tva... tahle nevypadá špatně třebas 😉

lenkacar
13. bře 2011

tak jsem si vybrala tu s tou drobenkou 😵

lenkacar
13. bře 2011

mám problém ,kolik těch vajec? 😕 a celé vejce ,sakra

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar tak pak pošli kousek ochutnat jako pač mám podíl na ní za tip 😀

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 no nevim jestli to budu dělat když jsem ta nenašla kolik těch vaj

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar nemáš dostatek vajec bo co? Thy jo no to jako už to vidim jak bych to dělala já ..dala bych tam žloudek místo bílků a místo 5 vajec tak 7 a už by bylo po buchtě 😠 a ještě bych to připálila no já vím proč nepeču sladký 😝 😀

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 mám vejce ,ale nevidim kolik jich tam patří

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar no dávaj se ta standartně 2 ...3 ne?Tak dej 3 a uvidiš hele na vejcích to nestojí těch když bude míň tak se to povede tak jako tak horší je víc mouky nebo málo 😉

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 jako zase z toho nechci mít omeletu

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar a nebo udělej jinou no 🤐 🤐

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 twe Leni no ti nevim no 😀 radši udělej jinou hele když nevíš kolik teda .... 😀

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 jako to jsem celá já ,něco si vyberu a pak v tom je problém 🙄

lenkacar
13. bře 2011

no tak ještě mrknu do svých receptů

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar no tak nejřív přeču zda to má všechny náležitosti a pak vařim ne? 😉 😀 jen jukni ale ten podíl si nárokuju tak jako tak 🙄 😀

baronek
13. bře 2011

@lenkacar tak doufám, že se buchtička povedla 😀 Já včera taky pekla, kynutý buchty, poprvé jsem zadělávala těsto v pekárně a je to parádička, všechno se dělá samo 😀 a u maminky jsem měla koláčky 🙂
Pak jsme objeli i Fandovo rodiče a segru a zase z nás tahali rozumy, jak to vlastně je, že to všichni ve vesnici řeší, jestli jsem nebo nejsem těhotná 😀 Holky, ty ženský tady (můry to jsou) mi opravdu počítali na bále, kolik jsem toho vypila a ví i v kolik jsem šla domů 🙂 Dneska to na mě švagrová všechno vyklopila., tak jsme zase mlžili, už mě to ale unavuje 😝 😀 ale máme z toho srandu 🙂

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 nedostaneš nic ,nakonec jsem pekla svojí drobenkovou a je mooooc dobrá

lenkacar
13. bře 2011

@baronek tovíš to je vždycky událost.. 😀

lenkacar
13. bře 2011

dozvěděla jsem se zase ,že se nechovam jako správná manželka ..tak jsme tady měli zase dusno 😝

baronek
13. bře 2011

@lenkacar a copak děláš špatně 😀 vždyť jsi upekla i buchtu 😲