ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
18. bře 2011

@baronek ha ha ha Baronku nooooo jen se pobav na Pepíčkovo účet 😠 😀 😀

pepek007
18. bře 2011

@baronek no fajt, že je 😒 já jak mám vše udělaný a neni do čeho píchnout a venku hnusně tak se mi ani nikam nechce a jak nic nemusim tak to je vražedná kombinace ale však já procitnu 😀 ale taky to neni k zahození tenhle "opruz" 😀

lenkacar
18. bře 2011

já mám doma vladíse,ale nechce mi nic ukázat

baronek
18. bře 2011

@pepek007 jé, já bych taky chtěla zažít ten pocit mít doma všechno udělaný 😀
Já když přijdu z práce, tak buď jdu vařit nebo něco poklidit, ale už to všechno najednou nezvládám 😀

baronek
18. bře 2011

@lenkacar tak mu ukaž ty 🙂

lenkacar
18. bře 2011

@baronek už jsem mu ukázala těstoviny hotový v hrnci a ani to s nim nehlo 😕

baronek
18. bře 2011

@lenkacar těsoviny??? To by nehlo ani se mnou 😀 kus flákoty by možná zabral 😀

pepek007
18. bře 2011

@baronek no počkej až bdueš doma na MD jak já jééé to bdue času mrak hele 😉

baronek
18. bře 2011

@pepek007 už se na to těším 😀 Manžel bude mít každej den vařeno, všude naklizeno, přes okna bude vidět ..... o tom se mi může jenom zdát 😀 😀 😀

pepek007
18. bře 2011

@baronek - no teď jo pač chodíš do práce ale pak s mimísem až budeš doma tak fajnově uvaříš uklidíš a vše co potřebuješ jakmile to zalomí tak tradá dělat si svoje 😉 prosimtě kočko to píšeš jak kdyby jsme doma žili v jednej místnosti, rok neluklízeli, záclony radši neodhrnueje jak přes ně neni vidět a vaříte jednou za čas noooo tak to jako neee Baronku 😉 😀 😀

pepek007
18. bře 2011

@lenkacar no těstviny by nehly ani se mnou Leni 😒 my dneska máme kuřecí játra s rejží ty dlouho nebyly a jako já je miluju 😵 😵

baronek
18. bře 2011

@pepek007 přesně takhle to u nás občas vypadá 😀 😀 ha ha ha

baronek
18. bře 2011

a já jdu na oběd a doufám, že maj něco dobrýho 😀

pepek007
18. bře 2011

😀 😀 holky vy zas dneska perlíte 😀 já jdu surfovat na netu něco hledám 😝 tak dobrou chuť přeji 😉

baronek
18. bře 2011

Tak jsem měla knedlíky plněné uzeným a zelí a bylo to moc dobrý 😉 ale mně teď chutná naprosto všechno 🙂
@pepek007 a copak hledáš? jestli to teda není tajný 😲

lenkacar
18. bře 2011

jako hele ty těstoviny jsou se šunkou a sýrovou omáčkou s česnekem a smetankou 😝 velká dobrůtka ..myslim ,že to mám za trest ,že mi nic neukazuje,jen nevim co jsem zase jako měla provést.. 😕

lenkacar
18. bře 2011

natřela jsem si drápy na krásně tmavě růžovo a třpitky a dostala jsem zase vynadáno ,že je tu smrad,no neni větší klid,když je v práci?jo ale někde ve městě by se na nějakou načančanou podíval co? jenže ta už je nasmraděná ze svýho domova ,on vidí až ten výsledek ..zatracenej chlap jeden..jsem vylezla z vany a chtěla jsem mu ukázat kus špeku a ječel jako prdlej ,že nic vidět nechce a šahat na mě taky nebude ..takhle praštěnej je od tý rehábky ..pěkně už mě začíná chlapeček srát ..

baronek
18. bře 2011

@lenkacar nedá se nic dělat, je třeba pořídit pouza a přivázat k posteli 😎

lenkacar
18. bře 2011

@baronek dělá hysterický scény ,že by se zadýchal ,že by se rozkašlal..bože bože ,to je chlap tohle ..řiksam mu že žárlí jako magůrek ,ale že by si mě hleděl to ne ..

baronek
18. bře 2011

@lenkacar tak mu to takhle po lopatě řekni

pepek007
18. bře 2011

@baronek nééé neni Baronku 😉 Aquaparky v Čr jaký všechny jsou - chceme na víkend - ne tenhle tak vyrazit za wellnesem relaxem sauničkama a hlavně vodních aktrakcí pro děti 😉 tak jsem koukala kde co je a obepisovala kdy mají volno kolik by to stálo atd 😉 Aqapark na Lipně Marině a Auroru už známe 😉 takže nejspíš Praha nebo Liberec no uvidíme koukám už něco přislo na email tak jdu juknout 😉 stejně to zase v květnu MaĎarsko a termály jistí 😉 njn ale na víkend a něco blíž, tak stačí jen tohle bohatě 😉

pepek007
18. bře 2011

tááák a vzhledem k tomu, že mam dobrou naladu tak si jdu vytrit celej byt 😵 😵 😀 samé dobré zprávy dneska až nečekané 😵 😀
Leni tebe ty nehty ještě nepustily? A nechceš si na ně někam zajít aby jsi měla ty umělý? 😉 hezký a nazdobený 😵

pepek007
18. bře 2011

@lenkacar ☹ 😠 😒 😖

baronek
18. bře 2011

@pepek007 Aquapark v Čestlicích je super a do konce března mají děti vstup za korunu, tak se to vyplatí 😎
Do Maďarska bysme měli jet na přelomu srpna a září, ale uvidím, jak na tom budu 🙂

pepek007
18. bře 2011

@baronek nooo právě to jsem taky četla na jejich sajtech, že to mají za kačku do konce března 😉 jooooo tam je krásně to jedine schvaluju Maďarsko Baronku 😉 a pokud budeš v pořádku, tak jedině super pro tebe a mimčo ale jasný na bazeny o 46 stupnich a saunu o 115 to asi nebude 😀 😀 ještě že tam mají tolik bazenů a člověk si může vybrat ten svůj nej 😉 ale těhulky tam taky jezdí a pohůdka 😉 na Maďarsko je ideální zíří a květen protože tam neni tolik lidí, jsou otevřeny i venkovní bazeny a ceny celkově tam všude tak za hubičku navíc ono v srpnu když jsou pařáky, tak se v tej teplej termální vodě fakt být nedá 😖

baronek
18. bře 2011

@pepek007 ale to já vydržím v teplý vodě, i když je horko, to se neboj 😀
O Velikonocích jedeme na Slovensko a tam se doufám taky do termálů dostaneme, jestli nás tchánovci alespoň na jeden den propustí 😠

pepek007
18. bře 2011

@baronek noo tak o těch velikonocích to bude tam pecka určitě! 😎 😎 Slovensko je na ně taky vyhlášený to je pravd atam zas jezdí strejda a chválí si to tam taky 😉 ale já nedám dopustit na Madarsko prostě 😉 ale hezky pěkně je všude hlavně když tam máš toho s kým tam být chceš a nezáleží na zemi nebo místu 😵
Pročpak by vás nepustili? 😕 😕

pepek007
18. bře 2011

Jako ty Čestlice moc fajn ale ta cena za víkend s polopení + připlatek do světa saun = Madarsko na 6 dnů se všema nákladama( ubytování, náklady na cestu tam i zpět, jídlo atd.) a vstupama do termálů 😖 😀 😀 no takže docela mazec 😀

pepek007
18. bře 2011

@lenkacar tak ho ještě někam pošli Leni když tě tak prudí a je hnusnej 😒

baronek
18. bře 2011

@pepek007 jj ta Praha se vyplatí jen na jeden den nebo sehnat ubytování jinde, koukala na to i segra 😝
Tchýně má v plánu objet půl příbuzenstva a autobusem to rozhodně nebude 😠 ale pořád doufám, že půjdeme do trmálů i do jeskyní, protože jeskyně jsme minule nestihli, hlavně, že jsme v sandálích a plátěnkách a v šortkách vyšlápli Chopok a nahoře skoro zmrzli 😀